• pomalost až liknavost v dodání 6 dnů a zatím nic nedorazilo a chtějí abych ohodnotil nákup tak nevím co jiného napsat.

Nedoporučuji podle svých zkušeností, garantovaný nákup přes portál Heureka. Zaplatíte akorát navíc peníze za tuto sklužbu, která neexistuje. Rovněž tak nedoporučuji nákup z obchodu Centrální lékárna. Takovou objednávku už vícekrát neudělám.

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za vaši recenzi. I když musíme říci, že nás velice mrzí. Vaši objednávku jsme expedovali obratem. Bylo objednáno větší množství léků, ale expirace odeslaného zboží byla i tak dostatečná na jejich spotřebování. Požadoval jste však ještě delší dobu expirace. Nabídli jsme vám řešení v podobě výměny zboží s ještě delší expirací a dopravou tam i zpět zdarma. Tuto nabídku jste ale odmítl s tím, že nám již nedůvěřujete. Proto nás tato recenze velice mrzí. Snažili jsme se vám nabídnout maximum.

www.centralnilekarna.cz

Zboží jsem objednala a zaplatila. Následně mi přišel email, že objednávku stornovali, protože jsem nezaplatila. Tvrdila jsem, že jsem uhradila, ale obchod trval na svém. Jelikož jsem zboží nutně potřebovala, udělala jsem novou telefonickou objednávku a zaplatila dobírkou. Den po tel. obj. mi přišlo zboží dvakrát - i za stornovanou objednávku, i za druhou telefonickou.

Podle vyobrazení v inzerci jsem nedostal, co bylo vyobrazeno a napsáno.

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za vaši recenzi. Mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen, ale nejsme si vědomi, že bychom udělali ve vaší objednávce nějakou chybu? Měl jste objednanou 1x Organis Epsomská sůl 1000 g a tu jsme vám také poslali. Tento produkt vlastně ani není možné zaměnit. Pokud potřebujete s vaší objednávkou cokoliv dořešit, neváhejte nás prosím kontaktovat telefonicky nebo email.

S pozdravem tým
    www.centralnilekarna.cz

• Dobrý den, nejsem spokojená, protože jste zaměnili vložky Tena za jiný produkt oproti objednávce. Kahounová

Po 5 ti dnech stále nedoruceno …

• Zboží mělo být skladem a do objednávky jsme uvedl, že ho potřebuji mít do 3 dní / tj.do pátku kdy mi začínala dovolená/. Bohužel dorazilo až v pondělí a vzhledem k tomu byla tato zrušena.

• 6.7.jsem uhradila objednavku prevodem. Dosud me nikdo nekontaktoval s tim, proc je takove zpozdeni a kdy bude dorucena. Na vcerejsi email nikdo nezareagoval.

Spatna zkusenost

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za prodlení ve vyřízení Vaší objednávky. Jak jsme Vás informovali emaile, vše je již dořešené a objednávka v pořádku na cestě k Vám. Děkujeme za trpělivost.

Krásný den Vám přeje
    www.centralnilekarna.cz

• Neaktualizujou informace o dostupnosti zboží

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za vaši recenzi. Zboží jste objednával přes cenový srovnávač Heureka.cz a ten již ze svého principu není tak aktuální ve skladové dostupnosti jako konkrétní eshop, který pak objednávku vyřizuje. (je tam určité zpoždění v přenosu dat) V době obdržení objednávky jsme produkt na našem webu již nenabízeli. Obratem jsem vás také informovali o stavu objednávky. Bohužel v dnešní době je v lékárenství naprosto běžné, že základní produkty mají výpadky na trhu ze strany výrobců. Omlouváme se za komplikace a jsme rádi, že objednané zboží již máte doma.

Hezký den vám přeje
    www.centralnilekarna.cz

• Příliš dlouhá doba dodání, žádné zprávy.

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za vaši recenzi. Vlivem akční ceny na produkt, jsme ho vyprodali rychleji, než byly naše skladové zásoby. Nové zboží již máme na skladě a vaši objednávku vyřídíme v nejkratším možném termínu. Omlouváme se za komplikace. Určitě vám přidáme i pěkný dárek za drobné zpoždění. Děkujeme za pochopení.

Zarím jsem nic nedostal.

