• Rozumné ceny
    • Pobočky s malým showroomem v Praze a Brně
    • Na webových stránkách není v průběhu nákupu poznat, že zboží je možné zdarma vyzvednout na pobočkách společnosti Softcom. Napřed je nutné vyplnit "dodací adresu" a až v dalším kroku se objeví možnost osobního odběru. Pro první nákup docela matoucí.

Nakupoval jsem zde již několikrát, i u jejich partnerů NakupniGalerie a Softcom. Líbí se mi rozumné ceny a možnost vyzvednout v Praze. Zatím jsem neměl žádný problém.

Než jsem se v obchodě zorientoval, objednal jsem 2ks zboží s jinou cenou. Zařízení jsem potřeboval do pondělí, ikdyž to vypadalo, že všechno půjde podle plánů a v pondělí si jej vyzvednu, tak naskladněno bylo až ve čtvrtek. Ale to už o zboží nemám zájem. Takže si jej nevyzvednu. Ale za to asi obchod nemůže

• rychlé vyřízení objednávky
    • nejlepší cena daného produktu

Dobrá cena snadno dosažitelná výdejna

• Ceny
    • Úplně nesrozumitelné web stránky

Oproti obchodu v OC Letňany cena kufru nižší o 1100kč

• obchod se "tváří" že má nejnižší cenu
    • ačkoliv je u zboží napsáno "SKLADEM" - zboží se nedočkáte

Vybral jsem si obchod s nejnižší cenou a s poznámkou,že zboží je skladem.Zaplatil jsem on-line kreditní kartou.
    Po několika dnech ,kdy jsem urgoval zásilku mi obratem prodávající sdělil,že zboží není skladem a není znám datum doskladnění.
    Jediné + pro prodejce ,že peníze zaslal zpět okamžitě .

• špatné parkování u obchodu při osobním vyzvednutí

parkovani ve dvore

Objednal jsem si klavesnici k notebooku. Hned po rozbaleni byla vypadnuta klavesa '2'. Nesla zpatky pripevnit, protoze byl zlomeny uchyt na klavesnici, ktery klavesu drzi.

• Spokojenost
    • Nejlevnejsi cena na internetu

Spokojenost.

standardní postup, žádné problémy, lehce lepší cena než konkurence.

• pobočka Praha (zdarma)

• Vyhoda

všechno ok

• Široký výběr značek DVD včetně dvouvrstvých

rychlost dodání a cena zboží

• rychlost a dostupnost a nízká cena. To co jsem si objednal bylo 3x levnější než kdekoliv jinde. Perfektní.
    • Obchod je schovaný v průjezdu. A není tam žádná mladá blondýnka :D legrace. Vše super

Myslím si, že vždy rozhoduje cena ale zde je perfektní rychlost. Objednal jsem ve čtvrtek a už v pátek mi psali že si mohu vyzvednout. Paráda. Doporučuji ;)

• Rychlost dodání,
    • Ceny
    • Nevím o žadných

Dopručuji

• Mohli by reagovat pružněji.

První nákup, zboží skladem na prodejně s osobním odběrem. Objednáno v 8 hod ráno a výzva k odběru až za 26 hodin. Dobrá dostupnost obchodu.