• Výběr zboží

Milá katy,
    velké díky za maximální hodnocení a za Váš čas!
    Je super, že jste byla s nákupem po všech stránkách spokojena :)
    Rádi Vás zase uvidíme!

• Velký vyber zboží, dobra komunikace s obchodem. Léta spokojenost
    • Již podruhé mi přišlo špinavé zboží. Poprvé dětský kabatek cely polity od nějakého zaschleho jídla, látka byla k sobě úplně slepena a zapáchající. Nebyl to flek, jednalo se o silné zaspineni. Myslela jsem, ze je to náhoda a kus oblečení bez stížnosti vyhodila. Nyní mi přišlo další silně poškozené zboží, i když na stránkách byl uvedeny stav artiklu jako výborný. Dětská bunda byla opět vyrazne uspinena prischlym jídlem nebo nějakou látkou, která se drolila, evidentně nevypraná a uvnit měla plíseň. Ostatní oblečení doručování v krabici silně načichlo. Jsem velmi zklamaná, protože nevěřím, ze si toho prodejce nemohl nevšimnout. Nejedná se o drobné záležitosti. objednavala jsem vždy velké množství oblečení a někdy stav neodpovídal popisu na internetu, ale s primhourenim oka a vědomím, ze jde o bazarove zboží jsem vždy s povdekem balíček přijala, avšak tato skutečnost mě již definitivně odradila.
    • Nemá cenu vracet zboží, když zaplatíte drahou dopravu tam i zpět a při ceně produktu se tato služba nevyplatí.

Milá Aneto,
    mrzí nás, že nejste s bundičkou spokojena.
    Vždy nám cokoliv můžete prostřednictvím kódu Zásilkovny (je uveden na dodacím listu) zaslat zpět - byť se jedná o zboží z totálního výprodeje za 40,-.

• Velký výběr
    • Možnost rezervace a přidávání zboží za jedno poštovné
    • Rychlé odeslaní
    • Bezproblémové a rychlé řešení případných nesrovnalostí,dobrá komunikace s obchodem
    • Bezproblémové vrácení,pokud zboží nesedí

Reakce obchodu BRUMLA.CZ

mnohokrát děkujeme za maximální hodnocení a za vyčerpávající recenzi, jsme nadšeni!
    Je skvělé, že jste si našla čas a podělila se o svou zkušenost :)
    Hezký den z Brumly přeje Helena

• Pěkné dětské oblečení za rozumné ceny. Možnost rezervace, čímž se ušetří poštovné, možnost vrácení nevyhovujícího oblečení přes Zásilkovnu. Nakupuji pro vnoučata a málokdy vracím. Komunikace s obchodem - bez problémů.
    • Nevím o žádné

S obchodem jsem spokojená, nakupuji pravidelně asi dva roky a můžu jen doporučit.

Milá Radmilo,
    ze srdce děkujeme za skvělé hodnocení a za čas, který jste si našla na recenzi!
    Spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vrací, jsou pro nás tou největší pochvalou :)
    Ať to vnoučatům sluší!