• Nekomunikace

Po pěti dnech absolutního ticha jsem se musela ptát, zda mi hodlají vůbec objednávku poslat. Pravdou je, že na e-mail reagovali okamžitě s tím, že jednu položku museli naskladnit (dle údajů eshopu měla být skladem) a po týdnu od objednávky pošlou. Tak snad ano. Přitom není nic snadnějšího než poslat mejl, že zboží nebude hned. Tak uvidíme, zda slib splní.

• Ozvali se ohledně jiné gramazi vyrobku
    • Bohužel, dosud nedoručení

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za vaši recenzi. Po přijetí vaší objednávky jsme vás obratem informovali, že zboží je dlouhodobě nedostupné, ostatně bylo uvedeno i u skladové dostupnosti. Nabídli jsme vám náhradní zboží u kterého jsme ale avizovali, že je tam delší dodací lhůta od výrobce. Vše je již ale v procesu a příští týden by nám nové zboží mělo dorazit na sklad. Poté objednávku dokončíme. Děkujeme za vaše pochopení a trpělivost, v této době je bohužel zásobování celosvětově někdy poněkud složité a zdlouhavé.

Zboží ještě nepřišlo

Dobrý den paní Frenclová,

děkujeme za vaši zprávu. Zboží jste si u nás objednala přes cenový srovnávač Heureka s tím, že budete platit předem na jejich účet. Protože jste objednávku neuhradila, přišel nám od Heureky pokyn ke stornování vaší objednávky. Nemohla vám tak tedy dorazit.
    Pokud budete chtít vaši objednávku ještě realizovat, neváhejte nás prosím kontaktovat přes mail/telefon a rádi vám ji odešleme.

• na zboží jsem čekala 11 dní, při objednávce bylo skladem

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za vaši recenzi. Velice se vám omlouváme za prodlení. V tomto konkrétním případě jsem to skutečně měli zvládnout rychleji.

Krásný den vám přeje tým
    www.centralnilekarna.cz

• Zboží objednáno a zaplaceno 26.5.2022, dnes je 1.6. 2022 a po zboží ani památky, ba ani zpráva zda bylo expedováno - ztráta důvěry a že by i peněz ?

Dobrý den pane Františku,

děkujeme za vaši recenzi. Zboží jste si u nás objednal přes cenový srovnávač Heureka.cz a zadal jste si platbu převodem. Doposud nám s Heureky nepřišlo potvrzení o tom, že jste objednávku uhradil (platba zatím neproběhla) Kontaktujte tedy prosím přímo Heureku ohledně dořešení platby, příp. vám rádi zboží odešleme na dobírku (stále vám ho rezervujeme)
    V případě dalších dotazů nám neváhejte kontaktovat na 603 586 608

Krásný den vám přeje www.centralnilekarna.cz

Více než týden a žádná komunikace ze strany obchodu

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za vaši recenzi. Velice se vám omlouváme za komplikace. Vlivem technického problému jsme neobdrželi potvrzení o úhradě vaší objednávky. Vše je již v pořádku a vaši objednávku dnes vyřídíme a odešleme. Děkujeme za pochopení.

Krásný den vám přeje www.centralnilekarna.cz

Ráno jsem se ptala na objednávku ještě tam nebyla,měla dorazit odpoledne ten den tak sem čekala,a 3minuty před zavíračkou my přijde SMS že je k vyzvednutí což už tam ani nikdo nebyl.

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za vaši recenzi. Omlouváme se za komplikace. Vaši objednávku jsme přijali v pozdních večerních hodinách a na druhý den byla připravena. Bohužel ten den nám zboží přijelo později než obvykle a objednávky jsou zpracovávány postupně dle pořadí jak jsme je obdrželi. Objednávku jsme tedy vyřídili do 24hod. jak bylo uvedeno u dostupnosti zboží, nicméně chápeme, že ten den již nebylo mnoho času na osobní odběr, příště to zkusíme ještě rychleji.

Krásný den vám přeje www.centralnilekarna.cz

Package did not arrive and is held at a package centre for over a week

Good morning,

Thank you for your message. We sent your order the next day. Please contact the customer line Zasilkovna.cz and find out about the delivery date (216 216 516), thank you.

Team www.centralnilekarna.cz

Objednáno před 10 dny a zboží nikde ani žádné info o něm.

Reakce obchodu centralnilekarna.cz

děkujeme za vaši recenzi. Omlouváme se za prodlení, zboží z vaší objednávky se díky speciální ceně vyprodalo rychleji, než jsme předpokládali. Nové zboží očekáváme během 1-2 dnů a vaši objednávku vyřídíme obratem. Děkujeme za pochopení.