• Nedoporučuji, obchodě mě3 x kontaktoval s žádostí o změnu adresy dodání z důvodu údajně přeplněné zásilkovny a po domluvě třetí adresy a změny s dodáním přepravcem přestal komunikovat úplně. Zboží ani po 10 dnech stále nemám.

Arogantni komunikace ze strany obchodu.

• týden od objednání i uhrazení a zboží doposud nedorazilo

Týden od objednání i uhrazení a zboží doposud nedorazilo. 28.04 2023 produkt objednán a zároveň i uhrazen , zpráva o úhradě přišla druhý den, t.j. 29.04. 2023 na e-mail. Informace alespoň o stavu objednávky nebo datumu doručení žádná.

• Zboží jsem objednala 19.5. a hned i uhradila. Dnes je 26.5. a poslední zpráva z obchodu je z 19.5., že objednávka byla uhrazena. Od té doby žádná komunikace, ani zboží. Takže dotaz, jak hodnotíte obchod na základě nákupu je asi vtip :-(

Zboží neodpovídá obrázku podle kterého jsem si objednala.Velké zklamání.Koberec je měkký a vypadá jako kus silnějšího hadru

Zásilku mi dopravce nechal úplně mimo, než byla uvedená adresa , proto si ji nebudu moci vyzvednout.

• Girlanda borovice ,byla poškozená. Předpokládám , že zboží někdo překontroluje , než ho vyexpeduje.Nemám čas se zabývat reklamacema

No order tracking option

• Osum dní od zaplacení zboží a pokud bych tam nezavolal co se děje tak by se mi nikdo neozval, tak uvidíme jak to bude pokračovat dál.

Osum dní od zaplacení zboží , nikdo se neozval, pokud bych nezavolal tak ani nevím co se děje , uvidíme co dál. Rozhodně obchod nedoporučuji.

5.10. uhrazeno zboží, které byla skladem. Není připraveno k expedici.

• Dobrá komunikace (maily)
    • Hezký web a fotografie produktů
    • Čekací lhůta na zboží
    • Nekvalita urč. kusů - stojánek na svíčku křivý

Zboží dorazilo poškozené.

Přestože obchod garantuje možnost vrácení zboží na slušnou žádost o pouhou výměnu za jinou barvu mailem nereagovali vůbec, při telefonickém kontaktu slíbili, že se ozvou a nestalo se tak ani po měsíci. Neseriózní, antizákaznický přístup :-(

Jak můžu hodnotit obchod kladně, když jsem objednané zboží ještě nedostal.

• Doručení bez problému
    • Skutečný vzhled zboží je opravdu mnohem horší v porovnání s obrázkem. (konkrétně dekorační talíř FOREST)

Zboží poškozené, neochotný personál

• vstřícnost zákaznického oddělení
    • kvalita výrobku mizerná, prodejní cena by měla být tak asi o 70% nižší.

• Obchod se zbavuje kusů , které jsou neprodejne v kamenném obchodě

dlouhá čekací lhuta

• Pánev vypadá ok (nerezová)
    • Katastrofálně zabaleno - roztrhnutým rohem krabice trčela rukojeť pánve. Mám pocit, že se jim prostě nechtělo použít o trochu větší krabici, tak se to pokusili narvat do menší.
    • Doprava 7 dní - myslím, že v dnešní době mimo
    • Nemají ponětí co vlastně prodávají. Jednoduché dotazy ohledně zboží a jeho kvality nejsou schopni odpovědět (Můžu tu pánev dát do trouby? na kolik stupňů? Z čeho je pánev vyrobena? Nikdo neví) Odhaduji, že prostě přeprodávají věci z Číny na které si plácnou svoje logo a dál to nikdo moc neřeší