• Zboží ani po třech týdnech nedorazilo

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme. Moc se omlouváme za chybu v komunikaci. Avšak všichni jsme jen lidé. Každopádně jsme moc rádi, že se vše zdárně vyřešilo. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za důležitou zpětnou vazbu. Za capáčky.com Hanka

• Velký výběr i pro větší děti
    • Kvalitní komunikace

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme a moc vám děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena s portfoliem našich capáčků. A ano, standardně nabízíme capáčky až do velikosti 45 EU. Šili jsme však už capáčky ve velikosti 49 EU:). Taktéž jsme rádi za ocenění vzájemné komunikace. Vždy se maximálně možně snažíme, aby byli zákazníci spokojeni. Ještě jednou vám srdečně děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• Velky vyber capacku
    • Opravdu rychle doruceni
    • Realne rozmery u capacku

S eshopem jsem byla velice spokojena, v mnozstvi capacku bezkonkurencni. Mela jsem problem si vybrat jen jedny capacky. Velmi me prekvapila rychlost dodani. Jeden den jsem objednala, druhy den bylo zbozi na vydejnim miste.

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Míšo, velice vám děkujeme za hodnotnou a obsáhlou recenzi. Uznáváme, leckdy je značně složité vybrat si z velké škály motivů capáčků. Vždy používáme tabulky velikostí přímo od výrobců. Ty by měly a jsou nejpřesnější. A ano, děláme vše, aby byly capáčky vždy rychle doručeny a obuty. Moc a moc vám děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• Rychlé dodání, krásné capáčky!

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den. Uctivě vám děkujeme za milé hodnocení. Jsme šťastní, že se vám capáčky zamlouvají. Capáčky vypadají leckdy lépe ve skutečnosti než na fotografiích. A ano, vždy se s přepravci snažíme, aby byly capáčky rychle obuty. Děkujeme vám ještě jednou. Za capáčky.com Hanka

• velký výběr
    • i větší velikosti, včetně dospělých
    • dospělé velikosti capáčků jsou jen do velikosti 40, nevybrala jsem si

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Lucie, děkujeme vám za kladné hodnocení a důležitou zpětnou vazbu. Náš sortiment capáčků průběžně doplňujeme i o velikosti pro dospělé. Aktuálně už máme v nabídce capáčky ve velikosti 45 EU. V případě zájmu lze po domluvě ušít i capáčky ve velikostech větších. Ještě jednou vám děkujeme. Za capáčky.com Hanka

rychlost, přehlednost

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme. Děkujeme vám za recenzi. Jsme moc rádi, že vše bylo pro vás přehledné a rychlé. Moc nás to těší a je to naším cílem. Hluboce vám ještě jednou děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• Neskutečná rychlost dodání
    • Produkty vyobrazené v e-shopu jsou ve skutečnosti ještě krásnější
    • Super komunikace. Pokud si nejste něčím jisti stačí zaslat e-mail a dostanete detailní odpověď na vše. Za mě naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme a moc vám děkujeme za milou recenzi. Máte pravdu, naše capáčky leckdy vypadají ve skutečnosti ještě lépe než na fotografiích. Ale už i na tom soustavně pracujeme. Jsme též moc rádi, že jste byla s naším servisem spokojena. A taktéž i rychlostí dodání. Jsme vskutku moc rádi, že jste spokojená. Ještě jednou vám děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• Velký výběr barev a motivů
    • Výborná komunikace
    • Rychlé doručení
    • Kvalitní zpracování

Doporučuji, velký výběr a kvalita!

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Renato. Moc vám děkujeme za vaše doporučení, kterého si moc vážíme. Stejně tak, jak zpětné vazby. Ještě jednou vám děkujeme. Za capáčky.com Hanka

Objednavám opakovaně, jsem vždy spokojena. :)

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Ivano, moc vám děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi capáčky vždy spokojena. Neskutečně moc nás to těší. Za capáčky.com Hanka

Za mě super super super

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme a děkujeme za samé superlativy:). Za capáčky.com Hanka

• velký výběr
    • výhodné ceny
    • krásné capáčky

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme. A srdečně vám děkujeme za kladné hodnocení. Vše bylo krásně vystiženo:). Capáčky.com nabízí velký výběr krásných a kvalitních capáčků za výhodné ceny. Velká rychlost dodání capáčků je pro nás velmi důležitá. Ještě jednou vám děkujeme za skvělé hodnocení. Za capáčky.com Hanka

• Rychlost dodani
    • Velký výběr krásných capacku

Spokojená po všech stránkách

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme a děkujeme vám za milé ohodnocení. Jsme potěšeni, že se vám výběr z množství capáčků zamlouval. Stejně jako rychlost dodání. Po všech stránkách spokojený zákazník - to je náš cíl. Děkujeme vám. Za capáčky.com Hanka

• Jsou krásné a kvalitní,v létě přežily i vycházky venku bez úhony,koupila jsem už nekolikáté.

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Nikolo, děkujeme vám za skvělé hodnocení. Ano, při správné péči vydrží capáčky i vycházky ven. Děkujeme vám za přízeň a několikáté zakoupení capáčků právě od nás. Za capáčky.com Hanka

Rychlé doručení, zboží krásné.

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme a uctivě vám děkujeme za hodnocení. Máte pravdu, capáčky jsou leckdy ve skutečnosti hezčí než na fotografiích. I na jejich zlepšení neustále pracujeme. A ano, capáčky se vždy snažíme rychle dodat. Ještě jednou moc děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• Krásné zboží

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Barboro, děkujeme vám za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že se vám naše funkční a krásné capáčky zamlouvají. Jsme též moc rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání capáčků. Děkujeme vám za hodnocení. Za capáčky.com Hanka

• Prijemna komunikace

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Veroniko, děkujeme vám za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byla s capáčky, tak i společnou komunikací spokojena. Tak to má být a nás to moc těší. Za capáčky.com Hanka

• Rychlost doručení
    • Krásně zpracované capáčky
    • Široký výběr

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Kristýno, moc vám děkujeme za vskutku milé hodnocení. Jsme rádi, že stejně jako my, shledáváte capáčky kvalitně a krásně zpracované. Též se snažíme, aby si u nás každý vybral. Ať už se jedná o motivy, tak i velikosti. A ano, rychlost je naší devizou. Pokaždé se snažíme, aby naše capáčky byly rychle obuté. Ještě jednou vám moc děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• Super rychlé dodání

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme a moc vám děkujeme za hodnocení. Jsme tuze moc rádi, že rychlost dodání capáčků byla blesková. Věříme též, že jste všichni s capáčky spokojeni. Ještě jednou děkujeme. Za capáčky.com Hanka

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Moni, děkujeme vám za hodnocení. Snažíme se, aby capáčky byly vždy rychle obuté. Děkujeme vám. Za capáčky.com Hanka

• Vše proběhlo rychle a bez problémů.

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme. Jsme moc rádi, že nákup capáčků a jejich doručení proběhlo rychle a bez problémů. Tak to má být. Moc vám děkujeme za hodnocení. Za capáčky.com Hanka