• nabízí zboží za výhodnou cenu , které nemají.
    • Potom chtějí prodat to drahé .

Dejte si pozor

• Vyhovujici cena
    • Rychlost dodani
    • Nemam zaruku bezvadneho zbozi

Zbozi doslo v poskozene krabicce - bylo jiz pouzite?? Jako vanocni darek dost problem. Kdyz budu vracet, zaplatim znovu dopravu...
    S kuryrem byl take problem.
    Proto nedoporucuji - buhvi, co dostanete.

• zboží bylo expedováno až po mojí urgenci, velmi špatná komunikace.

vzhledem k tomu, že zboží lze získat i v jiných internetových obchodech, kde se chovají více vstřícně, doporučovat nebudu.

Reakce obchodu C-termo.cz

při objednání zboží s dostupností 3 - 5 dní zákazníky běžně neinformujeme o termínu dodání zboží. Pokud tento termín nejsme schopni splnit, zákazník je vždy informován. Tato objednávka byla provedena v pátek 20. 2. 2015 a odeslána byla ve středu 25. 2. 2015. Uvedená lhůta tedy byla dodržena.

www.craft-cz.cz

• Protože jste měli rukavice, z nichž jsem jednu ztratil, takže jsem si potřeboval dokoupit tytéž rukavice
    • Kurýrní služba namísto pošty, co namísto doručování telefonuje

Pokud si ostatní nakupující zatrhnou Českou poštu namísto kurýra, budou v pohodě.. Kromě těch, co rádi telefonujou a mají dost času a mentální kapacity na to, aby byli stále na příjmu

• Dlouhá dodací lhůta.
    • Doručovatel se ozvat, až byl před domem!!
    • Přece nebudu celý den v pozoru čekat doma!!!

• Tovar ktorý bol na sklade a ktorý som si objednal ste mi nedodali, s odovodnením, že už ho nemáte. Tak prečo ho potom ponúkate. A potom, keď som si objednal iný tovar, tak ste mi ho predražili o 240,-Kč.
    • I když si výslovně nepřejete dostávat nevyžádanou reklamu, tak vám pořád posílají nabídky. Vůbec nechápou, že to funguje jako antireklama a rozhodně si u nich nic dalšího nekoupím.

• Pardon, ale když mi váš prodejce na telefonu 2x řekne, že zboží bude do daného dne a den před dodáním mi po třetím telefonátu oznámí, že zboží není a nabídne mi jiné, které potom také není, tak se nesmíte divit za špatnou recenzi.

špatné! Jsem s vámi nespokojen!

• myslela jsem, že ušetřím čas, ale nemám zboží a to je špatný
    • ceská posta jako prepravce