CELKOM.cz

1207 recenzí z celkového počtu 4360 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod CELKOM.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze CELKOM.cz

ludeks

Přidáno: 20. listopadu 2017

• Vysoká odbornost
  • Vstřícnost k dotazům a požadavkům
  • Bezproblémové dodani
  • Poradenství

Vysoká odbornost, poradenství, vstřícnost, příjemná obsluha a poradenství, všechno zboží vystaveno na prodejně

Přidáno: 18. listopadu 2017

• spolehlivost
  • perfektní komunikace

Reakce obchodu CELKOM.cz

děkujeme za Vaše hodnocení ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Těší nás, že jste byli s našimi službami spokojeni a budeme rádi, když nás doporučíte také svým přátelům a známým.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám poradíme na e-mailu shop@celkom.cz nebo na telefonu +420 604 111 114.

Přidáno: 16. listopadu 2017

• Je možná dohoda v případě nesrovnalostí

Přidáno: 14. listopadu 2017

Výborné znalosti v oblasti přístrojů Blackberry.

Viktor S

Přidáno: 14. listopadu 2017

• Příliš moc informativnych mailov po ukončení a zaplacení objednávky.

Reakce obchodu CELKOM.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste byli s našimi službami spokojeni a budeme rádi, když nás doporučíte také svým přátelům a známým.

Co se týče informačních e-mailů, tak se snažíme zákazníkům podávat maximum detailů o aktuálním stavu jejich objednávky. Pokud Vás tyto zprávy obtěžovaly, upřímně se omlouváme.

Antim

Přidáno: 13. listopadu 2017

Vždy poradi, empaticti, kvalitní zboží ,i po telefonu vždy pořadí a top..nenakupuji už nikde jinde..super!!e shop i podpora..dokonce i malý darek. Za vse diky, doporučuji všem.

David

Přidáno: 13. listopadu 2017

Přehledný, rychlý

Iva

Přidáno: 12. listopadu 2017

Perfektní jednání obchodu, rychlé vyřízení objednávky. Spokojenost

Kony

Přidáno: 10. listopadu 2017

• rychlé vyřízení objednávky

Přidáno: 5. listopadu 2017

• Super rychle dodani a bexchybna komunikace/informovanost ohledne stavu objednavky