• Obchodník se mnou komunikoval velmi příjemně.
    • Informace o dostupnosti zboží neodpovídala v mém případě realitě.

4.12. jsem si objednala zbozi, ktere jsem zaroven uhradila. Volali mi, ze do vanoc zbozi nebude, rekla jsem, ze mi to staci po novem roce. Od te doby ticho po pesine. Urgovala jsem je 3.2. zadna reakce. DURAZNE NEDOPORUCUJI!

Vážená paní Dolejšová,
    Vaše objednané zboží nám stále z Itálie nedorazilo, jak jsme avizovali už před vánocemi, že s ním bude problém. Vrácení peněz jsme Vám nabízeli taktéž, ale říkala jste že počkáte.
    Naprosto Vás chápu, že čekáte dlouho. Bohužel pokud jste nám psala email, je možné že spadnul do Spamu nebo jsme ho přehlédli, pokud jsme neodpověděli, ale stačilo zavolat. Na telefonu jsme stále.
    Mrzí mě že nás líčíte jako nějaké podvodníky, protože fungujeme více než 8 let a vždy jsme zákazníkům vyšli se vším vstříc.

Vaše částka Vám byla nyní vrácena zpět na účet.

děkuji za pochopení

pěkný den
    Petra Kinterová

• Nedodržený termín dodání, po urgenci nepříjemná komunikace s e-shopem.

Vážený pane Chrástecký,
    Vaši stížnost musím uvést na pravou míru, protože Vaše recenze není pravdivá.

Dne 13.1. jste si u nás vytvořil objednávku s platbou převodem na účet. Protože jste platbu do 5 dne od objednávky neprovedl, 18.1. jsme Vám platbu připomněli. Třetí den neuhrazené objednávky běžně stornujeme. Vy jste nám odepsal, že objednávku máme odeslat na dobírku. Přiúčtovali jsme Vám tedy dobírku 45,- Kč (naše cena za dobírku).

Vzhledem k tomu, že jste vytvořil objednávku také na našem druhém eshopu omylem se nám objednávka zduplikovala a bylo přiřazeno špatné trackovací číslo zásilky, ale Vaše objednávka nebyla odeslaná. Za toto jsem se Vám velmi slušně omluvila, s tím že objednávku ihned odešleme.

Vám se ale nelíbila hodnota, kterou účtujeme za dobírku. Ne nedodržený termín dodání jak píšete.

Cenu za dopravu a cenu za dobírku si jako e-shop můžeme stanovit podle našich nákladů. A vy si jako zákazník můžete vybrat, jestli objednávku uhradíte předem bez poplatku nebo zvolíte dobírku, kterou máme zpoplatněnou.

s přáním pěkného dne
    Buydesign.cz

Vše OK

Před deseti dny přišlo jen automatické potvrzení objednávky, od té doby ticho....

• Nabizeji to, co nemaji !

• platba předem

nikdy více

Zaslali špatné zboží - zřejmě neúmyslně zamenili část objednávky, nicméně nereagují na mé upozornění a mail s dotazem ohledně výměny za mnou objednaný produkt.

Dobrý den paní Malachová,
    vyhledali jsme Váš email. Bohužel jsme ho našli zařazený ve složce pro nevyžádanou poštu. Proto Vám nepřišla od nás odpověď. Předem se Vám omlouvám za záměnu zboží a rádi Vám podtácky pod skleničky vyměníme za správnou velikost. Máte je připravené k vyzvednutí na prodejně Pellicova 5.
    Ráda bych také reagovala na Vaši recenzi a uvedla vše na pravou míru. Zboží jste si u nás vyzvedávala na prodejně, tedy byla možnost zboží vyměnit okamžitě. Na celou zakázku jste od nás dostala jako dárek za první nákup 5% slevu. Došlo k záměně velikosti produktu - podtácků pod skleničky. Na stránkách máme uvedený v kontaktu telefon, mohla jste nás kontaktovat a jistě bychom záležitost hned vyřešili. Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem mi přijde přinejmenším smutné, že jako druhou variantu kontaktu s námi jste zvolila negativní recenzi zde na Heurece.

