• celkem dobrá a přehledná nabídka,
    • dostal jsem jiné zboží než jsem si objednal.

špatná komunikace ,doručeno jiné zboží než jsem si objednal.

Vážený pane Řeřicho,
    nevím, zda jste si při hodnocení nespletl obchod. Zboží jsme doručili dle objednávky. Žádnou reklamaci z Vaší strany na chybně dodané zboží neevidujeme. Pokus o kontakt z naší strany je více než 10 dnů bez Vaší reakce.
    Pokud máte se zakoupeným zbožím problém, kontaktujte nás, prosím, budeme situaci řešit.
    Zdeněk Kubánek, c-baterie.cz

• Poslali jste mi baterii která vydrží nejdele tři dny.Kde ji mužu reklamovat-vyměnit za opravdu novou baterii, protože tato je vadná.

Vážený zákazníku,

posíláme pouze nové, tedy nepoužité zboží. Občas se bohužel může vyskytnout vadný nebo ne zcela funkční kus.

Máte-li s baterií problémy, můžete ji u nás samozřejmě reklamovat. Údaje potřebné k uplatnění reklamace naleznete na našem e-shopu.

Zdeněk Kubánek
    c-baterie.cz

• Nevydrží déle než 2 hodiny.

Reakce obchodu c-baterie

Dobrý den, zřejmě bohužel nehodnotíte obchod jako takový, ale výdrž baterie. Jelikož jste zakoupil baterii do fotoaparátu s kapacitou 700 mAh, tak pokud vydrží 2 hodiny intenzivního focení s využíváním zoomování, ostření a displeje fotoaparáítu, je to výdrž odpovídající kapacitě baterie a předpokládanému odběru fotoaparátu. Máte-li s kapacitou problém (např. vydrží výrazně méně, než původní baterie), není nic jednoduššího, než nám ji poslat k reklamaci. Kubánek, c-baterie

• baterie vydrži hodinu
    • obchod nema slabinu

doporučuji všem

Vážený zákazníku,
    ohledně nízké kapacity baterie jsem Vás kontaktoval e-mailem a navrhl řešení vzniklé situace. Zakoupená kapacitní baterie do notebooku by opravdu měla vydržet déle, než jednu hodinu - vyměníme za bezvadný kus.
    Zdeněk Kubánek, c-baterie.cz

• neorig.baterie nemusí vždy správně fungovat, systém ji nerozpozná, nelze nabíjet

Reakce obchodu c-baterie

Děkuji za reakci, někdy bohužel nemusí fungovat ani některé kusy originálních baterií. Ve Vašem případě byl pravděpodobně problém v čipu baterie. Vyřešila by to výměna za jiný kus, ale požadoval jste odstoupení od kupní smlouvy, což bylo respektováno a v zákonném termínu vyřízeno.
    Zdeněk Kubánek, c-baterie.cz

Promiňte, ale zkušenost s tímto e shopem je jen ta nejšorší, v rámci nákupu jsem objednal baterii do mobilu sice přišla, ale čekal jsem že baterie se bude chovat jako nová, ale opak je pravdou a baterie se chová jako totálně vybitá a je na vyhození. Baterii nebudu vracet a nějak dál komunikovat s touto firmou, ale budu jen upozorňovat a aby si další zájemci dávali pozor!!!!!

Vážený zákazníku,

mrzí mně, že zřejmě vadná baterie tolik zkazila Váš dojem z nákupu. Jinak, zdá se, vše probíhalo hladce - 22.1. jste objednal, 23.1. byla baterie u Vás. Rychleji to zatím neumíme. Možná jste měl zkusit nás kontaktovat a domluvit se na výměně baterie nebo vzniklý problém nějak řešit.

Byl byste možná mile překvapen, jak rychle v podobných případech postupujeme.

Zdeněk Kubánek
    c-baterie.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• prodává staré baterie které nejdou nabyt

Reakce obchodu c-baterie

baterie bereme přímo od výrobce, kde určitě neleží déle, než dva měsíce. Skutečnost, že Vám baterie nejde nabít, neznamená, že je stará. I u originálních baterií je určité procento nových baterií vadných.

Není problém Vám baterii vyměnit za nový kus, pokud nám ji pošlete zpět. K vyřešení Vašeho problému jsem Vás již telefonicky kontaktoval.

• široký sortiment

Zboží-akumulátor do mobilu jsem reklamoval pro nefunkčnost, ale již týden se mi nikdo k reklamaci nevyjádřil-bez odezvy!!!

Reakce obchodu c-baterie

Dobrý den, dodávka nefunkční baterie nás mrzí, obykle řešíme okamžitou výměnou za nový kus. Bohužel byl Vámi objednaný typ baterie dočasně nedostupný. Dnes jsme naskladnili, ihned posíláme. Zdeněk Kubánek, c-baterie.cz

• dlouná dodací lhůta

Reakce obchodu c-baterie

máme rádi náročné zákazníky, ale ve Vašem případě se musím ohradit proti dlouhé dodací době. Objednal jste 19.8. v 15:12. Odeslali jsme hned následující den - tedy 20.8. a zásilka Vám byla dodána 21.8.
    Myslím, že kdyby takto fungovali všechny e-shopy, bylo by nakupování v ČR krásnější.
    Zdeněk Kubánek, c-baterie.cz

• objednal jsem CGR-Du06 (dle nabídky)
    • potvrzeno CGA-DU06
    • doručeno CGA-DU14

naštěstí to vyšlo

objednávka OK, oprava objednávky na základě mailu = superrychlá. Zboží ale nedorazilo.

