• zakoupeno v Brilas.cz před 2 měsíci

• Dobrá a rychlá komunikace.
  • zakoupeno v Brilas.cz před 3 měsíci

Velmi pěkný výběr skvělý přístup slečny a ohledně dodání vzhledem k době jsme si museli počkat na otevření pobočky, ale i tak skvělý přístup. Za mě maximální spokojenost

• zakoupeno v Brilas.cz před 2 měsíci

• Byl to muj první nákup.Spokojenost
    • Nevím o žádné
  • zakoupeno v Brilas.cz před 3 měsíci

Objednali jsme si snubní prsteny podle vzorku, který měla prodejna na ukázku. Po asi 14 dnech jsme je měli hotové. Ale při převzetí jsme zjistili, že jsou jiné než jsme si původně objednali. Tak jsme je museli reklamovat oba dva. Dnes 24.2.2021 jsme si je byly vyzvednout. Už byly v pořádku. Dostali jsme je v obyčejném malém sáčku. Za ty peníze, bych čekala aspoň , že budou v krabičce :-(

Reakce obchodu Brilas.cz

Dobrý den vážená klientko,

po důkladném prověření musím konstatovat, že jsme se ve Vašem případě nevyznamenali. Nejdříve jsme ve výrobě udělali chybu ve vzoru a následně Vám nová kolegyně nedala krabičku a další věci patřící k balení našich prstenů v domění, že se jedná o reklamaci. Myslela si, že krabičku máte doma.

Moc se za komplikace omlouvám. Věřte, že toto není u nás běžná situace a děkuji za schovívavě napsanou recenzi.

Kolegyně z pobočky v Olomouci Vás budou kontaktovat pro domluvu, jakým způsobem k Vám doručíme krabičku s dárkovou taštičkou na prsteny a dárek jako omluvu.

V úctě

Petr Hrabec / Brilas.cz

Doporučuji všem.

• zakoupeno v Brilas.cz před 3 měsíci

Velmi ceníme a chválíme příjemný osobní přístup a široký sortiment krásných šperků, kde si musí vybrat snad každ(á)/ý :-)
    Děkujeme!!!
    Tomáš a Míša

• Rezervační systém pro návštěvu
    • příjemná obsluha

Obchod Ostrava Poruba
    Paní byla velmi ochotná a měla s námi obrovskou trpělivost, ve všem nám poradila a vše vysvětlila. Moc doporučujeme

• zakoupeno v Brilas.cz před 3 měsíci

Skvělý přístup a ochota. Vřele doporučuji!!!

• zakoupeno v Brilas.cz před 3 měsíci

• Osobní přístup při výběru prstenů
    • Velký výběr

• příjemné prostředí
    • velký výběr
    • služby navíc (opravy...)
  • zakoupeno v Brilas.cz před 3 měsíci

• Příjemná a ochotná obsluha.
    • Dobrý výběr z krásných prstenů.
    • Velmi příjemné prostředí.
  • zakoupeno v Brilas.cz před 3 měsíci

Vše v pohodě, jen obrovský rozdíl mezi obsluhujícím personálem. Prstýnky krásné.

• včasné doručení
    • ochotná obsluha na prodejně při potřebě úpravy/výměny velikosti
    • bezplatná výměna velikosti

• ¨
  • zakoupeno v Brilas.cz před 8 měsíci

• Nez se dostanete do prodejny musite asi 3x nekde zvonit a cekat, a obchod slozite hledat
    • Prostredi prodejny mi taky nebylo vubec prijemne

Reakce obchodu Brilas.cz

Dobrý den vážená klientko,

děkuji za Vaši recenzi byť ji vůbec nerozumím. Pobočka Olomouc v které jste si zakoupila snubní prsteny z oceli je umístěna v historickém centru Olomouce v Salmově paláci.Jedná se o nádhernou historickou budovu, která je krásně zrekonstruována a naše pobočka je ve stejném stavu. Ale chápu, že co člověk to názor a že zrovna Vám se historické budovy nemusejí líbit.
    Navíc abyste se dostala do naší pobočky stačí zazvonit na jeden zvonek v patře kde naše pobočka sídlí, tak jako to udělaly stovky klientů před vámi. Ostatně jste za ty roky co zde sídlíme první klient, který nám poslal takovouto výtku. Zpětné vazby až do této doby byly právě opačné.
    Nejvíce mne mrzí skutečnost, že jste si na napsaní recenze vzpomněla po více než 6 měsících od nákupu. Nerozumím skutečnosti, proč tak pozdě a co jsme Vám v tuto dobu provedli špatného, že jste napsala takovouto nevlídnou recenzi, která mne nesmírně mrzí.

V úctě

Petr Hrabec / Brilas.cz

• zakoupeno v Brilas.cz před 4 měsíci

vše přesně podle našeho očekávání, pouze si myslím že u takto drahého zboží by mohlo být avizování klientovi, kdyby se to cestou ztratilo ,tak o tom ani nevím,

• Prijemny personal, dobre ceny
  • zakoupeno v Brilas.cz před 5 měsíci

• Rychlost, preciznost, kvalita, výběr a super prodej.

Super