• rychlost, kvalita oblečení

Děkujeme za Vaše hodnocení! :-) Jakub z Bryndulín.cz

Spokojenost. Dobrý komunikace s obchodem, rychlé vyřízení objednávky, zboží došlo v pořádku a je stejně krásné jako na fotkách :-). Doporučuji!

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme Michaelo za Vaše hodnocení a těšíme na vaše další spokojené nákupy u nás :-) Jakub z Bryndulín.cz

• Komunikace s personálem byla nadstandardní

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme Lindo za Vaše hodnocení a velice si vážíme Vašeho názoru a hodnocení, snažíme se všem zákazníkům nabízet nadstandardní služby a najít vždy to, co potřebují :-) Jakub z Bryndulín.cz

Nakupovala jsem prvně a jsem spokojená

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme Blanko za Vaše hodnocení! ! :-) V této době jsme rádi, že jsou i zákazníci, kteří dokážou pochopit jistá omezení, časové prodlevy atp. =o) Těšíme se vaše další spokojené nákupy v našem e-shopu! Jakub z Bryndulín.cz

• velký výběr zboží

Přišla mi taška s jiným motivem, než jaký jsem měla objednaný. Když jsem se před objednáním ptala, jestli ji mají, odpověděli, že ano, ale poslali jiný. Tašku jsem reklamovala a slíbili, že mi vrátí peníze, protože taška s motivem co jsem chtěla už není skladem. Čekám na kurýra, který si má tašku vyzvednout. Nutno podotknout, že komunikace probíhala na výbornou, pán byl velice příjemný a hned se snažil vše řešit.

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme Martino, za Vaše hodnocení, samozřejmě si můžete nastavit i hlídacího psa, a až taška bude opět skladem, dáme Vám vědět! :-) Děkujeme!! Monika z Bryndulín.cz

• výběr z domova

Stalo se mi to,že objednávka ke mně dorazila pouze poloviční,i když jsem v tomto případě měla zaplacené dvoje povlečení do dětské postýlky.Zboží jsem okamžitě telefonicky i mailem reklamovala.Dostala jsem odpověď,že moje objednávka bude překontrolována a zboží by mi bylo dodatečně zasláno.Do 2 dnů jsem obdržela objednané druhé povlečení s omluvou.Chyba se může stát každému,to docela chápu,ale já musím poděkovat za rychlé,svědomité a velmi milé jednání.Ještě jednou děkuji panu Jakubovi z Bryndulína a určitě to nebyla moje poslední objednávka.

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme Ivano za Vaše hodnocení a těšíme se na Vaše další nákupy! :-) Jakub z Bryndulín.cz

rychlé dodání,
    solidní ceny

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme Lenko za Vaše hodnocení!! Ať Vám cestovní postýlka slouží ;-) Jakub z Bryndulín.cz

• skvele ceny

• Skvělé zboží
    • Ochota eshopu
    • Není nic

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Váš další nákup! :-)

• Velice rychlé dodání.Ihned po zaplacení

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme Štěpánko za Vaše hodnocení! :-) Doufáme, že i nadále budete s naším obchodem spokojená ;-) Hezký den - Verča z Bryndulín.cz

rychle vyřízeno, vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Váš další nákup! :-) Daniel z Bryndulín.cz

Zboží došlo velice rychle, perfektnē zabalené. Dētská čepice s komínkem a chlupatou bambulí je nádherná.

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme paní Jaroslavo za Vaše hodnocení a jsme rádi, že se Vám naše zboží líbí :-) Doufáme, že i s dalšími nákupy u nás budete spokojena :-) Verča z Bryndulín.cz

• rychle dodani

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Vaše další spokojené nákupy :-) Daniel z Bryndulín.cz

• Ptala jsem se na náhradní kolečka na kočárek, bohužel je v nabídce neměli a i přesto ochotně zařídili a už je mám i doma. Bohužel výrobce nedodal vše a ihned to pracovníci řeší. Už tento přístup oceňuji. Ochota, vstřícnost, rychlost, příjemné jednání.

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme paní Krásenská, snažíme se o individuální přístup k zákazníkům a jsme rádi, že můžeme nabízet nadstandardní služby :-) Těšíme se na Vaše další spokojené nákupy.

• Objednávka byla rychle vyřízena, spokojenost.

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme paní Vlaďko, a těšíme se Váš další spokojený nákup :-)

• Dobrý - rychly

Reakce obchodu Bryndulín

Děkujeme a těšíme se na Vaše další nákupy :-)