• Rychle, levne
    • Nekvalitni chemka

Ani s 42% slevou to za ty prachy nestalo. Jeste k tomu jsem koupil vetsi mnozstvi... Neni to slabe, ale ne uplne moc chutne a hlavne divny stav. Tohle proste neni 50% hash ani za mak, nejspis ta kombinace to znehodnocuje

Dobrý den Radane,

děkujeme za recenzi, která nás mrzí. Věříme, že si příště vyberete z naší široké nabídky CBD květů, případně CBD hašišů.

David, majitel obchodu

• Rychlé jednání
    • Veškeré HHC již není legální
    • Dodané zboží jsem musel zamozřejmě zlikvidovat

Veškeré HHC již není legální. Dodané zboží jsem musel zamozřejmě zlikvidovat

• ziaden tovar, moja objednavka bola zrusena napriek zaplatenej fakture. Dufam ze sa dostanem spat k peniazom...

• Dobrá chuť
    • Jeden vad_ý kus asi ale byl jeden cartridge zničeny

• Slabota popcorn kush
    • Chuť popcorn kush
    • Chuť Harlequin

Po Harlequin to je druhá objednávka a opět slabé ve srovnání s %hhc u konkurence. A k tomu oba modely, tedy i popcorn kush nejsou vůbec dobře na jazyku.
    Těžko hledat motivaci k nákupu další 10g.

• Chutné
    • Podvod s gramáží

Zboží mi bylo doručeno nekompletní, tím pádem nefunkční

• Doprava
    • Chybějící ks
    • Kvalita
    • Trvanlivost
    • Domluva s e-shopem

Zboží mi po cca 14 dnech doma chytlo plíseň, bylo uloženo tak, jak by mělo být. I přesto, že jsem prodejci 2x volal a 2x mi slíbil nové zboží, stále jsem neobdržel žádný kod pro zásilkovnu (bezplatné vrácení) nebo nové zboží. V zásilce byl navíc špatný počet kusů.

• Rychlost doručení
    • Od začátku používání bilich ccel naplní tak protékají … v jakémkoliv peru a to i při minimálním zahřátí. Kourim hhc vic než rok ale takovejhle shit jsem teda na trhu nekoupil !!!!! Několik naplní úplně znehodnocenych !!!!
    • Na firmu CBDčko po více špatných zkušenostech z vysoka kašlu !!!!
    • Drahé ceny !

• Přestože náplň je 99% HHC, tak má minimální efekt.

Na základě mnoho dobrých recenzí jsem se rozhodl nakoupit HHC vape cartridges produkty právě na tomto eshopu a jsem zklamán. Naprosto vyhozené peníze.

• Nesouhlasila gramáž o 2g a obchod nereagoval na mail.

Reakce obchodu CBDčko

omlouváme se, že jsme pochybili v komunikaci s váma. Budeme rádi, když nám dáte detailnejší popis vaší nespokojenosti. Zapracujeme na zlepšení. Doufáme, že k nám ještě zavítáte!

Klára, za tým CBDčko.cz

Bylo mi doručeno jiné zboží. Při následném telefonickém kontakt mi byla slíbena náprava. Udělal jsem co firma chtěla a během chvíle proběhl druhý telefonicky kontakt. Najednou vše bylo jinak. Místo rychlého vyřešení by trvalo minimálně týden pravděpodobně i více než bych dostal objednané zboží. Jako omluva chabá 10% sleva, kterou dostane každý kdo navštíví e-shop. Chtělo by to zlepšit komunikaci a hlavně kontrolu vydejte zboží.

Reakce obchodu CBDčko

mrzí nás, že máte takovouhle zkušenost s naším zákaznickým servisem. Dostupnost zboží od našich dodavatelů bohužel neovlivníme, ale určitě zapracujeme na naší komunikaci. Doufáme, že nám dáte ještě šanci v budoucnu.

Klára, za tým CBDčko.cz

Nechutný hašiš, který voní po spáleném plastu, na váze místo gramu 0,7,

Reakce obchodu CBDčko

V naší nabídce se snažíme kvalitu produktu znázornit cenově a produkt natural hašiš patří k nejlevnějším konopným produktům na e-shopu. Pokud jste obdržel pouze 0,7g místo 1 je samozřejmě lidská chyba při expedici, za kterou se moc omlouváme. Ozvěte se nám na email či do online chatu na e-shopu a společně najdeme cestu k vaší spokojenosti. Ještě jednou se omlouváme za naší chybu.

Klára, za CBDčko.cz