Poprvé jsem nebyl zastižen.
    Podruhé jsem tam volal a domluvili jsme si termín a nic se nestalo. Dál to nezkouším.

JM

Vážený zákazníku,
    Vaši objednávku uskutečněnou ve večerních hodinách jsme hned následující den předali přepravci k doručení. Bohužel však zřejmě po prvním neúspěšném pokusu o doručení selhal na straně přepravce lidský faktor a zásilka byla omylem označena za odmítnutou příjemcem a vrátila se nám tedy zpět. Náhradní doručení s Vámi dohodneme telefonicky. Omlouvám se za komplikace, Zdeněk Kubánek, c-baterie

• objednaná baterie do foťáku je šunt

Vážený zákazníku,
    pokud dodaná baterie nefunguje správně, pošlete nám ji, prosím, zpět. Obratem vyměníme za bezvadný kus. Baterie (bez ohledu na výrobce) jsou zbožím s větší pravděpodobnostní výskytu závad. Solidní prodejce se však pozná až podle přístupu k řešení vzniklých problémů. S výměnou u nás není problém. Mrzí nás, že dodaná baterie nesplňuje svůj účel a zřejmě tedy zkazila dojem z jinak bezproblémového nákupu. Pokud nám následně e-mailem pošlete sken dokladu s náklady na zaslání vadného zboží zpět k nám, vzniklé náklady Vám samozřejmě uhradíme.

• Rychlost.
    • Zaslaná baterie nebyla záměnná s originální baterií i když objednací čílso bylo totožné.

Dávejte si pozor na popis a obrázky, raději si vždy nechte prodávajícím potvrdit zda je jím dodávaná baterie opravdu použitelná do vašeho zařízení.

Reakce obchodu c-baterie

u každé baterie jsou uvedeny dva seznamy - jeden obsahuje produktová označení, druhý potom modely, ve kterých lze baterii použít. Obvykle je k dispozici i produktová fotografie. Myslím, že se Vámi objednaná baterie http://www.c-baterie.cz/baterie/siemens-benq/v30145-k1310-x250/mtsb0005/ poměrně výrazně liší od té, kterou jste potřeboval http://www.c-baterie.cz/baterie/siemens-benq/eba-510/mtsb0001/
    Jediná shoda je v jednom produktovém označení - a to V30145-K1310-X250. Jelikož se jedná o starší typy baterií, nepodařilo se mně už dohledat, zda v tomto není chyba. Data přebíráme od výrobců baterií, předpokládám tedy, že by měla být v pořádku. Při výběru nové baterie je vždy nejlepší porovnat produktové číslo, kompatibilitu s modelem a obrázek.
    Hlavní však je, že se problém vyřešil a máte již správnou baterii u sebe.
    Zdeněk Kubánek, c-baterie

• žádnou výhodu nevidím jedná se o neseriózní firmu
    • zboží přestože bylo zaplaceno nebylo dodáno přes provedenou reklamaci prodávající nereagoval

nenakupujte u této firmy je to neseriózní firma bez slušnoho jednání,zboží bylo zaplaceno a nedodáno byl jsem okraden psáno 22.1.2012

Reakce obchodu c-baterie

Nesmyslné hodnocení - objednávka nebyla vůbec zákazníkem uhrazena a byla proto stornována! Jsme stabilně seriózní obchod, rozhodně nikoho neokrádáme. Zdeněk Kubánek, c-baterie.cz

• Sehnal jsem u vás baterii do fotoaparátu kde v electru už nekoupim

• Abnormální sortiment baterii pro nejrůznější zařízení
    • Nejsem spokojen s délkou životnosti baterie, která je údajně jen půl roku.Původní baterie od Nokia mi v telefonu vydržela skoro 4 roky a ještě i dnes pracuje, jen se zkracuje doba mezi nabíjením.

Nemám námitek

• NIC MI NEPŘIŠLOOOO

NIC

Vážený zákazníku,
    jelikož jste neprojevil žádnou snahu v souvislosti s doručením zboží, nemohla Vám být zásilka dodána a vrátila se nám zpět. DPD se Vám opakovaně neúspěšně pokoušelo dovolat na mobilní telefon. O odeslání zásilky jsme Vás informovali e-mailem, termín dodání jste tedy znal. Navíc v případě problému s dodáním bývá dobré kontaktovat obchodíka, který s Vámi může věc řešit.

• široká ponuka tovarov
    • zo strany obchodu predražene doručenie tovaru formou dobierky do zahraničia

• Žádné.
    • Je jich spousty.

No abych byl upřímný, nic moc.

Reakce obchodu c-baterie

Vašemu negativnímu hodnocení nerozumím, objednal jste si u nás 1.1. (státní svátek), na e-shopu jsme měli jasně uvedeno, že ve dnech 2. a 3.1. máme inventuru. Zásilku jsme Vám poslali 3.1. hned po uzavření inventury, první doručování tedy proběhlo 4.1. - bohužel neúspěšně. Že jste si ji na poště vyzvednul až 10.1. není náš problém. O přijetí i expedici jsme Vás informovali e-mailem. Vaše hodnocení tedy nepovažuji za objektivní. Zdeněk Kubánek, c-baterie