Vše OK, rychlý pohodový nákup.

Rychlost.

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor zboží Brodit do ČR)

Více jak 10 let dobrých zkušeností s držáky mobilů Brodit do čtyř různých aut, vždy přesně na míru a perfektní.

Delší dodací lhůta

Dobrý den Miloši,

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. Objednaný proclip patří mezi produkty na objednávku cca 14 dní. Tuto informaci uvádíme vždy v detailu produktu, aby zákazník s touto dostupností počítal při zakládání objednávky. Tyto produkty se prodávají jen omezeně, ale nechceme proclipy odepřít majitelům vozů, kterých je v oběhu méně. Z toho důvodu je nabízíme alespoň s možností na objednávku. Zákazníci tuto možnost povětšinou vítají. Nicméně pokud je objednací lhůta pro Vás nepřípustná, je vždy možné takové zboží neobjednávat a ušetřit sobě posléze zklamání, že zboží přišlo opravdu za 14 dní , jak bylo avizováno, a nám negativní recenze.

Brodit.cz

Rychlá dodávka, funkční zboží.

Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlé dodání.

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor zboží Brodit do ČR)

• Předchozí nákup byl v pořádku, nově objednané zboží zatím nedorazilo.

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor zboží Brodit do ČR)

• obchod neinformuje zákazníky. O tom, že když si koupíte konzoli. Ta vám přijde domů ale je vám na nic. Protože neinformují že si pak zvlášť musíte objednat za další penize držák na konkrétní váš telefon. Tak vás to potom vyjde na slušné peníze.

Reakce obchodu Brodit

děkujeme za zaslání zpětné vazby. Brodit nabízí dvojdílné řešení. V konfigurátoru vybíráte dle typu vozu konzoli (proclip) a dle typu telefonu držák telefonu. Není možné vybrat pouze konzoli. Konfigurátor Vás vždy posune do druhé části k výběru držáku. Lze samozřejmě kliknout na tlačítko Mám vlastní držák Chci pouze proclip, nicméně to nedoporučujeme, pokud Vám následně vadí, že držák nemáte.

• rychlé doručení
    • vše v pořádku
    • možná by to chtělo lepší balení. obálka v které plastový držák přilej byla potrhaná a držák odřený...

Reakce obchodu Brodit

děkujeme za Váš nákup u nás. Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme rádi, když u nás nakoupíte i příště a doporučíte Brodit Vašim známým. Podněty k lepšímu balení zásilek předám na příslušné oddělení.

• rychlé doručení

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor zboží Brodit do ČR)

• Do současné doby jsem nic neobdržel a ptáte se mne na spokojenost, no to je snad blbej fór.

Reakce obchodu Brodit

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. V době objednávky byl skladem 1 ks proclipu pro Volkswagen Touareg 11-18. Při kompletaci Vaší objednávky bylo však bohužel zjištěno, že nám došel od dodavatele jiný typ. Vzápětí jsme objednali nový kus a zaslali Vám informační email a sms s novým termínem dodání. Vzniklé komplikace nás velmi mezí a omlouváme se za ně.

Žádost o hodnocení chodí automaticky a bohužel nemáme možnost jí stopnout, nastane-li změna jako v tomto případě.

Brodit.cz

• Rychlost, přehledný výběr zboží, eventuálně možnost konzultace v případě nejasnosti.

Solidní a spolehlivý obchod.

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor zboží Brodit do ČR)

Komunikují a to je důležité. Objednával jsem zboží, které bylo specifické a nebylo skladem.

• vše OK
    • komunikace

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor zboží Brodit do ČR)

Obchod síce odeslal objednávku, ale zásilkovna přesměrovala moí zásilku na místo, kde to nebylo možné vyzvednout. Když jsem napsal obchodu další možné zásilkovny tak ten objednávku zrušil.....asi nepotřebují odebírak jenom jeden držák.

Dobrý den Rogi,

děkujeme za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. Vaše zásilka byla z důvodu dovolené na zvolené výdejně přesměrována na nejbližší volné výdejní místo. Vy jste následně urgoval buď dodání na zvolenou výdejnu (což je z důvodu probíhající dovolené nemožné) anebo vrácení zaplacené částky. Jakmile se tedy zásilka vrátila, kolegyně na základě Vámi dodané komunikace se Zásilkovnou vystavila dobropis a nechala naší účtárnou vrátit platbu, jak jste si přál. Vaše přání se poté ještě změnilo a zaslal jste nám email s náhradním výdejním místem, kam byste si přál dodat. V tu chvíli byla již objednávka postoupena na účtárnu a bylo Vám nabídnuto zadání nové objednávky, které jste nevyužil.

Mrzí nás, že nejste spokojen, ale z naší strany k pochybení nedošlo, naopak kolegyně se snažila najít vhodné řešení pro nastalou situaci. Jakmile je zvolená výdejna plná anebo má naplánovanou dovolenou, Zásilkovna přesměrovává zásilku na nejbližší volné výdejní místo. Pokud naléháte, že si přejete vrátit platbu, snažíme se vyjít vstříc a vyřídit vratku ideálně ihned po navrácení zásilky, což se stalo i v tomto případě. Vaše hodnocení je tedy neopodstatněné.

• kvalitní zboží
    • vyšší cena

Vše OK

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor zboží Brodit do ČR)

• Držák mobilního telefonu jsem si vybral podle typu vozidla a perfektně funguje, montáž netrvala dlouho a byla bez problémů.

Dodávka proběhla obratem a s výrobkem jsem spokojhený.