• bezkonkurenční ceny
    • úžasná kvalita zboží
    • rádi a dobře poradí s výběrem zboží
    • atestované zboží
    • rychlost vyřízení

Tento obchod jsem si vybrala kvůli velkému a úžasnému výběru zboží (především dárků) pro děti mých kamarádek. Byla jsem velice potěšena ochotou a snahou pomoci při výběru a okamžitou komunikací mezi mnou a prodejcem. Všechny nakoupené dárky (a to né jen jednou) jsou bezvadné - vše má atestace a nejsou to šunty, což se v dnešní době velmi cení ;-) Po kladných zkušenostech jsem si objednala i sedací vak a nedám na něj dopustit!!! Je úžasný, barva přesně sedí a opět mi bylo velice dobře porazeno prodejcem. Obchod všem vřele doporučuji!!!

• Doručuje po městě, kde má firma sídlo, zboží zdarma

• Rychlá dodací lhůta
    • Nenabízí osobní odběr
    • Doručení pouze přes Českou poštu (upřednostňuji PPL apod.)

Reakce obchodu Brabeneček.cz

namísto osobního odběru nabízíme odvoz zboží až domů zdarma, ovšem pouze po Třebíči.
    Nyní je již také možné využít přepravní službu PPL.

• Dobrá cena a dostupnost

Nakoupila jsme zde protože cena vaku který jsme objednávala byl bezkonkurenční.V ostatních obchodech byl vak znatelně dražší.
    Stránky jsou přehledné.
    S obchodem jsem spokojená,ale vůbec se mi nelíbil přístup pošty.Přijeli řekli že je zboží velké a ať si ho vyzvedneme na poště.Když tchán pro zboží dorazil bylo na něm napsáno že adresát nebyl doma což je nesmysl když pošťačka oznámila že zboží je na poště a máme si ho tam vyzvednout.
    ZA TO SAMOZŘEJMĚ NEMŮŽE OBCHOD!
    Obchod bych doporučila.

Reakce obchodu Brabeneček.cz

situace kolem České pošty nás opravdu velmi mrzí. Již brzy nabídneme možnost zvolit Českou poštu nebo přepravní službu.
    Brabeneček.cz

• - dobrá komunikace, rychlost doručení, výrobek v pořádku
    • - našla jsem obchod na internetu při hledání požadovaného zboží
    • Vše O.K., jen jeden koment k přehlednosti stránek. Kupovala jsem látkové sedátko na židli a čekala bych, že ho najdu u záložky "papání" zatímco ho máte pod "cestování"

Obchod doporučiji

Reakce obchodu Brabeneček.cz

děkujeme za upozornění. Látkové sedátko Koala bylo přidáno také do kategorie Papáme ( http://brabenecek.cz/k109-papame-prislusenstvi )
    Brabeneček.cz

ok obchod, vse probehlo v poradku, jsem spokojena

• stránky jsou přehledné
    • produkty vypadají na obrázcích stejně jako ve skutečnosti
    • super je informace o dostupnosti jednotlivých velikostí, např. vel. 74 (skladem 1ks)
    • nenašla jsem možnost vybrat si způsob doručení, raději bych volila PPL než Českou poštu

vřele doporučuji

• Dobrá cena.

Kvalitní obchod s dobrým zbožím.

• nedostatek zboží

chybělo zboží, ale okamžitě došel omluvný email a peníze zpět.. to co došlo, dorazilo včas ..dobré ceny

• Využívá přepravu České pošty.

Dobrý

Reakce obchodu Brabeneček.cz

děkujeme za Váš názor. Další možnosti přepravy připravujeme.

• super ceny
    • rychlá dodávka
    • bezproblémový obchod
    • NIC

Dnes jsem dostala objednávku kterou jsem si před 5 pracovními dny objednala, majitel obchodu mi týž den volal (velice mě to potěšilo tato zpětná vazba), že zboží bude odesláno následující týden. Zboží, které jsem si objednala jsem si chtěla objednat u nejbaby.cz, ale toto neměli na skladě a šílená komunikace s majitelkou!!!! Proto jsem ráda, že jsem našla brabenecek.cz a měli co jsem já potřebovala. Velice Vám děkuji za skvělou službu Váš obchod Všem vřele doporučuji!!!!!

Reakce obchodu Brabeneček.cz

velmi děkujeme za Váš názor na naše služby. Jsme skutečně rádi, že jste s námi byla spokojena.
    Brabeneček.cz

• Vyborna informovanost zakaznika.

• rychlou službu
    • nevím

spolehlivý

Obchod, přes intenet či telefon, obratem vstřícně reaguje na přání zákazníka.

• rychlost dodávky

• snadný výběr zboží za přijatelné ceny
    • šíře sortimentu

zboží,které jsem objednávala zde bylo nejlevnější
    ostatním bych obchod doporučila díky pěkným cenám a akčním slevám

Reakce obchodu Brabeneček.cz

děkujeme za Váš názor. Množství nabízeného zboží neustále rozšiřujeme. Snažíme se však zaměřovat pouze na kvalitní a prověřené zboží. Nenabízíme proto tisíce položek pochybné kvality, ale pouze zboží, u kterého jsme si jisti, že s ním budete spokojeni.
    Brabeneček.cz

• Výhodu vidím ve velké škále výběru zboží.
    • Po první reklamaci jsem velmi ocenila ochotu
    • zajistit mně zboží přes internet, což kamenný obchod nebyl schopen.

S nákupy jsem spokojená. Doporučuji Váš prodej i ostatním.

• zkušenosti
    • výborná komunikace
    • spolehlivost

nechoďte po kvantitě, ale po kvalitě!