• neinformovanost...zboží není skladem a je deklarováno k dispozici

nakupujte jinde

Nalakaji zakaznika tim, ze vsechno maji "skladem" a 4 dny po uzavreji objednavky se ozvou, ze objednane zbozi vlastne vubec nemaji.

• že se ptá na spokojenost a přitom zboží ani nedodá. není moc vtipné.

• nabízí skladem zboží, které již nemá. Ale omluvou nabídli 5% slevu na jiný nákup.

Nabízí velký výběr, ale po objednání napíší mejl, že hodinky nemají na skladě..
    Tohle opravdu nemám ráda.
    Pokud zboží nemám, nenabízím ho.

• nebyl dodán český návod, knížečka je v 5 jazycích mimo češtiny. Potřebuji nutně český návod, otec si hodinky nezprovozní!/dárek/Na googlu je v překladači český návod několikrát překryt, nelze číst. Vážný nedostek dodavatele, že nepřikládá - byť nakopírovaný český návod.

• Uvádí, že je zboží skladem a pak ho nemají!!!

• Objednávala jsem si zboží, které bylo uvedeno, že je na skladě, z důvodů že jsem ho potřebovala na určitý den jako dárek. Později mi volali z prodejny, že zboží není na skladě a bude až v září.

Obchod je identicky s obchodem GOLDEX. Oba obchody nabízejí zboží které buď již není nebo jej nechtějí prodat za uvedenou cenu. Od pokusu o nákup uplynulo nejméně 14 dní a i přes upozornění stále nabízejí zboží, které prý již nelze objednat.

• Doba dodání.
    • Špatná informovanost o průběhu zakázky.

Obchod je na první pohled přehledný a dá se v něm bez problémů najít zboží dle potřeby. Jsem ovšem nespokojen s dobou dodání zboží. Pokud nakupuji v jiných internetových obchodech a u položky je poznámka, že je zboží na skladě, tak je zpravidla dodáno na druhý den a ne po čtyřech nebo pěti dnech, jak to bylo v tomto případě.

• inzeruje zboží, které nemá

• Uvádí že zboží má skladem,ale není to pravda.Objednávku zruší.

• Dobrou cenu
    • Bohužel,mnou objednané zboží již bylo vyprodáno.

Snad budou mít ostatní nakupujícívíc štěstí.

Dvakrát,jsem si objednala hodinky,které byly uvedené na internetových stránkách a pokaždé mi přišel email,že už nejsou na skladě.

• Mají napsáno, že je zboží na skladě. Po dvou dnech po závazné objednávce hodinek mě přišel email,že je zboží vyprodané. Když, jsem se znova kouknul na stránky,v kolonce dostupnost měli napsáno zboží skladem? Aktualizace těchto stránek je na nízké úrovni.

• Osobní byzvednutí na prodejně
    • Firma vystupuje pod názvem Casio.watch,ale výdejní místo není nijak označené a v prodejně tento název neznají a tvrdí,že jste si zboží objednali u Goldexu,to je dost nepřijemné.

Není to špatný obchod, jen má slabiny v době doručení zboží a oznámení,že je na prodejně,ale jinak mě mile překvapil dárek k objednanému zboží.