• Nedošla Faktura

Vedoucí obchodu Kubánek jen inkasuje peníze a zboží neposílá. Nekomunikuje ani po telefonu a ani mailem., Podáno trestní oznámení na policii, oni si s ním poradí. Má 62 negativních komentářů.

Reakce obchodu c-baterie

Peníze od Vás dorazily na účet ve čtvrtek 13.5., v pondělí 17.5. jste objednávku zrušila (byla připravena k odeslání). Peníze byly hned 18.5. vráceny na Váš účet. Myslím, že vyhrožovat někomu trestním oznámením, když se ničeho nedopustil, je ubohé. Navíc asi trpíte poruchou osobnosti, protože vystupujete pod několika jmény. Pokud se mi policisté ozvou, rád si s nimi popovídám a věřím, že se společně i zasmějeme. Idyž k smíchu tedy Vaše chování rozhodně není.

• Absolutně nepřehledný systém objednávek registrovaných uživatelů
    • na kontaktní email neodpovídají
    • telefony nezvedají

Objednal jsem v polovině března , zaplatil a baterie zatím nedorazila... a j e 20.4. ...

• Zboží objednáno, objednávka pouze potvrzena 27.2.2021 a do dnešního dne 13.3.2021 nedoručena.

Zboží skladem - objednávku ani po á 14-ti dnech neposlali. Žádná komunikace.

Objednala jsem si 22.12 rovnou i zaplatila a zatím mi nic nepřišlo a nikdo se mnou nekomunikuje.

• Zboží objednáno a nedodáno, bez komunikace obchodu

výhoda žádná

• fakturu zasílají až po zaplacení dobírky
    • nefunguje přehled objednávek a faktur
    • zboží není skladem

• Zatím žádná zpráva o zoží

Rychlost dodání super ,ale bez faktury. Nemám ji a to už jsem emailem upozornil .

• Je to 10 dní, co jsem si zboží objednala a doposud nic nemám. Nevím, proč to tak trvá. Žádná zpráva od e-shopu.

• neodpovídají

Napsal jsem e-mail s dotazem na stav zakázky, ale neobdržel jsem odpověď. Stále čekám. Zaplatil jsem 25.ledna 2019.

• Vstřícnost, ochota, rychlost zaslání.
    • Zaslaná baterie je ještě horší než ta původní - proto jsem objednávala novou, abych nemusela každé 2 - 3 dny nabíjet. Tahle nová ? Nabíjím každé 2 dny !! :-(( a jako seniorka s nízkým důchodem nemám na to, abych si koupila jiný mobil :-))) Škoda, s firmou jsem byla spokojená - 1.baterii jsem objednala před cca 5 roky a byla v pořádku. Až teď se stalo to, co popisuji ...

Obchod velmi dobrý - zboží už ne tak dobré - spíše napíši n e d o b r é !!!

• zboží bylo nefunkční

Součástí zásilky nebyla faktura, nebyla ani v příloze e-mailu. Chyběla specifikace baterie. Např. její výdrž. Plně nabitá baterie vydrží jen 3 hodiny. Vzhledem k tomu, že obchod nereagoval ani na jeden z mých 3 e-mailů, nikdo nezvedal pevnou linku a majitel mobilního čísla byl nedostupný, od smlouvy jsem odstoupila. Doufám, že mi obchod vrátí i poštovné.

• Dodaná baterie do notebooku má velmi nízkou kapacitu i po opakovaném nabití a vybití podle návodu.

Dlhá dodacia lehota.

• 3. týden od objednání, zboží nedorazilo, žádná informace o doručení.

Žádná komunikace o termínu doručení.

Reakce obchodu c-baterie

Ano, v tomto případě byla chyba opravdu na naší straně. Zapomněli jsme informovat o nedostupnosti objednaného zboží. Vše se již vyřešilo, zboží bylo dodáno a jako omluva byla na zboží poskytnuta sleva. Děkujeme.
    Zdeněk Kubánek, c-baterie.cz