• Dobré ceny
    • široký sortiment skladem
    • Super rychlá dodávka před Vánoci ze Slovenska

Objednal jsem v noci, takže se objednávka zařadila do dalšího dne a následující den jsem v dopoledních hodinách stan obdržel.

• ochotný personál, rychlé vyřízení

Výborná firma. Stánek je masivní, konstrukce pevná. Jsem velmi spokojená. Každému doporučuji.

Stan jsem si koupila na výstavu a prodej mých výrobků. Jsem s ním velmi spokojena. Samotné rozložení stanu je snadné a rychlé. Během chvilky a máte postavený stan.

• Stan je pěkný
    • Konstrukce -robustní

Stan je pěkný. Konstrukce je robustní. Jsem spokojen se stanem. Doporučuji každému firmu BRIMO, pomohou i se správným výběrem.

Stánek je výborný. Dodání bylo velmi rychlé. Kvalita je výborná

Dobrý stan, konstrukce je masivní plachtoviny jsou odolné a nepromokavé. Jsem spokojená se zbožím. Přehlednost eshopu hodnotím pozitivně a také rychlost dodání.

• Kvalitní zboží
    • Hezká barva stanu celkové zpracování velmi dobré.

• Rychlost dodání a kvalita výrobku.

• nebylo možné osobní vyzvednuti

Samotné objednání stanu velmi jednoduché přehledný e-shop kde se dobře orientuje.
    Stánek splnil má očekávání, i dobra přepravy byla skutečně rychlá.

Krásný masivní stan. S produktem jsem velmi spokojena. Jakmile dorazil jsme ho vyzkoušeli na zahradě je Tip top. Děkujeme BRIMO :)

• Výborný stan
    • Kvalita je výrazně lepší než u konkurencí

Výborný stan. Doručení trvalo jeden den. Maximální spokojenost na straně kupujícího. Kvalita je výrazně lepší než u konkurencí /vím měl jsem už i jiné značky stanu/. Doporučuji.

bez problémů

Naprostá profesionalita, dodání do 24 h od objednávky, telefonické ověření zdaje vše v pořádku ze strany prodejce....

Koupil jsem nejdražší stan, ale kvalita je špatná. Některé články hned se roztrhání při prvním využití.
    Stany mají nalepeny baner firmy Brimo.

Reakce obchodu BRIMO

bohužel neevidujeme z vaší strany reklamaci, proto se k roztrhání nevíme vyjádřit. S jistotou však můžeme říci, že látka je pevná a netrhá se při správném použití. Z naší nabídky jste si vybral nejlevnější variantu, avšak plachtoviny má každá náš model na nejvyšší úrovni. Tak jako každé značkové zboží nese své logo na výrobku tak i mi máme své stany označené což usnadňuje zákazníkům identifikaci kde koupili stan a za 15 let nemají problém kde sehnat díly na stan. To se běžně stává u neznačkových stanů. Logo je vyobrazeno na produktu (na stránce) a zákazník si je vědom toho, jak stan vypadá před koupí. Nejedná se o nalepený baner. Budeme rádi, když se obrátíte na náš s reklamací, abychom Vás mohli vyřídit ve Váš prospěch.
    Děkujeme BRIMO® TEAM

Stánek je perfektní. Splnil moje očekávání. Je to kvalitní produkt TOP TOP TOP
    Doručení bylo rychlé.

Dobrý stan, doporučuji. Jsem velmi spokojen s nákupem is rychlostí dodání.

• Celkové hodnocení je pozitivní

Kvalitově se mi líbí, zatím jsme ho málo používali neumím se vyjádřit dokdy bude sloužit. Stany které jsem v minulosti vlastnil nebyly ani z daleka na takové úrovni. Celkové hodnocení je pozitivní.

• Komunikace na úrovni
    • Prozákaznický přístup
    • Koupila bych opět v této firmě

Komunikace na úrovni, prozákaznický přístup. Oceňuji, že prodejce nechce silou – mocí prodat to nejdražší ale jde mu o spokojenost zákazníka. Tento přístup si velmi cením a bylo mi to velmi sympatické, protože skoro všude jde jen o jendo: rychle prodat a hotovo. Tady ne! Koupila bych opět v této firmě, je to firma na úrovni.