Velké zklamání. Nakoupila jsem si léky do zásoby, ale doba použitelnosti je bohužel jenom tři měsíce. Takže po datu expirace (za 3 měsíce) je můžu vyhodit a objednat si zase nové.

Prášky přišly v otevřené a rozmamlané krabičce,vyřízení malé objednávky trvalo skoro týden!

• šachují s cenami a lžou o dostupnosti
    • nedají správný doklad. Jen cár papíru se souhrnou cenou za několik položek bez popisu. Doklad pošlou až mejlem

Bohužel nespokojen. Objednávám 2 ks šampónu. Tváří se že dostupné. Jak dám že 2 ks píšou že ho nemají. Koupím tedy jeden. Znovu poté se podívám a oni ho mají jen navýšili cenu! Druhý den už cena zase klesla. Tedy jakmile se na stránku podíváte vícekrát, mají pocit, že máte zájem a navýší cenu. Vzhledem k tomu že vám i lžou o dostupnosti, jedná se o nekalou obchodní praktiku.

Reakce obchodu Brněnská lékárna

Vážený zákazníku,
    cenotvorba na našem eshopu probíhá naprosto automaticky podle dostupnosti zboží buď na našem skladu nebo u jednotlivých dodavatelů a podle toho se počítá cena pro koncového zákazníka. Je pro nás opravdu nereálné nastavovat cenu u 16 000 položek jinak než automaticky a nemá to s nekalými praktikami nic společného. Mrzí nás, že to vidíte jinak.
    S přáním pěkného dne
    Kolektiv Brněnské lékárny

• Výběr a ceny jsou ok
    • Doba doručení

• Zbozi prislo perfektne zabalene a rychle
    • Koupila jsem hyloparin, kde se kape ocni voda do oka a vykapne pouze 4-5 zmacknuti, nez se kapka objevi,ano drzim to " hlavou vzhuru".

• Prijemne ceny

Tuto objednavku odeslali 3. den. Dnes cekam na dalsi velkou objednavku kd 18.3., dvakrat slibeno odeslani, bez vysvetleni proc to trva, kdyz dle eshopu maji vse skladem, a stale nic. Infolinka nefunguje, pouze mail.

• Meli mylne uvedeno, že zboží je skladem. Po 3 dnech a dotazu se omlouvali, že zboží ma dorazit pristi tyden.

• zbozi inzerovane na eshopu jako 'skladem > 20 ks' nebylo skladem

Pri objednani na eshopu bylo u zbozi 'skladem > 20 ks'. Tyden po objednavce se nic nedelo a pri telefonicke urgenci mi bylo sdeleno, ze zbozi v pozadovanem mnozstvi (6 ks) nebylo skladem a teprve toto rano dorazilo a objednavku predaji dopravci.

• Objednala jsem si zboží 19.2 a dnes je 27.2. a zboží stále nemám.

Zarazilo mne, s jak krátkou expirací mi byly zaslány tablety na bolest. Znovu už nenakoupím.

• Stále se nemůžu dočkat své objednávky.

Doručení trvalo 4 dny, což v případě lékárny považuji za velmi pomalé. Navíc, když jsem zvolila lokální lékárnu s lokálním rozvozem - v posledním kroku jsem se dozvěděla, že z důvodu mateřské dovolené po Brně nerozváží - smutné. Přítel měl podobnou zkušenost, již neobjednám.

Dlouhá dodací doba (ne do 2 dnú jak uvádíte),na faktuře cena 1804 kč. Při dodání
    1809 kč.Nejde 5 kč ale o princip.

• trvalo to skoro týden

nevstřícná magistra

Obchod správně nespojil objednávky a na zboží jsem čekala dlouho.

• Dobre cena

Pomale odbaveni objednavky, zadna odpoved na 2 zaslane emaily.
    Nevadi pokud nespechate a muzete treba tyden pockat.

Na e-shopu psáno skladem, v košíku skladem do 2. dne, po objednání přišel mail o expedici za pracovní dny 4 dny, ale ani 10. den po objednání žádná zpráva o možnosti vyzvednutí a dovolat se mi nedaří

Po týdnu pořád není doručeno.
    Na email s dotazem kdy bude doručeno arogantní odpověď, že nestíhají.
    Raději si připlatit pár korun navíc u konkurence a zboží budete mít 2 den.

• Za tyden prišla objednavka
    • Telefon nezvedali