• nepravdivé informace o stavu skladových zásob
    • nepravdivé informace o vlastnostech náhradního výrobku
    • výrazně opožděné dodání
    • dodaný výrobek poškozený
    • dodaný produkt nesplňoval požadované parametry
    • absolutně bez odezvy a snahy situaci řešit

• Přehledný Eshop
    • Možnost okamžitě zaplatit kartou

• Rychlost doručení
    • Výběr
    • Ceny

Perfektní prozákaznický přístup. Profesionálové ve svém oboru. Velmi doporučujeme.

• hezké zboží
    • zboží přestalo po měsíci používání fungovat
    • obchod nevrací peníze z uznané reklamace

Musím souhlasit s názorem, který tu už zazněl - a sice, že obchod nevrací peníze za vrácené/reklamované zboží.
    10. 9. 2019 jsme zakoupili přístroj Hotdogovač - 2 horké trny - 422 W
    1. 10. 2019 jsme začali tento přístroj používat
    7. 11. 2019 jsme zahájili reklamaci přístroje z důvodu jeho nefunkčnosti (přestala fungovat část,která ohřívá párky)
    zde nastává první odmlka prodejce a musíme se připomínat, aby nám zaslal pokyny k reklamaci
    28. 11. 2019 nám prodávající potvrdil přijetí přístroje k reklamaci
    zde nastává další odmlka v komunikaci
    4. 1. 2020 jsme se připomněli s naší reklamací a reakce prodávajícího byla, že účetní je stále na dovolené
    další odmlka v komunikaci
    17. 1. 2020 se opět připomínáme s otázkou, do kdy má paní účetní dovolenou - okamžitá odpověď prodejce, že v pondělí (20. 1. 2020) peníze odešlou na náš účet
    22. 1. 2020 - peníze na účtu stále nemáme, a proto se připomínáme - prodávající tvrdí, že peníze odeslali a že nejpozději ve čtvrtek (23. 1. 2020) dorazí na náš účet. Omlouvá to tím, že banky mají své pravidla - zajímavé tvrzení, když banky mají ze zákona povinnost převádět peníze (i mezi různými bankami) maximálně do 24 hodin
    23. 1. 2020 peníze stále nejsou na našel účtu a prodávající přestává komunikovat

Když jsem pátra po panu Sedláčkovi (bohužel až po této špatné zkušenosti), tak jsem zjistil, že by měl figurovat v dalších 2 s.r.o. firmách, které jsou v likvidaci.

Takže si prosím dejte pozor na tuto společnost (tohoto pána). Budu to řešit přes ČOI a v případě nutnosti itrestním oznámením.

---

Poznámka k vyjádření obchodu Carteel.cz: Zajímalo by mě, co znamená, že "Peníze za vrácené zboží byly vráceny dle platných podmínek.", neboť stále na účet uvedený v rámci reklamačního řízení žádné peníze z této reklamace nedorazily. A pokud jde o obchodní podmínky, tak je na nich docela zvláštní, že se v nich 23. 1. 2020 v 21:42:44 nich změnila doba na vyřízení reklamace z 30 na 120 dnů a původní podmínky, které platili v době nákupu, nejsou nikde k dohledání.

---

Dne 11. 2. 2020 peníze za výše uvedenou reklamaci konečně dorazily na účet. Ovšem podle očekávání bez dopravného, které jsem platil při doručení zboží od prodejce ke mně. Celkem mě tedy reklamace nefunkčního zboží stále 394,- (140,- dopravné placené v rámci objednávky + 254,- dopravné nefunkčního zboží k prodejci, kde si prodejce vyžádal, že se zboží musí zaslat přes DPD. Kdybych to posílal přes Českou poštu, mohla mě reklamace stát o 55,- méně). Výsledek je tedy ten, že peníze na účtu sice mám, ale až po X připomínkách, X nesplněných slibech a nevrácení 140,- za dopravné hrazené v rámci objednávky. Jsem si jistým, že solidní prodejce by vrátil peníze nejen za dopravné v rámci objednávky, ale také dopravné zaplacené pro doručení nefunkčního produktu k reklamaci.

