Dodali polovinu zboží, že ostatní nemohou dohledat.

• Nedostatečná komunikace
    • Neaktuální informace o skladu zásob

Zboží mi stále nedorazilo, musela jsem se aktivně dotazovat co se stalo s objednávkou.

• Kvalitní značka

Nulová komunikace, proklientsky přístup? Vůbec netuší, co to znamená. Tuto značku raději budu nakupovat v zahraničí.

Dosiel iny tovar

Zboží dorazilo s velkým zpožděním jelikož na ne se zapomněli a leželo to na skladu. Když dorazilo, chyběla tam jedna položka. Bohužel. Stává se to, ale vzhledem k tomu, že to byla první moje zkušenost tak se to nepovedlo.

Reakce obchodu C-Store.cz

to se opravdu nepovedlo, ještě jednou se omlouváme.
    Současná situace spojená s vánočním shonem bohužel přináší chyby i v našem skladu.
    Ozvěte se do mailu a jako omluvu Vám zašleme slevový poukaz na příští objednávku.
    Děkuji za pochopení

• domluva emailem při neshodě byla rychlá a dobrá
    • objednala jsem si 2 produkty, rukavice - byly mi zaslané jiné, než jsem si objedanala , návleky na cyklotrety - objednané M, byly mi zaslané L, které byly opravdu velké, celé jsem to vracela

rychlé jednání

Reakce obchodu C-Store.cz

za chybu se omlouváme, v předvánočním chaosu se chyba stane, ikdyž by neměla.
    Polepšíme se :)

Děkuji

i když uvádějí, že zboží je skladem, tak vám nakonec objednávku zcanclují, že není ve skladu, a to i opakovaněkdyž si vyberete něc jiného

• Komunikácia a zákaznícky servis je niečo strašné, pri vybere mi veľmi neporadili, musela som sa v tovare zorientovať sama, po doručení som potrebovala tovar vymeniť a hneď som zaslala aj formulár. Neobtazovali sa ani odpísať, až po telefonate som mala email preposlať a až potom sa obťažovali odpísať, ako postupovať pri výmene zo Slovenska

Tovar je kvalitný, zhanala som zateplene legíny, mali ich len tu, sú parádne, len škoda toho prístupu, nabudúce objednám inde

Obchod doporučit nemohu, zboží vůbec nedorazilo, na opakované dotazy ohledně stavu zásilky nikdo nereagoval, pouze se na stránkách objevilo hlášení, že je objednávka stornovaná zákazníkem, což není pravda. Takže ze své strany dobré hodnocení bohužel udělit nemohu.

Reakce obchodu C-Store.cz

omlouváme se, zde se jednalo o špatně vygenerovaný status. Akční zboží již bylo bohužel doprodáno, jako omluvu Vám do mailu zasílám slevový poukaz.
    Děkuji za pochopení

Nebylo doručeno celé zboží, a zatím nebyly vráceny žádné peníze.

• Přišla jen část objednaného zboží bez upozornění, že část není k nalezení. (To jsem zjistila až když jsem se sama zajímala.) Mám pocit, že pokud bych se sama neozvala, nikdo by mi peníze za neobdržené sboží nevrátil. Stane se, že se ve skladu něco zašantročí. Ale komunikace je velmi slabá.

Reakce obchodu C-Store.cz

ještě jednou se omlouváme, evidentně je to naše chyba, určitě se z toho poučíme a PŘÍŠTĚ se to již nestane! ;)

Děkujeme

Zboží nádherné ale neodpovídá evropských velikostem, kdy velikost M mám zcela dostačující a v tomto případě jsem cyklistické kalhoty nedostala od půl stehen nahoru:( takže doporučuji raději minimálně o číslo větší velikost.

Reakce obchodu C-Store.cz

pravda, cyklistické velikosti značky CRAFT jsou o něco menší. Pokud si nejste jistý stačí zavolat/ napsat na naši linku a my Vám velikost poradíme. Děkujeme

Nedoporučuji spoléhat na dobu dodání. Z avízovaného dodání do 2 až 3 pracovních dnů, bylo ve skutečnosti 6 pracovních dnů!

• Hezke, kvalitni zbozi
    • Z objednavky 6 kusu cykloobleceni za cca 8000 potrebuji dva kusy vymenit. Po vstricnem jednani se zastupcem e-shopu a dohode za co vymenit se nedeje vubec nic. Planuji tedy (nerada) zbozi vratit.

• sortiment
    • komunikácia a prístup

objednal som si čiapku veľkosti L/XL, dodaná mi bola vo veľkosti S/M. volal som do obchodu pred obedom, zamestnanec mi povedal, že situáciu na sklade skontroluje a do hodiny mi zavolá. v ten deň sa mi už nikto neozval. tak som druhý den písal email s dotazom, či sa dá čiapka vymeniť službou GLS, prípadne s akým formulárom ju vrátiť. dostal som odpoveď, že čiapka v požadovanej veľkosti už na sklade nie je, ale že si môžem vybrať inú v L/XL. ani na jednu otázku som teda nedostal odpoveď a čiapku vrátil s tým, že inú čiapku som si nevybral , a že očakávam, že mi vrátia peniaze aj za poštovné, nakoľko mi poslali tovar, ktorý som si neobjednal. obchod mi vrátil čiastku iba za tovar (podľa zákona). kvôli 50 kč za poštovné hladom nebudem, ale obchodník by sa mal starať o zákazníka nie len keď mu niečo predáva, ale aj keď s ním rieši problém. verím, že väčšina nakupujících žiaden problém mať nebude, v eshope majú pekné veci, ale za rovnakú cenu sa dajú zohnať aj inde a preto sa nabudúce rozhodnem pre iného obchodníka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Minule jsem si objednala 2 x stejný produkt konkrétně modrý nátělník Craft. Stejné zboží, stejná velikost, ale oba nátělníky měly jinou barvu dokonce i velikostně byly odlišné, přestože se jednalo o stejnou vel. XS. Komunikace s obchodem mi přijde poměrně složitá, nereagují rychle na reklamace, vyzvednutí zásilky, odpověď na emaily poměrně dlouho trvají. Ceny jsou asi dobré, ale zkušenost s obchodem na základě 2-3 objednávek špatná.

Reakce obchodu C-Store.cz

ve Vašem případě se bohužel jednalo o špatný kus, který nám přišel od výrobce. Bohužel tohle nedokážeme ovlivnit, ale stává se to opravdu výjimečně. Věřím, že příště budete spokojená.

Zboží má příznak skladem, ale skladem buď není, nebo má obchod špatně provázané skladové zásoby s nabídkou na eshopu.

Fotky neodpovídají skutečnosti

• Materiál jsem obdržel jiný,než jsem si objednal,a také velikost jiná!

Dříve asi před rokem jsem tam kupoval,a byl jsem spokojen s nákupem!