• Kvalitní zabalení
    • Platba kartou

V pondělí v 15.30 objednáno. V úterý v 9.35 doručeno a v 11.00 již nalepeno. Objednávala jsem černý 3d a 4d karbon.
    Kvalita folie a rychlost dodání oproti eshopům, které jsem zkoušela dříve je o 100% lepší.
    Folii jsem obdržela velmi dobře zabalenou v pevném tubusu, aby se nepoškodila.
    Děkuji a doporučuji. Příště objednám znovu.

Koupil jsem v tomto obchodě roztažitelnou chromovou folii, oranžovou metalízu, zelenou metalízu a modrou metalízu vše na motorky a výsledek byl luxusní. Folie se dobře natahují a tvarují. Doporučuji a budu nakupovat znovu.

• Kvalita

Objednávám zde pravidelně karbonové folie a folie na světla a absolutně bez problému.
    Kvalita splnila mé očekávání. Na vozidlech mám folie už několik let a stále drží. Zkoušel jsem i jiné obchody, ale zde je kvalita v porovnání s cenou nejlepší.

• Osobní převzetí
    • Žalostná kvalita produktů
    • Extrémně vysoké ceny s ohledem na kvalitu

2x a dost. Tento obchod rozhodně nedoporučuji. Prvotní radost z dobře utracených peněz po necelých dvou letech vystřídalo obrovské zklamání. Zakoupil jsem několik metrů šedé antracitové metalické folie, aplikoval v ideálních podmínkách, správnými postupy na vhodně připravený lak (s aplikací mám řadu zkušeností). Po necelých dvou letech je folie na kapotě i střeše kompletně flekatá (fleky jsou tmavé a není možné je jakkoliv odstranit), folie na střeše je navíc zcela popraskaná. Pohled na takto znetvořený vůz je strašný. Dokoupená folie v loňském roce měla navíc povrchovou vadu. Fleky se již začínají také objevovat. Větší výdrž měla předchozí čínská karbonová folie zakoupená na aukro.cz. Tento obchod je jedním slovem - tragédie. Předražené šmejdy. Druhou negativní zkušeností je nákup řezací nitě - zde 3 metry za 270 Kč, od výrobců z Číny (odkud bezpochyby pochází i sortiment v tomto obchodě) 50 metrů za necelých 500 Kč. Obrázek nechť si udělá každý sám.

Dobrý den.
    Omlouváme se, ale kupující je povinen předávané zboží pozorně prohlédnout bezprostředně při převzetí a rozbalení a zjistí-li závadu, je možné folii vrátit.
    Prodávající bohužel neuzná reklamaci zboží, u kterého byla viditelná závada zdokumentována až po montáži zboží.
    Aby na folii po 2 letech užívání nevznikaly fleky je vhodné folii chránit (použitím např. impregnace či vosků s UV ochranou) před vnějšími vlivy jako je např. ptačí trus, posypová sůl, slunce, déšť apod.

Co se týče řezací nitě, tak se jedná o značkového výrobce 3M od českého distributora a sám jste si objednal pouze 3metry, při zakoupení většího množství (celého balení) je cena za metráž vždy výhodnější.

• Prijemna komunikace
    • prodej nekvalitnich obalu na Apple

Koupila jsem si u nich Bílý obal pouzdro na Apple iPad 2 3 4. Pouzdro je strasne nekvalitni. Plast praskal a odpadal po ani ne mesicnim pouzivani aniz by doslo k nejakemu narazu. A i pres to, ze je mozne reklamaci uplatnin na vady materialu, nebyla mi uznana. Kupovat toto pouzdro u nch povazuji za vyhozene penize.

Dobrý den.
    Omlouváme se, ale plast může praskat je-li mechanicky namáhán, např. častým sundaváním a nandaváním.
    Mechanické poškození bohužel jako závadu nelze uznat.
    Děkujeme za pochopení.

• Rychlé dodání.
    • Objednal jsem si ochrannou fólii na přední světlomety. Zboží došlo rychle na druhý den to je fajn. Jinak kvalita folie o ničem tvrdá špatně tvarovatelná i ve dvou lidech a nástřiku vody a použití fénu se krabatěla nešla vyrovnat a nechávala hodně bublinek.. Obyčejná čínská fólie kterou si můžu koupit za třetinovou cenu.

Nedoporučuji.

Dobrý den.
    Omlouváme se, ale pokud Vám folie nejde nainstalovat doporučujeme práci svěřit někomu, kdo s tím má zkušenost.
    Proti bublinkám je vhodné do vody přidat saponát.
    Folií na světel jsme prodali několik km a 99% zákazníků je spokojeno.
    Děkujeme za pochopení.

• Vyřízení a doprava
    • kvalita zboží - 3d karbon folie po nalepeni se začala v rohách odlepovat a krabatět. Druhá folie černá mátná ta už pro změnu nedržela vůbec.

kvalita zboží nic moc

Dobrý den.
    Folie, aby lepidlo bylo ihned aktivní, doporučujeme lepit na sucho, na hrany a rohy pak proti zvednutí či odlepení je vhodné použít uzavírač hran, který je na to určen. Základem je lepený povrch odmastit a zbavit nečistot např. technickým lihem, dále by pak měl být lepený povrch hladký nikoliv např. hrubý plast. Co se týče lepivosti, tak některé folie mají již lepidlo se sníženou počáteční lepivostí, aby šlo s folií lépe manipulovat, lepidlo je pak plně aktivní až cca po 12h-24h.

• Zboží došlo druhý den po objednávce
    • Vše bez problémů

Určitě zde nakoupím i příště.

• Nejlepší cena, super kvalita, možnost vyzvednutí i o víkendech do 22.hod
    • -

Super kvalita za nejlepší cenu. Doporučuji.

• -

Super obchůdek