Zboží jiné než na obrázku

• Neúplný obal. Je to dar. Vadí to.

Zboží přišlo v neúplném obalu.
    Je to dar. Vadí to.
    Při pokusu kontaktovat prodejce po telefonu nebyl několikrát dostupný.

• Objednávku nemám, na mail nikdo neodpovídá, telefon nezvedají. Podávám oznámení na ČOI.

NEDOPORUČUJI!!! Obchod komunikuje a funguje jen pokud řešíte objednávku. Dodají bleskově, to ano, ale pokud v objednávce něco chybí, dělají mrtvého brouka. Na email nikdo neodpovídá a telefon je vypnutý!
    Rozhodla jsem se podnět podat ČOI. Fungovat, jenom když se jim to hodí a neřešit průsery je špatně.

• Zboží neodpovídá Objednávce!

Na stránkách je napsáno že je zboží skladem, druhý den píše obchod že skladem není

• kontakt kteri negzistuje

Telefonní číslo nefunguje, údajně neměli zboží na skladě, ale objednat a zaplatit slo. Komunikovali až po nátlaku.

Zboží nejdriv potvrdili a druhý den oznámili,že nemají.

Udělal jsem objednávku a 5 dní se nic nedělo. Volal jsem několikrát do obchodu a nešlo se ani dovolat a nijak obchod nekomunikival. Objednávku jsem tedy zrušil a objednal jsem si zboží v jiném obchodě.

Musel jsem objednávku zrušit, protože byl k dispozici pouze 1 produkt ze 3 vybraných a tím pádem drahá doprava - mimochodem jsem pak sehnal levnější zdroj.....

• Zásilka byla doručena na jinou pobočku Zásilkovny, než byla objednána a když jsem to chtěl řešit, tak byl telefon na bruderland.cz celý den nedostupný-pokoušel jsem se volat opakovaně ve všední den od 8 do 16h.

Po třech dnech jsem, poslal dotaz jak to vypadá s dodání, po týdnu žádná odpověď, telefonní číslo hlásí mimo provoz.

• Objednával jsem ve čtvrtek dárek, který jsem potřeboval v sobotu. Stránky garantovaly doručení v pátek. Do poznámky jsem pro jistotu uvedl, že pokud nebude doručeno v pátek, tak zboží nepřevezmu (už mi nebude k ničemu). Ve čtvrtek jsem dostal informaci, že zboží bylo odesláno (Super, vše klaplo.). Předpokládal jsem, že je vše v pořádku a neřešil náhradní dárek. V pátek mi ale přišla informace od PPL, že převzali zboží a budou doručovat v pondělí. Informace o odeslání tedy nebyla pravdivá a já jsem musel v pátek odpoledne shánět náhradní dárek.

• Ceny i výběr
    • O fakturu si musíte napsat, jinak by jste ji snad ani nedostaly
    • Auto došlo v rozbalené krabici, zmuchlané brožury i samolepky, poškrábané, opatlané a ošmatané jak z nějakého trhu.

Za mě příště už asi ne. Radši připlatit a objednám jinde.

• komunikace - telefonní číslo nedostupné, na chat nereagovali, na email reagovali v momentě, kdy jsem zboží objednal jinde s doručením do druhého dne

• Nedodržení termínu dodání
    • Nedostupné jediné kontaktní tel. číslo

Potřeboval jsem upravit objednávku, ale obchod nekomunikuje. Neodpovídá na email.

Ačkoliv zboží bylo skladem a bylo předem zaplaceno, obchod objednávku zrušil, nevrátil peníze a přestal se mnou komunikovat.
    Obchod důrazně nedoporučuji a rozhodně zboží neplaťte předem.

Reakce obchodu Bruderland

příkaz k vrácení platby přes platební bránu byl zadán tentýž den, kdy vám bylo oznámeno že požadovaný produkt je vyprodaný.

Děkuji

• nespolehlivost

Zboží zatím nepřišlo. A nemám žádnou zprávu, kde zásilka leží, zda bude vůbec doručena.