Nedoporučuji! Objednávku jsem předem zaplatil a zrušil už v květnu. Ani po několika upomínkách mi obchod stále peníze za zaplacenou a stornovanou objednávku nevrátil peníze. Dám tomu ještě týden jinak budu kontaktovat ČOI.

• pěkné autodráhy
    • Neodpovídají na emaily.
    • Zašlou vadné zboží. Místo rychlé výměny za nový kus ho měsíc opravují.

Dodali vadný kus autíčka. Asi vadný motor.
    Na výměnu za nový kus zde zapomeňte.
    Banální reklamaci řeší měsíc.
    Naprosto nulová komunikace při reklamaci, na emaily nedopovídají. Vůbec nevíte, zda reklamaci obdrželi, zda probíhá, prostě nic.

• Doručen odlišný výrobek
    • Bez reakce na email

nekomunikuju, ziadal som o zmenu objednavky...bez odpovede

• Žádná

Autíčka v dráze vůbec nedrží - Mercedes AMG GT3 Haribo a červené Disney autíčko (to už vůbec ne!).

Poslali mě jiné než objednané pneumatiky. Sice správný rozměr, ale bez potisku.

• Dodaný pastorek oproti nabídce NENÍ originál, je kratší jak pro autíčko formulového, tak DTM typu.

• Pneu na autíčko Francesco přišly,ovšem velikost na zadní hnací kola byla větší,než disky a guma je takto volná a nefunkční.Prodejce mi sdělil,že mě s tím nemůže pomoci.

Absolutní neochota poradit s výběrem

Reakce obchodu Carrera.cz

nevíme s kým jste mluvil, ale snažíme se každému zákazníku poradit jak nejlépe umíme. Objednával jste si pouze autíčka pro dráhu kterou asi již máte. Možná jste se ptal které lépe jezdí. Toto ovšem nevíme jelikož každé nové auto netestujeme. Všechny auta mají stejný motor a převody. Jídní vlastnosti většinou odpovídají tvaru karoserie.
    S pozdravem Carrera.cz

• Žiadne
    • Časť tovaru som vrátil a do dnešného dňa mi neboli vrátené finančné prostriedky. Je to viac ako 3 týždne.
    • Biedna komunikácia
    • Neodporúčam tu nakupovať. V prípade odstúpenia od zmluvy budete dlho čakať na peniaze. Dúfam že sa ich ešte dočkám.

Reakce obchodu Carrera.cz

Dobrý den, objednal jste si hodně zboží do zahraničí s odpočtem dph. Veškeré dražší a mechanické zboží jste vrátil. Bohužel se nám již stalo, že nám zákazník vyměnil nové zboží za vadné a požadoval částku zpět. Z tohoto důvodu bylo zboží odesláno dodavateli na kontrolu. Na vrácení částky máme 30 dnů. Částka vám již byla odeslána.

• rozumné ceny, přehlednost
    • nereaguje na stížnost

Objednávka dorazila nekompletní, část chyběla, na mailový dotaz nikdo nereagoval, chybějící zboží tedy obchod nedodal

• Komunikace a poštovné

Jděte jinam

• Dorazil 1ks vadného autíčka formule Carera GO. Při volání zpět na číslo dle faktury jsem byl odkázán na odeslání vadného auta k reklamaci výrobci. Při argumentaci, že jsem obchod uzavřel na carrera.cz a tedy reklamaci uplatňují u nich mi bylo sděleno, že se reklamace prodlouží. Musel jsem je upozornit, že na reklamaci mají stále 30 dní. Zprvu jsem jim navrhnul aby poslali náhradní díl v ceně jednotek korun a autíčko si opravím. S tím souhlasili a 3 den když jsem se informoval na náhradní díl mi bylo řečeno, že ho stále nemají. Pozor na. . . Zboží si objednáte na carrera.cz, ale faktura je od firmy www.eobchody.cz kde také reklamuji zboží. Obrázek o firmě si udělejte každý sám.

Obraťte se raději na jiný obchod. Ochota k prodeji je velká, k řešení problémů mizivá.

Reakce obchodu Carrera.cz

Dobrý den, jak se říká "ZA DOBROTU NA ŽEBROTU" :-(.
    Zaslali jsme vám objednané zboží. Ukázalo se, že u jednoho autíčka se projevila závada. Navrhli jsme vám pro urychlení vyřízení opravy zaslat autíčko přímo oficiálnímu dodavateli kdy by se uspořil čas na vyřízení opravy. (Toto s některými zákazníky takto řešíme a jsou velice rádi že se tímto zkrátí doba vyřřízení až o 4 dny) Vadný díl jsme se pokusili pro vás získat aby jste si mohl autíčko opravit bez odesílání. Toto se bohužel nezadařilo. Snažili jsme se pro vás a urychlení udělat to nejlepší co se dalo. (Například oobchody jako Alza, Mall apod. budou od vás chtít autodráhu celou. Ne jen vadný díl). Opravdu ale OPRAVDU!!! nevíme co jsme pro vás udělali špatně. Obrázek o tomto si udělejte každý sám.

• Zbozi sice dorazilo v poradku ale nefunkcni.
  • Nebylo dodáno vše co jsem objednal a zaplatil

• Dostupnost zboží uvedená na stránkách nesouhlasí.
    • Nekomunikují, neodpovídají ani na urgence a prosby o vysvětlení.

potřeboval jsem pouze pneumatiky na BMW a AUDI
    kvuli tomu jsem objednal i jiné drobnosti na AUDI bylo napsano nedostupné OK ale u bmw skladem takže schrnu koupil jsem si za 1300 kč
    kraviny a to duležité nemám mohli mě to aspon zavolat že nejsou skladem

• Velice špatná komunikace z obchodem. Vracela jsem autíčko za 599,- které bylo uvedeno, že je to typ na mou autodráhu, ale vůbec na dráze nesedělo, nedalo se s ním jet ani na půl plynu. To mi přijde absurdní, že se to uvádí na typ autodráhy na kterou to vůbec nesedí. Ale k čemu chci dojít, je to už 14 dní co jsem auto poslala a z prodejny mi ani nevolali ani neposlali email, natož aby mi vrátili peníze. Takže nemám auto ani peníze zpátky, tak chci jen popřát hodně štěstí v podnikaní a mnoho spokojených zákazníků.

Přes e-shop nenakupovat-natož pak něco vracet.

• - přehledný obchod
    • - dobrý výběr
    • - rychlé dodání

Ačkoliv je dráha samotná velmi dobrá, jedno z autíček nevydrželo ani pár hodin. Převody v autě (turbo) odešly, auto neprojede loping a je tudíž nepoužitelné. O tom, že z aut odpadávají plastové části (spojlery) ani nemluvě.
    Do obchodu jsem již napsal a čekám na reakci.

• rychlost dodani
    • nulova komunikace

Jsou i levnejsi eshopy se stejnym zbozim. Vyssi cena neni zarukou lepsich sluzeb