s přáním pěkného dne

• ziadne
    • bez komunikacie
    • nedodrzanie dodacich podmienok

vyhnut sa nakupu v tomto obchode
    zavadzajuce informacie o skladovych zasobach

Reakce obchodu Buydesign

bohužel jste se nepodepsal, ale pokud se jedná o objednávku č. 258/16 hodiny Motorka. Tak ty jsou ve výrobě a v pondělí budou připravené k odeslání. Jedná se o produkt který se vyrábí na zakázku a vzhledem ke 4-denním velikonočním svátkům, se výroba protáhla. Za to se omlouváme. Team Buydesign

• Dodací lhůty a komunikace.

Zboží které jsem objednal mnělo být skladem,ale ani po 11 dnech nedorazilo. Informace o zpoždění také ne. Obchodu se vyhněte obloukem,případně použijte oblíbený český způsob. Objednat v několika obchdech a kdo dříve dodá.

Reakce obchodu Buydesign

Dobrý den, mohl byste prosím Vaši stížnost upřesnit? Napište číslo Vaší objednávky, abychom byli v obraze o co konkrétně se jedná? Moc rádi vše napravíme, pokud je to tak jak píšete. Děkuji Petra Kinterová

• Dlouhé vyřízení reklamace poškozeného zboží, žádná komunikace se zákazníkem, nepřebírání balíčků s vráceným zbožím.

1. Objednal jsem si 3 věci a dorazily jen 2 aniž by mi to někdo z obchodu oznámil.
    2. Blatník Ass Savers vůbec neseděl na žádnou sedačku, které jsem měl k dispozici (zkoušel jsem asi 3 druhy - tak před koupí mrkněte pořádně na video jestli máte tu správnou)
    3. Forma na led BLACK-BLUM je na fotce pěkná věcička, ale v reálu nepraktická záležitost. Na to jak je veliká tak máte kousek ledu a jakmile je forma jen lehoulince nahnutá led nejde ven. Dobrá věc pro psa na hraní.

Dobrý den, pane Staňku,
    rádi bychom reagovali na na Vaši stížnost. Před odesláním zásilky jsme Vás několikrát neúspěšně kontaktovali na Váš mobilní telefon uvedený v objednávce. Protože jste nebyl dostupný a nám od 1. - 11. 7. začínala dovolená, upřednostnili jsme tedy odeslání zásilky bez jednoho produktu, který byl v tu dobu vyprodaný. Změnu objednávky jsme Vám poslali také e-mailem v automatické zprávě při změně objednávky.
    1. Co se týká blatníků Ass Savers, sedí na všechny standardní cyklistická sedátka, způsoby upevnění můžete najít také na stránkách výrobce http://ass-savers.com/
    2. Rozměry formy na led Brrr jsou uvedené v detailu produktu, stejně tak je i na fotkách zobrazený způsob manipulace s formou na led.
    Přestože jsme Vám poskytli veškeré potřebné informace, nabízíme Vám možnost vrácení zboží. Případně nám napište na e-mail: [email protected]

• nenabizí žádné
    • čas a rychlost jim nic neříká

hodnocení nákupu chtěli drze dřív, než zboží vuůbec dorazilo
    zatím ani po 14 dnech nedorazilo!

• Zboží bylo inzerováno, že je skladem, kupovala jsem jako dárek a 10 dní čekám. Takže doporučuji si telefonicky ověřit, pokud spěcháte.

Po 10 dnech čekání na zboží došel zatím jen tento dotazník o kvalitě nakupování.
    Nedoporučuji.

