• Není návod v češtině!!! Pouze v cizích jazycích. A ani v těchto jazycích bez bez silné lupy a brýlí nic nepřečtete!!!!!! Jde o hodinky Casio.

• Týden po expedici zboží, stále nemám žádné info
    • Nereagují na dotazy na mailovou adresu
    • Sledování zásilky nefunguje - ukazuje datum expedice 1.1.0001

Dodací lhůta je 24 hodin, ale zboží nedorazilo ani po 10 dnech.

Hmm,všechno v pořádku ale návod na ovládání slabota a k jiným hodinkám. Když jsem na to upozornil byl jsem odkázán na nějaké středisko že mi tam snad pomůžou. Tak že, když to shrnu,hodinky ok ale od e-shopu nic navíc nečekejte. Jsou lepší e-shopi na hodinky.

• Přiložený návod v češtině byl univerzální, velmi strohý a neobsahoval všechny potřebné kroky. Nastavení hodinek metodou pokus / omyl. Na netu pouze verze v angličtině. Bohužel častý neduh.
  • Zboží nedorazilo a nemohu se dopátrat kde se nachází!

• Neochota komunikace

K hodinkám měl být i český návod ale nebyl tam žádný. Když jsem volal po prvé abych se zeptal tak mi bylo vzděleno že bude součástí balení.Po rozbalení jsem volal znovu a už mi nezvedali telefon a neodpovídají ani na email. Zboží pošlu nazpět.

• vše bylo vyřešeno velmi rychle a hodinky jsem dostal spolehlivě obratem
    • chybí mi možnost servisu k hodinkám

Jako velkou nevýhodu zjišťuji,že mi nebyl doporučen servis Casio,kde se hodinky dají dát do opravy nebo seřídit.Mám problém,protože jsem si špatně nastavil duální čas a potřebuji poradit a protože mi z Casio watch.cz odepsali,že s tím nemají zkušenosti,tak to pro mne znamená,že si všechny komplikace s tím spojené budu muset zajistit a pozjišťovat sám

Chybí slíbený český návod. Jenom lžete. Prodat za každou cenu, ošidit zákazníka. A taková základní věc jako je český návod není.

První objednávka po 3 dnech zrušena ze strany obchodu, zboží nebylo skladem, je hezké, že nabídli 20 % slevu na další objednávku, ale druhé objednané hodinky poslali v nezkráceném stavu. V konečném důsledku jsem tedy čas ani peníze zase tolik neušetřila a příště raději nakupím jinde.

Velká nespokojenost,před Vánoci dvakrát objednáno zboží a pokaždé zrušena objednávka obchodem z důvodu toho,že zboží není skladem.Také jsem byla prěkvapena,že se na e-shop nedá nikam dovolat,nebylo zde žádné telefonní číslo abych se mohla informovat.Takže nakonec žádný nákup se nekonal a koupila jsem jinde.Nedoporučuji…

• Objednáte zboží a více jak týden nemáte žádné informace až když urgujete jak to vypadá tak napíšou ze dnes expeduji ale stále o objednávce nemám info ze by předali dopravci !!!

Hodinky doručeny nefunkční, uvedené mobilní číslo i pevnou linku nikdo nezvedá.

Prodejce mi poslal jiné zboží než jsem objednal.

• Objednáno 12.1.2021...pouze potvrzena obj.a info,že se vyřizuje (na webu skladem 24hod.)Dne 19.1.2021 tel.dotaz na stav obj.,jsem ujištěna,že dorazí do konce týdne. V pátek 22.1.2021 opět volám...zásilka se ztratila po cestě z prodejny, protože na skladě hodinky neměli?! Nechci obj. rušit, přesto bez jakékoli komunikace mi týž den odpoledne vrátil pan Kabelka Aleš částku na účet.

Naprostá katastrofa, neseriozní obchod. Na e-shopech. nakupuji již nejakých 6-7 let, ale s něčím takovým jako tady jsem se ještě nepotkal !!!! první objednávka hodinek byl potvrzena , za cca týden přišel emali, že objednávka byl ze strany eshopu zrušena, nabídnuté jiné hodinky se slevou 20% a objednávka nejdříve opět potvrzena a za týden opět ze strany eshopu zrušena a opět nabídnuté jné hodinky se slevou 20% !!! Tentokrát jsem si již další hodinky raději objednal minulé pondělí (18.1) telefonicky, bylo mi potvrzeno přímo zaměstnankyní e-shopu že tyto hodinky již opravdu mají skladem a že mi bude přes sms potvrzeno datum sosobního vyzvednutí na výdejovém okénku v Krapulech. Do ndešního dne nepřišlo nic (ani sms , ani hodinky) !!! V tomto e- shopu již nikdy více !!!!

Zboží jsem objednal v pondělí. Ve středu jsem urgoval objednávku. V pátek mi přišla zpráva z pošty, že zboží dorazilo a až v úterý přišla zpráva, že si můžu zboží vyzvednout.......U zboží není český návod k použití......

• Objednávku obchod zrušil z důvodu, že zboží není skladem. Na jejich stránkách přitom hodinky jako skladové byly uvedeny.

• Objednané hodinky -skladem- proto jsem je objednal , po 4 dnech mi objednávku zrušili , důvod zboží není skladem.

Zakoupené damske hodinky, byly dětské vyloženě miniaturní. Zboží přišlo po 14dnech. Nikdo se nám neozval,až po našem telefonátu byly odeslané. Zboží jsem vrátila, objednala nové jiné a opět žádná komunikace,pokud se sami neozvete.