• Hezký obchod a slušná obsluha

• Zboží neodpovídalo popisu a to zcela zásadním způsobem. Na dotaz týkající se výměnytohoto artikllu za jiný s tím rozdíl v ceně bych samozřejmě doplatil mi bylo suše oznámeno, že zboží samozrejmě vrátit mohu, dle obch. podmínek,které si mám kdesi najít a k tomu mám dodat písemné odstoupení od smlouvy a číéslo účtu tzn.,že bych s tímto vcelku objemným předmětem jel zase přes celou Prahu tam bych ho nechal a čekal bych zda mi něco přijde na účet , a že CHYBA BYLA ZCELA BVEZ DISKUZE NA STRANĚ E-SHIOPU? absolutní nezájem a pohrdání zákazníkem a o nějeká snaze chybu napravit, kompenzovat nebo se třeba aspoˇmn omluvit za zhpůsobené komplikace? aNI NÁHODOU!!
    • n e d o p er u č u j i větší shit bych asi musel hodně dlouho hledat

Vše O.K.

• Výdejna v Praze
    • Zboží za čtrtinovou cenu oproti Alze

Obchod doporučuji, zboží dodali spolehlivě a v pořádku. Informují předem.

Vnitřní obal byl poškozený, varná deska poškrábaná, mřížky na varné desce vylámané. Obchod nedoporučuji.

• přišlo mi jiné zboží než jsem si objednala a do dneška není náprava, zboží mám zaplacené

• výborná komunikace
    • eshop zaštiťuje Softcom

• brutálně levné :-)

• dobrá cena, rychlé jednání

• Funguje
    • Moznost osobniho vyzvednuti

• Dobré ceny
    • Nebyl problém přidat do objednávky zapomenutou položku

Pokus Softcomu o co nejlevnější eshop, zřejmě vydařený. Objednal bych si odsud znovu.

Zapomněl jsem do objednávky přidat jednu věc a nebyl problém domluvit její přidání, na maily reagují rychle.

O K !

Jsem spokojena.

• Jedná se de facto o firmu SOFTCOM, výdejní místo je stejné, a dokonce i na účtence je normálně SOFTCOM, takže solidní obchod za zajímavé ceny.

• Dobrá cena, dostupnost prodejny včetně parkoviště.

Zboží bylo uvedeno skladem, což nebyla pravda a tak stále čekám.

Pri objednávke produktu, ktorý bol uvedený skladom a dokonca ak sa nemýlim, tak aj s poznámkou "viac ako 5 ks skladom" mi bola mailom zaslaná informácia, že skladom nie je, ale bude o 14 dní :D Mala som sa rozhodnúť, či chcem ponechať objednávku, tak som ju zrušila. Ich jednanie sa mi zdalo neseriózne.

Na web stránkách chybné údaje o stavu zboží - zboží které je vyprodané lze objednávat.

objednala jsem, zaplatila, bez zbytečného odkladu obdržela