• nemusím nikam chodit
    • dobrá cena
    • pěkné,kvalitní zboží
    • nevím o nich

můžu jen doporučit, nakupovla jsem sice poprvé, ale byla jsem velice spokojená -
    komunikace ze strany Butix i kvalita zboží

• Přehledné nabídky, skvělé ceny

Reakce obchodu Butix.cz

• Komunikace s p.Jedličkou, ochota, vstřícnost
    • s případnou výměnou kvůli velikosti, rychlá dodávka.
    • Zatím neznám, byl to 1. nákup.

Viz body výše...

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Zatím nevím o žádné

Zboží vypadá kvalitně,rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Butix.cz

• vynikající komunikace se zákazníkem,zboží je vysoce kvalitní

spolehlivý,rychlý, osobní přístup- příjemní lidé,výborná kvalita zboží, takže super!

Reakce obchodu Butix.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru a doufáme, že s námi budete spokojena i nadále. Snažíme se :)

• pohodlí domova

Reakce obchodu Butix.cz

• Perfektně zabalené a zabezpečené zboží, proti poškození.
    • Málo nabídek a málo zajímavejch nabídek.

Jeden nákup nedělá názor.

Reakce obchodu Butix.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru a doufáme, že s námi budete spokojen/a i nadále. Na rozšíření sortimentu se již pracuje. Očekáváme, že v následujících měsících podstatně navýšíme počet nabídek!

• Pohodlný a spolehlivý nákup.
    • Žádné

Pohodlný a spolehlivý nákup.

Reakce obchodu Butix.cz

• Objednávka z domu přes net.
    • Nelze posoudit u prvního nákupu.

Uvidím ,podle toho jak dopadne reklamace. doufám že kladně.

Reakce obchodu Butix.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru. Reklamace dopadla samozřejmě kladně, zboží bylo rozbito během přepravy, což nás velmi mrzí, avšak ihned jsme vrátili peníze, takže doufáme, že jste byl nakonec s našimi službami spokojen!

• Kvalitní výrobky za dobré ceny, rychlé dodáni

Mohu jen doporučit

Reakce obchodu Butix.cz

• Úžasné ceny, kvalita, rychlost, výborná komunikace. Všem doporučuji !
    • Žádné

Všem doporučuji, výborná komunikace, kvalitní zboží za velmi dobré ceny.

Reakce obchodu Butix.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Vřele doporučuji
    • Nemám výhrad

Nádherný design, seriozní přístup, zboží ihned. Kávovar provoní celou kancelář, drží celý den teplotu, nízké náklady, prostě super!! Doporučuji všem. PS: Děkuji

• přehledný e-shop
    • kvalitní zboží
    • ochotný personál schopný telefonicky poradit
    • velmi dobré ceny
    • levné a rychlé dodání
    • zatím užší sortiment

Výborná cena vzhledem ke kvalitě zboží, bezproblémový nákup a rychlé a levné dodání. Kdo hledá opravdu kvalitní zboží za výhodné ceny, tomu mohu tento obchod doporučit

Reakce obchodu Butix.cz

• + levná doprava na zasilkovnu
    • + k objednávce jsem dostala dárek
    • + před nákupem jsem se na e-shopu poradila online s operátorkou
    • - mohly by být větší obrázky

Koupila jsem si WMF konvici - zboží bylo perfektní, jako vždy WMF. Ale byla jsem spokojená i s e-shopem.

Reakce obchodu Butix.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru a doufáme, že s námi budete spokojen i nadále. PS: obrázky jsme již zvětšili!

• + přehledný
    • + levný
    • + příjemný personál
    • + vše mají skladem
    • + rychlé dodání
    • - škoda, že nemají širší sortiment

Za ty ceny naprostá spokojenost :) Výrobek funguje, objednávání i dodání bez problémů.

Reakce obchodu Butix.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru a doufáme, že s námi budete spokojen/a i nadále. PS: na rozšíření sortimentu již pracujeme!