• velmi dobrý přístup k zákazníkovi
    • vstřícná a rychlá komunikace
    • ochota nechat zboží vyzkoušet

Tento obchod bych ostatním rozhodně doporučila. Velmi se mi líbila vstřícnost a ochota, se kterou jsem se zde setkala i rychlost dodání zboží. Možnost chatu s pracovníky obchodu přímo na webových stránkách je dle mého názoru rovněž výhodou.

• velmi dobře zabaleno
    • možnost volby
    • nevím

známé rychle, dobře, levně

• Po Třebíči je rozvoz zdarma
    • v mém případě bylo zboží doručeno velmi rychle
    • Zboží bylo doručeno po domluvě v dobu, kdy se mi to hodilo
    • je pouze internetový, zboží se nedá nikde "osahat"

našla jsem zde zboží, které jsem potřebovala, za příznivou cenu
    rozvoz po Třebíči je zdarma a doručeno po domluvě se zákazníkem
    po zaplacení je zboží doručeno velmi rychle

• Obchod je ve městě, ve kterém bydlím, takže můžu ušetřit na poštovném.
    • S panem majitelem byla super komunikace. Objednávala jsem si jarní fusak a protože jsem si nemohla podle obrázku vybrat barvu umožnil mi výběr přímo u mě doma kam mi dovezl mnou vybrané barevné kombinace.

Super komunikace, obchod naprosto bez problémů, ochota pana majitele. Můžu jenom doporučit.

• Výborná komunikace, vstřícnost.

Reklamace byla vyřízena okamžitě zasláním nového kusu bez nutnosti posílat zpět ten původní.

• široká nabídka
    • dobré ceny
    • velice solidní jednání - e-mail o tom, že dorazila platba, že je zboží expedováno

S nákupem jsem velice spokojená a obchod bych doporučila

• atestované zboží
    • nezávadnost
    • přehlednost obchodu
    • příjemná komunikace s majiteli
    • vynikající ceny

Tento obchod se mi nesmírně líbí díky jeho orientaci na atestované a tím pádem bezpečné věci pro děti. Komunikace s majiteli je také vynikající a nedělá jim problém vám ochotně poradit - což se v dnešní době málokdy vidí. Mohu všem vřele doporučit :-) prostě super věci za bezvadný ceny ;-)

• Dobrá komunikace, zboží, které jsem chtěla.
    • Mohla by být trošičku kratší dodací lhůta, ovšem obchod upozorňoval na to, že zboží není skladem.

Vše v naprostém pořádku, židle Unize, kterou jsem objednala je naprosto skvělá, bytelná a krásná. Jsem velmi spokojená a máme s dcerkou radost. Děkuji

• Obchod nabízí dobré ceny
    • Možnost rozvoz zboží kurýrem po Třebíčí zdarma,což je velice výhodné
    • Neshledala jsem žádné slabiny

Dobrá cena
    Dobrá komunikace, rychlé dodání
    Obchod doporučuji

solidní

• bezpečnost - prodejce si nechává testovat výrobky ( což je pro mě nejdůležitější)
    • kvalita
    • přehledné stránky
    • vstřícnot - není problém se na čemkoliv domluvit

Pro ty kdo hledají kvalitní a bezpečné věci pro děti, vřele doporučuji.

• přivezli mi zboží zdarma až domu.

každopádně doporučuju!! 100% spokojenost!!

• Dodaci lhuty

Musel jsem si po deseti dnech sam rict o aktualni stav objednavky. Pry je na ceste, tak uvidime. Na to, ze jsem jim to zbozi zaplatil dopredu, bych ocekaval proaktivnejsi pristup...

Reakce obchodu Brabeneček.cz

skutečně nás Váš negativní postoj velmi mrzí, ovšem z naší strany jsme udělali maximum proto, aby jste zboží obdržel co nejdříve. Zboží jste objednal a zaplatil 18.10.2011 ve 23:18, objednávka byla z naší strany přijata 19.10.2011 v 9:53. Tentýž den, 19.10.2011, jsme zboží objednali u výrobce. Bohužel, s nástupem chladného počasí, je zájem o zimní fusaky zvýšený a dodací lhůta se proto mírně posunula (jasný termín naskladnění zboží v těchto případech neznáme, proto Vás ani nemůžeme přesněji informovat o možném zpoždění). Od výrobce jsme zboží obdrželi 27.10.2011 a ještě týž den jsme zásilku expedovali (opravdu nás velmi mrzí, že díky tomu, že jsme se snažili zásilku odeslat co nejdříve /v den naskladnění, což není zcela běžné/ došlo na naší straně k pochybení a neodešel Vám e-mail s informací o expedici objednávky).
    Z našeho pohledu došlo tedy k vyřízení Vaší objednávky do 8 kalendářních dnů od přijetí, což je pouze o jeden den déle, než kolik je uvedeno u zboží, kde je uvedeno „do týdne“.
    Neděláme rozdíly mezi typem platby ani výši objednávky. Ke každé objednávce přistupujeme stejným způsobem a každou objednávku se snažíme vyřídit v co nejkratším termínu. Zboží, které máme skladem, odesíláme nejpozději následující pracovní den.
    Tomáš Brabenec

• Kvalitní zboží
    • Příznivé ceny
    • Nabídka českých produktů
    • Přehlednost obchodu

Tento obchod určitě doporučuji, s vyřízením objednávky jsem spokojena. Oceňuji výbornou a rychlou komunikaci se zákazníkem (zprávy o stavu objednávky).

• - výborná komunikace
    • - nabízejí kvalitní zboží
    • - o žádných nevím

Super komunikace a přehled o tom kde se zásilka nachází.

• Je pružný, svižně reaguje na změny
    • Rychlá komunikace

Ráda doporučím všem nakupování v tomto obchodě.

• Velice vstřícné zacházení
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Kvalita nabízených výrobků
    • Přehlednost stránek

Zatím nejlepší e-shop s dětským zbožím, který znám. Objednávku jsem měl vyřízenou do druhého dne, den na to bylo zboží doma. Překvapilo mě velice vstřícný přístup majitele obchodu. Nebyl problém se na cokoliv zeptat, nebo objednat i jiné zboží než je uvedeno na stránkách. Vřele doporučuji.

• Přehledné stránky
    • velký výběr
    • výhodné ceny
    • perfektní komunikace a ochota
    • na žádné jsem nenarazila

Tohoto prodejce mohu všem vřele doporučit jako velmi příjemného, ochotného a spolehlivého!