• Velkou výhodou je cena - většinou levnější než u konkurence, velký výběr
    • Dlouhá doba odeslání. Od zaplacení po doručení třeba týden, nestíhají expedovat

Pokud na zboží nespěcháte, tak doporučuji

Už je to týden od objednání a zboží stále nedorazilo. 2x jsem urgovala. Jediné plus, že mi pokaždé na email odpověděli. Nicméně v dnešní době se mi zdá taková dodací lhůta nepřijatelně dlouhá. Abych si jen nestěžovala, obchod má dobré ceny. Pokud ale něco opravdu potřebujete, objednejte jinde.

• nekomunikují, dlouhá doba dodání zboží (stále na něj čekám, již 8. den)

• Delší doba doručení
    • Objednané zboží mělo datum spotřeby do konce měsíce
    • Nedostatečná komunikace ze strany obchodu

Bohužel s poslední objednávkou nejsem spokojená. Zboží mi dorazilo týden od objednání, což před Vánoci chápu, ale při předchozí objednávce dříve během roku byla doba doručení podobná, což v dnešní době, kdy je standardem doručení během 2-3 dnů, poměrně dlouhá doba. Když jsem psala na zákaznickou podporu s dotazem, v jakém stavu je moje objednávka, tak se mi sice omluvili, ale na dotaz mi neodpověděli, pouze konstatovali, že před Vánoci mají hodně objednávek místo toho, aby mi napsali, kdy bude má objednávka předána přepravci.
    Nejvíce mi vadilo, že produkt, který jsem si objednala, měl dobu spotřeby pouze do konce měsíce a nikdo mě na to dopředu neupozornil. Vzhledem k tomu, že jsem nákup uskutečnila v půlce měsíce a produkt dorazil 21.12., tak jsem prakticky neměla šanci produkt spotřebovat do konce měsíce. Tato informace nebyla ani na webu ani v e-mailu. Toto nepovažuji za férové jednání ze strany prodejce. Pokud se u produktu blíží doba spotřeby ke konci, zákazník by o tom měl být informován ještě před nákupem, aby si sám vyhodnotil, jestli produkt i za těchto okolností chce nebo ne.
    Z tohoto obchodu již nenakoupím.

Žádná komunikace, pokud peníze dostanou předem je jim zákazník ukradený. Po 5 dnech absolutní nekomunikace a nečinnosti jsem objednávku zrušila. Musím ale uznat, že peníze vrátili okamžitě po zrušení objednávky.

• rychlé vyřízení objednávky
    • příznivé ceny

Zbozi stale nemam.ceka se jiz tyden na jeden produkt.pritom ho stale nabizeji jako skladem do druheho dne. Situace oznamena az po urgenci.obchod se sam neozval.

• Objednáno v pátek, expedováno v úterý, sorry ale jsme v 21.stoleti, drtiva vetsina eshopu expeduje v den objednavky nebo následující.

Zboží dorazilo, ale trvalo to, příště objednám jinde....

Zboží dodáno až po několika urgencích cca dva týdny od objednání.

Slibovali doručení do 2-3 dnů a přišlo až za týden

• Dlouhá doba dodání

• Nízká cena
    • Možnost rychlé platby
    • Dlouhá dodací lhůta- nedoporučuji !

Příliš dlouhé dodání.Osmý den a zboží nikde!

Objednávka byla vytvořena dne 28.11. Doposud není vyřízená, všechny produkty byly skladem. Komunikace lékárny žádná. Informace o stavu objednávky - nula.

• Velice dlouhá doba dodání
    • Komunikace obchodu

Velmi dlouho trvá než zboží dorazí a obchod ani sám od sebe nedá vědět, co se zbožím je, vy musíte zjišťovat, jinak nic nevíte.

• Některé léky mají levnější než ostatní eshopy, proto jsem zde nakoupila.
    • Šílená doba dodání (17.den od objednávky), ani dárek jako omluvu neposlali.

Na zboží pořád čekám, prý ještě nedorazilo do skladu. Takže slíbené 4 dny jsou na dodání málo. A obchod zapomněl tuto informaci alespoň písemně sdělit.

• Dopravce (Zásilkovna) přepravuje balíky do 15 kg, obchod neumí poslat zboží nad 5 kg ani ve více zásilkách i když jsem chtěl dopravu druhého balíku uhradit. Objednávku jsem stornoval a objednal jinde, kde to umí.

• Musela jsem urgovat dodání

objednáno 15.11.23