• Jak uvádíte, objednal jsem si barvu šedou. Poslali jste mi barvu černou. A to jsem poznal, když jsem spray nastříkal na šedou zeď. To byl tedy z Vaši strany kiks.
    • Proto Vás žádám, abyste mi bez náhrady poslali spray v barvě šedé, na uvedenou zásilkovnu v předešlé objednávce. A pokud nevěříte mému sdělení, tak během cca 3 - 4 týdnů Vám pošlu foto šedé zdi, s černým spray a i foto kartuše, kde je označení černé a pak budem problém řešit dále. Děkuji L. Matoušek
    • obchod od potvrzeni objednavky nedal zadne informace o stavu zasilky, zbozi zatim nabylo dodane....

Obchod upomínal, že jsme nezaplatili a že zruší objednávku. Volal jsem jim že jsem zaplatil více než před týdnem. Paní byla do telefonu neomalená, až hulvátská, že si vymýšlím, že platba nepřišla.. a světe div se, platba dávno dorazila, jen to od nich nikdo nekontroloval. Otrávené celé odpoledne.

Popis vyrobku naneshopu bohužel neodpovídá. Sada šroubováků Wera, které jsem objednal kvůli laserované špičce, tuto ficuru nemá. Trochu faux-pais od autorizovanéhondistrubutora značky.

• Obchod si myslím že je dobrý ale přepravní společnosti co si vybírají stojí za nic

• Kleště Knipex je druhovýroba vůbec se to originálu nepodobá
  • Objednal jsem si aku brusku, mám hodnotit kšiltovku...,
    27.11. jsem brusku objednal, 04.12. jsem místo brusky obdržel dotazník spokojenosti...

• eshop potvrdil emailem vyexpedování zásilky, nicméně dopravce ji nedoručil údajně z důvodu špatné adresy (na tuto adresu nám neustále dodává mnoho firem další a další zásilky). Jako zákazník jsem nebyl informován

Shrnuto: zásilka byla vrácena eshopu, vybalena a zrušena. Po zjištění této situace jsem požádal o opětovné zaslání zboží. Podle vyjádření shopu nelze znovu zaslat. Musíme znovu objednat... Kocourkov. Končím, sbohem.

vadná svěrka

Zavádzajúce informácie o produkte

Poslali mi zboží na jiný typ kleští než ilustrovali na svých stránkách. Řekli mi že si musím znovu objednat nástavce na kleště že obrázek je pouze ilustrační :(

• Odstoupil jsem od smlouvy, utekli 3 týdny a peníze ještě nepřišli
    • Na peníze budu čekat 2 měsíce
    • začal jsem to řešit s ČOI

• dodali jiný typ jednoho z objednaných výrobků, řešíme reklamaci
    • Pokud to nemáte tak proč to nabízíte
    • Už u vás nic neobědnám

Reakce obchodu Boukal

Mrzí nás Vaše špatná zkušenost s naším obchodem. Nabídli jsme Vám dražší náhradu za stejnou cenu. To bylo maximum, které jsme v tu chvíli mohli pro Vás udělat. Věříme, že to s námi ještě někdy zkusíte :) tým BOUKAL

Původní termín dodání nedodržen, nyní jedenáctý den po objednání je termín dodání v nedohlednu.

• Dlouhá doba doručení, kdybych věděl tak si nic neobjednám.

Objednal jsem urgent zboží, hned na začátku jsem se zeptal zda to stihnou včas doručit abych to kdyžtak objednal jinde, bylo mi řečeno , že ano.

Samozřejmě to nestihli prý udajně kvůli nespolehlivosti personálu, ale bohužel mě nikod neinformovat a nemohl sem to už sehnal jinde.

Produkt nedorazil. Jezdí samostatně. Obdržel jsem pouze 1 oznámení o doručení a zatím nedorazilo. Na cestě už 3 týdny.
    A druhá část rozkazu ani neukazuje, že někam jede.

Nerozumím, jak mohu obdržet svou objednávku?

Luneta k soustruhu dorazila bez středového šroubu a třmenu.
    Je tedy nekompletní. Reklamaci jsem provedl přes email. Dodnes nemám žádnou odpověď!!!

Reakce obchodu Boukal

Velmi nás to mrzí, ale kontrolovali jsme došlé e-maily a žádnou reklamaci lunety, kde by chyběly šrouby, jsme nenalezli. Na veškeré reklamace odpovídáme do 24 hodin (kromě svátků a víkendů), pokud jste tedy odpověď nedostal, zpráva nám nedorazila - zkuste ji případně zaslat bez příloh, nebo z jiné e-mailové adresy, je možné, že ji antivirus blokuje.

Na reklamaci máte 2 roky od dodání zboží k Vám, můžete ji tedy stále nahlásit na [email protected], kde se jí budeme věnovat.

S pozdravem,
    ING. PETRA ČERNÁ
    koordinátor servisu a reklamací

• Nabízejí zboží které vůbec nemají na skladě a dokonce ani u dodavatele.