HHC vape nefunguje. Ani na nabíječku nereaguje.

• Široký sortiment
    • kvalita produktů
    • ceny
    • Celý obchod je scam
    • Silné zklamání

Při objednávce na 6k jsem nedostal vůbec nic... Ani fakturu... Maximálně nedoporučuji. Produkty jsou perfektní, ale vše okolo je k ničemu. Nehledě na to, že stránka nabízí výhody, které stejně nedodrží. (SCAM)
    Za stejné produkty zaplatíte všude jinde méně a docela o dost. I v random kameném obchodě.

• Slevové a akční kódy
    • Nikdy jsem nezažila takové chování k zákazníkům!!! Už vůbec ne od jednatele firmy… aby volal zákazníkům a křičel na ně po telefonu a to všechno jen kvůli jejich webové chybě.

• Cartrice boli len 60% naplnené z 16 bolo 4 kusy

• produkty skladem -na všech prodejnách jsou k vyzvednutí bez vyzvání , není pravda a na všech prodejnách nejsou skladem

• Časté slevy z důvodu nízkého prodeje některých produktů
    • Většina CBD květů má stejnou vůni což značí terpenový(snad) postřik. Kvalita je dost bídná v porovnání s ostatními CBD shopy.
    • Je vidět, že CBD světu jde čistě jen o zisk, ale o zákazníky nikoliv. Naštěstí je tu plno jiných shopů které za stejnou nebo dokonce i nižší cenu nabídnou dokonalý servis i kvalitu :)

Pro běžného uživatele vůbec nedoporučuji.

Nevidím nič dobré na tomto obchode objednávku mi zrušil obchod bez udania dôvodu

• Sice je hezký, ze mají výdejnu, ale hrozně jim dlouho trvá(měsíc) než pošlou sms zprávu s vyzvou o vyzvednutí.
    • Měsíc čekání na objednávku a stále nic. Nedoporučuji. Lidi, který pro tuto společnost pracuji nejsou schopni vyřídit objednávku. Komunikace s obchodem nulová.

Strašný

• slevové kódy
    • žádný potvrzovací mail o objednávce
    • po 6 dnech žádné doručení

Již 9dní čekám na doručení

• Rychle dodanie
    • Prehladny eshop
    • Ziadna komunikacia na zakaznickom servise
    • Nespokojnost s produktom

• neodepisují na reklamaci
    • produkt nefunguje

Nebola som spokojná so zabalenim. Krabica nebola ničím vyplnená, tovar tam nebol stabilizovaný, skákal, nabudúce vyplniť a vopred zabaliť do bublinkovej fólie

Z 10ti g cbd cookie cca1g chyběl a ze zbytku byly skoro 4g semen. Po emailu se mi obchod omluvil, že pošle náhradu. Už je to více jak měsíc a nic nedorazilo a komunikace se nekoná. Nedoporučuji.

• rychlé vyřízení

Neodpovídající kvalita CBD

nemal som nikdy skusenost z Thc ani Cbd .
    po prvi krat som to skusil u vas a čakal som nejake uvolnenie vichilovanie sa relax nuž žial bohu bol som nesmerne sklamany

• Kvalita
    • Objednáte třeba za 1500 a ani blbou samolepku nedostanete

Reakce obchodu cbdsvet.cz

Dobry den, samolepky sice nemame, ale obyvkle posilame darek pro vetsi objednavky.
    Kazdopadne dekuju za feedback, zkusime to vylepsit a doufam ze priste budete spokojeny.

• osobní vyzvednutí v Praze

Komunikace při objednání - z e-mailu není jasné, zda je objednávka k vyzvednutí.
    Ochota při převzetí - personál se tváří jako by vadilo, že klient přišel. Žádná vstřícnost, snaha, přidaná hodnota...

Dobry den,
    hned po objednani prichazi e-mail, ve kterym je napsano, ze si to muzete vyzvednout ihned a neni treba cekat na vyzvu.
    Vsechno mame skladem, takze to je spis vyhoda.
    Pokud e-mail nedorazil, tak asi vam to dorazilo do slozky "spam".
    Sms posilat soucasny system posilat neumi, ale prechazime na shoptet, tam takova moznost je. Melo by se to zlepsit :)
    Ohledne ochoty pri prevzeti - omlouvame se, jste prvni, kdo neco takovyho napasl. Urcite i s tim si nejak poradime a priste to bude lepsi.
    S pozdravem,
    Viktor.

Kurier mi tovar nedoručil. Čakal som na jeho príchod a neprišiel. Nezavolal, nekontaktoval ma. Je mi to ľúto ale som veľmi sklamaný. Písal som aj sťažnosť do DPD a odpísali mi, že to odovzdajú na príslušné depo. Viac sa neozvali.

Reakce obchodu cbdsvet.cz

Dobry den, tak to je nam moc lito, ale my nejsme DPD.
    Muzeme vam poslat balicek znova, jinou dopravni spolecnosti.

• Rychlé vrácení platby
    • Zboží skladem nemusí být skladem..nesrovnalosti v systému objednávek