• Zboží přišlo
    • Při vrácení zboží nevrací peníze

Absolutně nedůvěryhodná firma! Zakoupili jsme a zaplatili převodem dne 28.11.2018 varné termosy Royal Catering 40 a 15l v hodnotě 5698,-Kč a i když jsme zboží vrátili ve 14ti denní lhůtě, protože nám nevyhovovali, osobně na provozovně v Hradci Králové, rozumějte pronajatý "kamrlík" bylo nám od pana Sedláčka (přítomen byl i pan Jiří Pražák, jednatel) přislíbeno kladné vyřízení naší "reklamace" a přislíbeno vrácení peněz, nic z toho se ale nestalo! Peníze jsme do dnešního dne tedy 14.1.2019 neobdrželi! Pánové neberou telefony a nereagují na sms zprávy ani na e-maily! Proto nedoporučuji cokoliv kupovat!! O nějakém "showroomu" který mají na fotce zapomeňte!!

Vážený pane Baráku,

Vaše recenze je opravdu zavádějící.
    Dle našeho reklamačního řádu a podotýkám, že jste
    byl jediný zákazník za celý rok 2018 s reklamací, kterou jste nutně "musel" námi dodaném zboží, které je ve vysoké kvalitě reklamovat. A to údajně okamžitě. !!
    Podotýkám rozbalené a použité , což je v reklamačním protokolu. !!

Vyhověli jsme Vám a zboží jsme na našem expedičním skladu v Hradci Králové převzaly a vyplnily
    reklamační protokol se všemi náležitostmi.
    Je nám líto, že 110 m2 kancelářských a skladových prostor ( nikoliv hlavní sklad ) je pro Vás jako pro zákazníka "nedostačující" a pro Vás vypadá jako "kamrlík..."
    Víme, že prodáváte sezonně na tržnici a dokážete naši firmu "ohodnotit."

Vážíme si každého zákazníka, ale tento Váš názor není vůči těm, kteří byly spokojeni a nemají čas psát takovéto recenze fér.

Vše probíhá, dle reklamačního řádu a postoj "potřebuji peníze hned" ..opravdu neumíme.

Pavel Sedláček - vedoucí administrace Carteel.cz

• nakoupil v obchodě Carteel.cz před 4 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě Carteel.cz před 8 měsíci

• Zboží (chafing dish) jsem musel před použitím vyčistit
    • Malinko delší dodací lhůta, ale toto obchod avízuje
    • Nelze platit kartou ani on-line = další prodlení

Objednávka vyřízena korektně - krám je celkem solidní

Děkujeme za Váš názor Carteel.cz

• Rychlost, kvalita služby.

Tak nevím ,nevím žádné zboží nemají skladem. Navíc platba pouze předem na účet. Na dobírku nezasílají. Tak tomuto obchodu nevěřím. Zdánlivě až podezřele nízké ceny.

Reakce obchodu Carteel.cz

zboží máme připravené na hlavním skladě z důvodu širokého sortimentu a objemnosti produktů.
    Na dobírku budeme zasílat, jednáme s dopravcem vzhledem k objemnosti a váze našich nabízených produktů.

Co se týká cen, tak jsou nastavené, jestli se Vám zdají nízké jsme rádi.

Děkujeme za Váš názor Carteel.cz