Baterie nemá deklarované hodnoty

• Nákup je vlastně imaginární. Nestojí Vás žádné finance.
    • Když nepřijde za 10 dní součástka. Tak doma zařízení do kterého jí rodina nutně a co nejrychleji potřebuje, jelikož ho používáte každý den, je Vám k ničemu. 10 dní nesmět opustit bydliště, jestli se náhodou nepřiřítí nějaká dopravní služba, také nemá chybu. Ušlé ztráty na výdělku a škody, že nemohu zařízení používat, jsou nejspíš k smíchu.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za objednávku a mrzí nás že, jste na objednané zboží dlouho čekal. Bohužel přepravní společnost FOFR svážela poslední zásilky 22.12. a rozvážela až 4.1. O tomto omezení provozu jsme informovali na našich stránkách. Vzhledem k tomu že, Vaše objednávka byla v tomto časovém období, nemohla být doručena rychleji.

ČEKL spol. s r.o.

• katastrofadní odběr v praze letnanech

Vážený zákazníku.
    Vzhledem k současné situaci a doporučením vlády máme omezený výdej a prodej pro co nejvyšší bezpečnost.

ČEKL spol. s r.o.

• Cena produktu i kvalita OK. Neochota prodavače, nebyl schopen určit zda stávající baterie je gelová nebo elektrolytová, vůbec nepřipustil, že by byl schopen baterii vyměnit.

• Cena výběr zboží skladem.

Spolehlivost

Vážený zákazníku.
    Předpokládám, že Vaše hodnocení "nedoporučuji"je pouze překlep, neboť ve všech Vašich dílčích hodnoceních je 100% spokojenost.
    Díky.
    Tomáš Čejka - jednatel

• prodavá nekvalitní padělky

už nikdy více

Vážený zákazníku.
    Vámi objednaný výfuk na Škoda Favorit, jsme prodali několik desítek kusů a nemáme žádné negativní reakce. Samozřejmě je možné že se na tomto kuse vyskytla výrobní vada, a proto jsem Vám při telefonickém rozhovoru nabídl možnost výměny.
    Díky a s omluvou
    Tomáš Čejka - ČEKL spol. s r.o.

• levné ceny
    • komunikace

stránky obchodu by mohly být přehlednější, vyhledávání zboží by mohlo jít lépe upřesnit pomocí filtrů.

• rádoby velký výběr
    • nízké ceny
    • nepravdivé informace v e-shopu o výrobcích

nalákají na nižší cenu kvalitního výrobku,ale pak zjistíte,že to není pravda

Reakce obchodu ČEKL spol. s r.o.

Informace a ceny na eshopu o našich výrobcích jsou pravdivé a zboží, které si zákaznice vybrala pro ni bylo připraveno. Samozřejmě nás mrzí, že zákaznice nebyla spokojena a to i přesto, že jí bylo nabídnuto zboží vyšší kategorie s individulní slevou..
    Tomáš Čejka - jednatel ČEKL spol. s r.o.

• cena, rychlost dodání
    • způsob balení zboží, resp. nezabalení v mém případě.

Objednával jsem auto baterii. Baterie nebyla vůbec zabalena, pouze faktura přilepena na boku. Spodní část plastového obalu baterie byla poškozena, kus plastu byl odštípnutý, pravděpodobně vlivem nešetrného zacházení (pád?), buď dříve nebo během přepravy. Na kontaktech byly vidět drobné oděrky (vrypy) kulovitého tvaru, na vršku kontaktu byl hluboký dlouhý vryp, horní půlka kontaktu měla tmavší barvu než spodní, budila dojem, jakoby na ní už něco bylo nasazeno, ale je možné, že to je z výroby, nechci spekulovat. K baterii nebyly dodán držák, není ji tak možné přenášet jinak než v náručí. Při koupi předchozí stejného typu baterie u jiného prodejce držák byl. Ale je možné, že to byl "nadstandard" a toto je "standard". Baterie byla hodně špinavá - vliv nezabalení a asi i přepravce. Baterie je nicméně funkční a není na parádu, ale u nového zboží očekávám aspoň minimální ochranu zabalením.

