• Nakupuji zde pravidelně, dobře ceny a velký výběr.

• široká nabídka capáčků pro malé i větší, krásné a kvalitní zboží

• velky vyber motivu

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Evo, děkujeme tuze moc za ohodnocení. Jsme velmi rádi, že výběr z motivů byl pro vás hračka. Každopádně věříme, že jste s capáčky spokojená. Za capáčky.com Hanka

• Všechno je super přehledné a jednoduché na výběr i objednanání

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Šárko, hluboce vám děkujeme za tuze milé hodnocení. Jsme samozřejmě rádi za zpětnou vazbu. I když vždy je co zlepšovat;). Snažíme se však dělat maximum, aby se naši zákazníci cítili jako "v bavlnce":). Uctivě vám děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• Velký výběr i pro větší děti
    • Kvalitní komunikace

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme a moc vám děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena s portfoliem našich capáčků. A ano, standardně nabízíme capáčky až do velikosti 45 EU. Šili jsme však už capáčky ve velikosti 49 EU:). Taktéž jsme rádi za ocenění vzájemné komunikace. Vždy se maximálně možně snažíme, aby byli zákazníci spokojeni. Ještě jednou vám srdečně děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• Velky vyber capacku
    • Opravdu rychle doruceni
    • Realne rozmery u capacku

S eshopem jsem byla velice spokojena, v mnozstvi capacku bezkonkurencni. Mela jsem problem si vybrat jen jedny capacky. Velmi me prekvapila rychlost dodani. Jeden den jsem objednala, druhy den bylo zbozi na vydejnim miste.

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Míšo, velice vám děkujeme za hodnotnou a obsáhlou recenzi. Uznáváme, leckdy je značně složité vybrat si z velké škály motivů capáčků. Vždy používáme tabulky velikostí přímo od výrobců. Ty by měly a jsou nejpřesnější. A ano, děláme vše, aby byly capáčky vždy rychle doručeny a obuty. Moc a moc vám děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• velký výběr
    • i větší velikosti, včetně dospělých
    • dospělé velikosti capáčků jsou jen do velikosti 40, nevybrala jsem si

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Lucie, děkujeme vám za kladné hodnocení a důležitou zpětnou vazbu. Náš sortiment capáčků průběžně doplňujeme i o velikosti pro dospělé. Aktuálně už máme v nabídce capáčky ve velikosti 45 EU. V případě zájmu lze po domluvě ušít i capáčky ve velikostech větších. Ještě jednou vám děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• Velký výběr barev a motivů
    • Výborná komunikace
    • Rychlé doručení
    • Kvalitní zpracování

Doporučuji, velký výběr a kvalita!

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Renato. Moc vám děkujeme za vaše doporučení, kterého si moc vážíme. Stejně tak, jak zpětné vazby. Ještě jednou vám děkujeme. Za capáčky.com Hanka

• velký výběr
    • výhodné ceny
    • krásné capáčky

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme. A srdečně vám děkujeme za kladné hodnocení. Vše bylo krásně vystiženo:). Capáčky.com nabízí velký výběr krásných a kvalitních capáčků za výhodné ceny. Velká rychlost dodání capáčků je pro nás velmi důležitá. Ještě jednou vám děkujeme za skvělé hodnocení. Za capáčky.com Hanka

• Rychlost dodani
    • Velký výběr krásných capacku

Spokojená po všech stránkách

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den vám přejeme a děkujeme vám za milé ohodnocení. Jsme potěšeni, že se vám výběr z množství capáčků zamlouval. Stejně jako rychlost dodání. Po všech stránkách spokojený zákazník - to je náš cíl. Děkujeme vám. Za capáčky.com Hanka

• Rychlost doručení
    • Krásně zpracované capáčky
    • Široký výběr

Reakce obchodu Capáčky.com

Dobrý den Kristýno, moc vám děkujeme za vskutku milé hodnocení. Jsme rádi, že stejně jako my, shledáváte capáčky kvalitně a krásně zpracované. Též se snažíme, aby si u nás každý vybral. Ať už se jedná o motivy, tak i velikosti. A ano, rychlost je naší devizou. Pokaždé se snažíme, aby naše capáčky byly rychle obuté. Ještě jednou vám moc děkujeme. Za capáčky.com Hanka