• krásné balení, rychlé doručení

• rychlé jednání

• Rychlé doručení
    • Kvalitní produkty

• Rychlost dodání a hlavně kvalita zboží.

• Dárek k první objednávce
    • Bleskově rychlá expedice objednávky
    • Hezké balení a celkově značka působí luxusněji
    • Pokud máte reálné úzkosti či deprese, CBD kapky vám moc nepomohou

• velice prijemni lide

• Velmi rychlé doručení

Kapky se zdají být dobré, postupně je tedy potřeba zvyšovat dávkování, jak si na ně tělo zvykne.
    Co mě ale mrzí, je, že kapky nemají kvalitní a bezpečné zavírání, bohužel se mi téměř celé vylily do kabelky.
    Vrchní část s pipetou se samovolně ( při běžném zacházení) uvolní a obsah se v nestřeženém okamžiku vylije. Podotýkám, že kapky byly v malé kapse ve svislé poloze, přesto se obsah rozlil. Vzhledem k ceně to opravdu zamrzí :-( Také z kabelky už to asi nikdy nevyperu, nehledě na typický zápach, takže člověk si ve společnosti připadá opravdu hloupě.
    Jinak se zdá, že celkem účinkují, koupila jsem tedy druhé balení. Mám ale obrovský strach, aby se zase obsah nerozlil v kabelce.
    Myslím, že toto by měl výrobce vyřešit, protože cena CBD kapek je poměrně dost vysoká.
    Jinak komunikaci i rychlost odeslání hodnotím na 1 *, stránky jsou přehledné a vše je výborně popsané.
    Jediné a obrovské mínus je výše popsané.