Vážený pane Linharte,

tato vaše recenze je pravdivá pouze z části. Reklamační řízení a odstoupení od smlouvy bylo námi řešeno v rámci platných našich obchodních podmínek se kterými jste při nákupu zboží souhlasil.

Peníze za vrácené zboží byly vráceny dle platných podmínek.
    Ostatní informace, které jste zde zmínil se naší společnosti netýkají.

Bohužel naši zákazníci nemají čas psát recenze, je to zde i vidět po 3 letech fungování eshopu.

• Platba předem, nelze dobírku.

• Zboží přišlo
    • Při vrácení zboží nevrací peníze

Absolutně nedůvěryhodná firma! Zakoupili jsme a zaplatili převodem dne 28.11.2018 varné termosy Royal Catering 40 a 15l v hodnotě 5698,-Kč a i když jsme zboží vrátili ve 14ti denní lhůtě, protože nám nevyhovovali, osobně na provozovně v Hradci Králové, rozumějte pronajatý "kamrlík" bylo nám od pana Sedláčka (přítomen byl i pan Jiří Pražák, jednatel) přislíbeno kladné vyřízení naší "reklamace" a přislíbeno vrácení peněz, nic z toho se ale nestalo! Peníze jsme do dnešního dne tedy 14.1.2019 neobdrželi! Pánové neberou telefony a nereagují na sms zprávy ani na e-maily! Proto nedoporučuji cokoliv kupovat!! O nějakém "showroomu" který mají na fotce zapomeňte!!

Vážený pane Baráku,

Vaše recenze je opravdu zavádějící.
    Dle našeho reklamačního řádu a podotýkám, že jste
    byl jediný zákazník za celý rok 2018 s reklamací, kterou jste nutně "musel" námi dodaném zboží, které je ve vysoké kvalitě reklamovat. A to údajně okamžitě. !!
    Podotýkám rozbalené a použité , což je v reklamačním protokolu. !!

Vyhověli jsme Vám a zboží jsme na našem expedičním skladu v Hradci Králové převzaly a vyplnily
    reklamační protokol se všemi náležitostmi.
    Je nám líto, že 110 m2 kancelářských a skladových prostor ( nikoliv hlavní sklad ) je pro Vás jako pro zákazníka "nedostačující" a pro Vás vypadá jako "kamrlík..."
    Víme, že prodáváte sezonně na tržnici a dokážete naši firmu "ohodnotit."

Vážíme si každého zákazníka, ale tento Váš názor není vůči těm, kteří byly spokojeni a nemají čas psát takovéto recenze fér.

Vše probíhá, dle reklamačního řádu a postoj "potřebuji peníze hned" ..opravdu neumíme.

Pavel Sedláček - vedoucí administrace Carteel.cz

• Zboží (chafing dish) jsem musel před použitím vyčistit
    • Malinko delší dodací lhůta, ale toto obchod avízuje
    • Nelze platit kartou ani on-line = další prodlení

Objednávka vyřízena korektně - krám je celkem solidní

Děkujeme za Váš názor Carteel.cz

• Rychlost, kvalita služby.

Tak nevím ,nevím žádné zboží nemají skladem. Navíc platba pouze předem na účet. Na dobírku nezasílají. Tak tomuto obchodu nevěřím. Zdánlivě až podezřele nízké ceny.

Reakce obchodu Carteel.cz

zboží máme připravené na hlavním skladě z důvodu širokého sortimentu a objemnosti produktů.
    Na dobírku budeme zasílat, jednáme s dopravcem vzhledem k objemnosti a váze našich nabízených produktů.

Co se týká cen, tak jsou nastavené, jestli se Vám zdají nízké jsme rádi.

Děkujeme za Váš názor Carteel.cz