• Interetová nabídka neodpovídá skladovým zásobám

VELMI ZAJÍMAVÝ SORTIMENT

Reakce obchodu Buydesign

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Každá záporná recenze je pro nás přínosem a motorem k tomu chyby zlepšit. Proto, bychom Vás rádi poprosili o přesnější specifikaci: jaké zboží nebylo skladem, případně nám pošlete číslo objednávky. Zařídíme nápravu.
    Děkujeme Buydesign

• sortiment
    • Deklarují, že při nákupu zboží nad 999 Kč je poštovné zdarma, avšak mně, bez předchozího informování, dorazila zásilka nekompletní a i když jsem objednala nad 1000 Kč, bylo mi započteno poštovné. Při reklamaci po telefonu arogance a absolutní nezájem cokoliv řešit.

Absolutně neseriozní, nebojím se říct, podvodné jednání!

Vážená paní Kubalová,
    přesně tak jak píšete, poštovné neúčtujeme k zásilkám nad 999,- Kč. Vaše zásilka byla v hodnotě 669,- Kč, proto Vám bylo poštovné započítáno. Ano naše chyba byla, že jsme Vám o chybějící položce nedali dopředu vědět, to přiznávám, ale dali jsme přednost odeslání zásilky, tak aby Vám do Vánoc byla bezpečně doručena. Ohledně nezájmu tuto záležitost řešit - nabídli jsme Vám po telefonu, že pokud nesouhlasíte s tímto provedením, můžete nám zásilku vrátit zpět a my Vám vrátíme celou částku i včetně poštovného. Toto řešení jste odmítla.
    Silná slova jako podvodné jednání - nic takového na Vás ani na žádného jiného zákazníka provedeno nebylo, viz. například recenze níže.
    Abychom tuto záležitost před vánoci vyřešili a měli oboustranně klidné svátky, nabízíme Vám tedy variantu vrácení poštovného. Pošlete nám na e-mail [email protected] číslo Vašeho účtu a 99,- Kč Vám bude vráceno.
    s pozdravem
    Buydesign

• Skvele zbozi, zajimave jako darky i do domácnosti
    • Komunikace, zbozi nebylo k dispozici. Na svuj mail jsem odpoved nedostal a dvakrat sem musel volat abych zjistil, jestli zbozi budu mit

Doporucoval bych zajit osobne do prodejny, eshop me zklamal

• zajímavé věci
    • přehledné stránky
    • možnost osobního vyzvednutí
    • komunikace
    • nedostupné zboží označené jako dostupné

Objednala jsem si lahev (označena jako "na skladě"), načež mi okamžitě přišel mail, že zboží je bohužel vyprodané a že mi můžou nabídnout jiné barvy. Jiné jsem nechtěla, a zeptala jsem se, kdy je předpokládaná doba dodání. Na to jsem celé 4 dny nedostala odpověď, přičemž lahev byla na stránkách dále označená jako dostupná. Tak jsem napsala mail, že objednávku ruším a opět obratem mi přišel mail, že jim zboží ze zahraničí nedorazilo a že jej čekají každým dnem. Dostat tuto odpověď stejně rychle jako ty ostatní, objednávku bych nerušila, maily byly naprosto v pořádku co se týče slušné komunikace, ale mrzí mě, že majitelka nebyla schopná reagovat na jednoduchý doplňující dotaz stejně rychle na novou objednávku / nespokojenost, přičemž mi je jasné, že dotaz zaregistrovala a odpověď znala.

• komunikace

Objednal jsem zboží skladem u kterého jsem žádal dodání do 3 dnů. Nedostal jsem ani zboží, ani odpověď.

• Absolutne žádná komunikace, objednala jsem zboží a nejen ze nepřišel potvrzovaci email, ale nedošlo ani zboží. Nic, ticho po pěšině.

Reakce obchodu Buydesign

Dobry den, v prvni rade se omlouvame, zrejme se vsak jedna o nejakou chybu systemu. Objednavky resime ihned po prijeti. Jake zbozi jste si u nas objednal/la?