• Předražený výrobek i po slevě

Reakce obchodu Butix.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru a doufáme, že s námi budete spokojen/a i nadále. Pokud nejste se zbožím spokojen/a, zboží můžete samozřejmě vrátit a my Vám vrátíme peníze.

• nemám
    • nemám

první nákup

Reakce obchodu Butix.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nevím

jsem spokojen

• rychlost, nižší cena
    • nemůžete si "sáhnout", nevíte, jaká je kvalita

perfektní
    rychlé
    hned jsem objednala další!

Reakce obchodu Butix.cz

Trochu nadsazený popis výrobku.Nabízený italský kabát, leč vyroben v Turecku, průměrné kvality.Jinak vše perfektní.

Reakce obchodu Butix.cz

Je pravda, že kabát Garcia Pescara je vyráběn v Turecku, avšak značka Garcia Pescara je opravdu italská. Mnoho italských značek v dnešní době již vyrábí své zboží v Turecku či v Číně. Děkujeme za pochopení.

• rychlost, kvalita zboží
    • nevím o žádných

spokojenost

Reakce obchodu Butix.cz

• Velmi rychla dodací lhůta a velmi dobra komunikace se zákazníkem (psala jsem dotaz v neděli a ihned v ten samy den mi přišla odpověd)
    • O žádných nevím

Super, jen bych uvítala větší vyber sortimentu

Reakce obchodu Butix.cz

Větší výběr sortimentu se již připravuje! Předpokládáme, že v následujících měsících výrazně navýšíme počet nabídek! Velmi děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru a doufáme, že s námi budete spokojena i nadále.

• neznám

spokojenost
    rychlost

Reakce obchodu Butix.cz

• téměř 2 týdny od nákupu, zaplaceno předem, dosud nedorazilo.

Reakce obchodu Butix.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru, ale mrzí nás, že jste nebyl s naším dodáním spokojen.
    Prověřili jsme Vaši stížnost a rádi bychom se tímto vyjádřili. Zboží jste objednával dne 11.12.2014 jako způsob úhrady jste si vybral platbu zálohovou fakturou. V takovém případě zboží odesíláme až po přijetí platby na náš účet. Platba na náš účet dorazila dne 16.12.2014 a ještě ten samý den jsme Vám zboží zaslali. Jako způsob dopravy jste si zvolil nejlevnější formu "doporučený balíček" České pošty, u kterého jsme negarantovali dodání do Vánoc. Dodání do Vánoc jsme garantovali u "Balíku do ruky" či "Balíku na poštu". Bohužel v době před Vánoci se často stává, že Česká pošta nestihne doporučený balík doručit. Není v našich silách toto dodání ovlivnit. Balík jsme předali poště ten samý den, co nám od Vás dorazila platba na účet. Přesto nás tato situace mrzí a rádi bychom Vám tímto nabídli na Vaši příští objednávku dopravu způsobem "Balík do ruky" nebo "Balík na poštu" zdarma.

Dobrá nabídka

• zajímavý sortiment
    • slušné ceny
    • u prstýnku nelze vybrat velikosti

Jsem spokojená s nabídkou obchodu i uzavřeným obchodem.Zboží odpovídá vyobrazení,žádné skryté vady ani fígle.

Reakce obchodu Butix.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru a doufáme, že s námi budete spokojen/a i nadále. Prstýnek byl bohužel poslední kus v nabídce, proto u něj již nebylo možné vybrat velikost. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

• rychlost dodání
    • žádné jsem neshledala

Skvělý obchůdek

• Žádné

Ja jsem maximálně spokojena a ostatni budou urcite také.Urcite zde nekupujte.

Reakce obchodu Butix.cz

• přehlednost, zboží skladem, na výběr více možností plateb
    • -

Rychlý, bezproblémový nákup s výdejem na Zásilkovně, kde nebyly žádné fronty jako na poště.

Reakce obchodu Butix.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si Vašeho názoru a doufáme, že s námi budete spokojena i nadále.

vše v pořádku, skvělá péče o zákazníka

• dobry

spokojen

Reakce obchodu Butix.cz

• hodně obrázků a dobrý popis zboží
    • nevím o nich

zajímavé nabídky

Reakce obchodu Butix.cz

Vše v pořádku, doporučuji.

Reakce obchodu Butix.cz

• velký výběr a dobré ceny

nákup zde mohu jedině doporučit