• Zboží stále nedorazilo a ani se nikdo neozývá

• Lžou o dostupnosti zboží

U zboží tvrdí, že mají skladem. Po objednání přijde email, že zboží nemají a termín dodání není jasný. A u zboží stále svítí skladem.
    Objednávku jsem na to zrušil. Zboží jsem objednával právě proto, že bylo skladem.

Jsem zklamaná, výrobek měl veliké oka, chybí podrobný popis

Zboží nefunkční, reklamace.

• Omluvili se
    • Nabídli slevu na nákup jineho zboží.
    • Dvakrát telefonicky ujištění, že zboží dorazí, po dvou týdnech omluva, že nemají a nebudou mít.

• zboží v době objednávky nebylo na skladě, čekala jsem 8 dní, než dorazilo. Na stránkách přitom byla doba doručení do tří dnů.
    • tel kontakt také zklamal.

Na stránkách měli napsáno, že je produkt na skladu. Pokud by se něco změnilo, že by mi dal někdo vědět. Týden po tom, co mi zaslali oznámení, že jim přišla platba, jsem jim musela psát sama, kde je zboží. Omluvili se, že není a už ani nebude. Peníze ale obratem zaslali zpět.

Aromalampu jsem objednávala z toho důvodu, že měla být vysoká 20cm, bohužel měří pouhých 11cm, sice výška byla udávaná cca, ale aby byla téměř poloviční se mně zdá trochu moc.

zboží, které jsem si objednala, bylo dostupné, bohužel nebylo dodáno, obchod objednávku zrušil z důvodu, že je tovar vyprodaný.

• Zboží přišlo perfektně zabalené v bublinkových foliích,, od dopravce jsem balíček převzala nepoškozený, ale při otevření byl uražený kousek na uchu hrnečku. VOlala jsem do obchodu, a bylo mi neustále tvrzeno, že zboží bylo zabaleno nepoškozené - i když nepoškozený byl obal a v krabičce nebyl ani "uražený kousek", z čeho jasně vyplývá, že zboží bylo zabalené již poškozené. Bohužel k výměně už nemohlo dojít, protože bylo vyprodáno. Mrzí mě, že obchod nepřiznal, že zabalil poškozené zboží - snad jsem nechtěla tak moc...KN

• zboží bylo poškozené.láhev na pití pro dítě netěsní a nápoj z ní teče.reklamace nevyplatí radši si koupim novou flašku

Reakce obchodu Bsstyle.cz

děkujeme za recenzi a mrzí nás Vaše nespokojenost s produktem.
    Rádi s Vámi reklamaci vyřešíme.

tým bsstyle

• zboží uvedeno skladem s dodáním do svou dnů...přišlo za týden
    • kvalita zboží opravdu špatná
    • balík přišel nekompletní, zbytek druhý den

Reakce obchodu Bsstyle.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost s výrobky. Nikdy jsme s kvalitou produktů, které prodáváme neměli problém.
    V případě problémů nás můžete kontaktovat na [email protected], rádi s Vámi vyřešíme případné reklamace.

S pozdravem tým bsstyle

• Objednala jsem si dřevěnou dekoraci (strom), která byla nacpána do malého kufříky (ten jsem si též objednala), jenže kufřík byl menších rozměrů a stromek mi přišel polámaný. Vyfotila jsem, poslala emailem. S tím, že zpět zasílat nebudu, jelikož výše poštovného by byla větší, než cena položky. Nedošel mi žádný omluvný email nebo nějaká snaha o kompenzaci. Prostě nulová odezva.

• Prekupnici

• Našla jsem zboží, které odpovídalo mé představě a chtěla je použít jako dárek.
    • Naprostá absence komunikace ze strany obchodu.
    • V mailu potvrzujícím objednávku bylo uvedeno, že zboží je/bude. Klamná informace.

Obchod nedoporučuji z důvodu naprostého nezájmu prodejce informovat zákazníka o stavu objednávky.

• Je nabízeno zboží, které již dodavatel prodejně nedodává

Jinak jsem s obchodem a kominikací s pracovníky spokojená.

• Velmi zajimave zbozi
    • Dobre ceny
    • Pomerne delsi dodaci lhuta
    • Zbozi, ktere bylo oznaceno jako dostupne se nakonec ukazalo jako nesehnatelne.

Evidentne obchod neni schopen dodat cast zbozi, ktere nabizi (v mem pripade 2 z 5 polozek), coz je skoda.

Bohužel, bez předchozího upozornění mi poslali jiný vzor hrníčku. Nakonec jsem se s tím smířila, avšak hrnek je nekvalitní, po prvním použití se zapařil a u dna se objevila velká bublina. Vrácení zboží vzhledem k výši poštovného se mi neoplatí. Komunikace ze strany obchodu nevyhovující.