Bylo uvedeno, ze na skladě je 5 kusů, přitom zboží nebylo možno dodat.

Na webu tvrdí, že zboží mají, ale nemají. Ani po upozornění stav zboží na webu neopravili. Peníze vrátili bez problémů.

• Skladem znamená že je zboží skladem u externího dodavatele, to má ovšem pro zákazníka v podstatě nulovou informační hodnotu
    • U zboží které nedokážou dodat se stále ukazuje že je skladem více než 5 kusů
    • Komunikace s obchodem je pomalá
    • Žádné automatické zprávy vám obchod nepošle a to ani o vytvoření objednávky a to i přesto že si obchod vezme jak vaše telefonní číslo tak email
    • Objednávku jsem po 10 dnech zrušil, protože ani po 10 dnech mi obchod nebyl schopen říct kdy zboží budou mít u sebe na pobočce a to i přesto že u zboží bylo stále uvedeno 5 kusů skladem

Rozhodně nedoporučuji, otřesná zkušenost, rozdíl v ceně za tohle nestojí.

ačkoliv je zboží dlouhodobě inzerováno jako skladem, po objednání jsme obdrželi email " vámi objednané zboží je bohužel nedostupné, proto budeme nuceni položku ve vaší objednávce zrušit . Další termíny dodávky tohoto produktu bohužel neznáme"; přitom je už ca 3 týdny inzerováno jako skladem > 5ks

• nieje návod v Slovenčine (SR) aspoň mohol byt v Češtine
    • 1 tovar my došiel zadná strana doškriabaný
    • doprava

Zaplatene zbozi nedorazilo, obchod nekomunikuje.

• U zboží je napsáno skladem, ve skutečnosti to tak není.
    Po uzavření objednávky již s vámi nekomunikují.

• Zboží neodpovídalo popisu a to zcela zásadním způsobem. Na dotaz týkající se výměnytohoto artikllu za jiný s tím rozdíl v ceně bych samozřejmě doplatil mi bylo suše oznámeno, že zboží samozrejmě vrátit mohu, dle obch. podmínek,které si mám kdesi najít a k tomu mám dodat písemné odstoupení od smlouvy a číéslo účtu tzn.,že bych s tímto vcelku objemným předmětem jel zase přes celou Prahu tam bych ho nechal a čekal bych zda mi něco přijde na účet , a že CHYBA BYLA ZCELA BVEZ DISKUZE NA STRANĚ E-SHIOPU? absolutní nezájem a pohrdání zákazníkem a o nějeká snaze chybu napravit, kompenzovat nebo se třeba aspoˇmn omluvit za zhpůsobené komplikace? aNI NÁHODOU!!
    • n e d o p er u č u j i větší shit bych asi musel hodně dlouho hledat

Vnitřní obal byl poškozený, varná deska poškrábaná, mřížky na varné desce vylámané. Obchod nedoporučuji.

• přišlo mi jiné zboží než jsem si objednala a do dneška není náprava, zboží mám zaplacené

Zboží bylo uvedeno skladem, což nebyla pravda a tak stále čekám.

Pri objednávke produktu, ktorý bol uvedený skladom a dokonca ak sa nemýlim, tak aj s poznámkou "viac ako 5 ks skladom" mi bola mailom zaslaná informácia, že skladom nie je, ale bude o 14 dní :D Mala som sa rozhodnúť, či chcem ponechať objednávku, tak som ju zrušila. Ich jednanie sa mi zdalo neseriózne.

Na web stránkách chybné údaje o stavu zboží - zboží které je vyprodané lze objednávat.

• Spatna komunikace na stavu objednavky

Objednavka byla davno zaplacena. Zadna zprava, zda zbozi je poslane nebo ne. Musel jsem se na to zeptat. Odpoved' je "zbozi je ponicene, jine nemame, vratime penize". Takze zase princip takovych obchodu - "ozves se a pokud ne, tak na tebe zapomeneme."

Nespolehlivost, zboží uváděné skladem nedodaly ani za 4 dny. Po mém dotazu ujišťovaly, že zboží bude následující den dodáno, ale nebylo. Objednávku jsem musela zrušit a zboží koupit jinde.

• Uz druhy tyden cekam na balicek, gril byl "skladem".

• Uvádzajú že tovar je skladom a nie je to pravda. Čakám na dodanie už viac ako týždeň.

Zboží na obrázku neodpovídalo reálnému zboží, které mi bylo prodáno.

• Zboží jsem objednal 14.9. fakturu zaplatil 15.9. a do 25.9. zboží nedorazilo. Nikdo se ani neozval aby mi dal vědět proč.

Nevýhoda: Špatná komunikace se zákazníkem.

• dlouhá dodací doba oproti ostatním e-shopům, objednala jsem ve středu, expedovali až v pátek, což kdybych věděla, objednala bych jinde