• Rychlá přímá komunikace, bezproblémové vrácení špatně objednaných položek.

• Rychlé dodání.
    • Příjemné ceny.
    • Fajn komunikace a podpora.

• Rychlost a komunikace obchodu

• Skvělá komunikace
    • Ochota poradit s výběrem
    • Velice rychlé dodáni

• Jsem hodně spokojený s rychlým odesláním objednávky,dostal jsem přesně to co jsem dlouho hledal.Komunikace s obchodem byla perfektní

Jsem moc rád že jsem tady našel měřič laku NexDiag NexPTG PRO Carbon.Maximální spokojenost,zatím to nejlepší s čím jsem doteď dělal

• Skvělá komunikace

• Velmi dobrá komunikace.
    • Rychlé doručení.

• Kvalita výrobku
    • Komunikace obchodu

Vše bylo v pořádku.

• Rychlost vyřízení objednávky, rychlá osobní komunikace
    • Odbornost vázne

Objednal jsem zboží s doručením do AlzaBoxu. V potvrzené objednávce jsem nic takového neměl. Písemně jsem zaslal kde chci zboží doručit, bez odpovědi. Zboží zasláno na pro mne nejvzdálenější poštu u nás. Pro mne hrůza, na poštu nechodím, jejich služeb nevyužívám. Žiji v 21. století. Toto je pro mne špatně. Prý jsem zadal doručení na svou adresu. Ne nebylo to tak. Chtělo by to vyladit systém objednávky?

Reakce obchodu CarMedia

Dobrý den Marceli, omlouvam se za komplikace. System zadávání adresy máme nejlepší, co v dnešní době existuje. Veškeré dopravce napojené na API a vše probíhá zcela automaticky. Bohužel jsme ale dodatečně přišli na to, že odezva Balikovny minulý čtvrtek a pátek nepracovala korektně a i když si zákazník vybral určitou pobočku, automaticky spadl do nahodilého odběrného místa v daném městě. Sami jsme to nechápali, protože do té doby fungovalo vše u Balikovny korektně. I tak si ale nemyslím, že toto je důvod negativní recenze, navíc s poznámkou, že máme nízkou odbornost. Zrovna v tomto směru na tom budeme jako jedny z nejlepších. V tom si jsem jistý.

Přeji hezký den,

Jiří Karlovský

• super komunikace, pomoc a rada
    • skvělé ceny, produkty fungují