• cena za dopravu vyrovná cenu v obchodě

viz. předchozí

• Poradenství, komunikace, ochota zboží vyměnit, toto jsem ale nerealizoval, nevím jak to v praxi vypadá.
    • Napětí baterie na stavu 6-7 let staré baterie při prodeji, důvěra v obchodníka nestačí, brát si s sebou multimetr.
    • Krácení zaruční doby (i kdyby to bylo v obch. podm., považuji to za nesprávné).

Baterie měla jmenovité napětí pouze 12,66V, toto vykazuje moje 6-7let stará baterie Delphi, první revoluční bezúdržbvá baterie, bohužel se nedá již tato značka koupit. Nová baterie má mít napětí min. přes 13V, nejlépe 14,1 o tom není diskuze, toto tvrdí magazin autoexpert nebo autoservis, i doklady k baterii.
    Dobíjím si ji sám před použitím, ale pokud tatko na polovičním napětí u nové baterie byla dlouho skladována je o roky kratší životnost. Měl jsem dvě stejné baterie od jedné značky, jedna při nákupu 13V druhá 14,1V, druhá vydržela o dva roky déle.

Druhá věc, datum prodeje a datum objednávky, datum skutečného předání zboží a zaplacení je datum prodeje, rozdíl dvou týdnů, krátí záruční dobu a zakázník nemá možnost ovlivnit co se s baterií na skladě děje.

Pokud lidé nakupují baterii na dva roky, nemusí jezdit sem, stačí v jakémkoliv supermarketu low end baterii koupit, výsledek je stejný.

Vážený zákazníku.
    Napětí 12,66 V je podle výrobce Johnson Controls (VARTA) stav plně nabité autobaterie.
    Napětí 14,1 V je napětí, kterým se baterie v automobilu dobíjí.
    Baterie, kterou jste si u nás zakoupil je z konce roku 2013, což je na baterii vyznačeno a hodnota napětí po celou dobu neklesla pod uvedených 12,66 V.
    Daňový doklad a záruční list byl vystaven v den objednávky.
    S přáním krásného dne
    Tomáš Čejka - jednatel ČEKL spol. s r.o.

• zboží napsane jako skladem není skladem

nedoporučuji

• Dobrá cena
    • Velmi rychlá komunikace
    • Dopravce
    • Cena dopravy

Pokud si budete zboží odebírat osobně, nevidím v tom problém. Pokud si ho necháte zaslat, je to loterie.
    Zboží bylo zabalené, obal nejevil známky poškození. Po rozbalení byla ale autobaterie mírně "naťuklá".
    Prodejce mě nakonec přesvědčil, že by dané poškození nemělo způsobovat problémy, ale přeci jen, už to člověka nahlodá.
    To že jsem zboží nakonec nevrátil bylo způsobeno i tím, že autobaterii nelze poslat jen tak a také jsem ji již potřeboval.
    Chěl jsem si objednat ještě jednu, ale už se raději poohlédnu jinde. Škoda.

• - levné zboží
    • - levné zboží
    • - sprostá vysoká cena poštovného

- levné zboží ale dokud se nezmění cena za poštovné nikomu nedoporučuji.

• Přehledný výběr
    • Neaktuální cena přepravy, vyšší cena dopravy

Dobrý e-shop s vyšší cenou dopravy

Zdravím.
    Cena dopravy na našich stránkách je aktuální, je závislá na hmotnosti autobaterií a při vyplňování objednávky je zákazníkovi zobrazována. Její výše je krom hmotnosti zásilky dána "nebezpečností" přepravy z důvodu obsahu kyseliny v autobateriích.
    S přáním krásného dne Tomáš Čejka jednatel ČEKL spol. s r.o.