• Napsal bych to asi takhle....hledal jsem vhodný dárek své slečně k Valentýnu...Pánove to jistě znají jaký to je někdy problém najít něco originálního čím by jste potěšili nebo překvapili:) .Po dlouhém hledání na netu jsem narazil na tyto skládací boty a dárek byl na světě ...koupil jsem jí červené na řízení protože moje slečna pořád řídila v těch vysokých podpatcích ...co Vám mám povídat ..když mě občas veze a já vidím jak se ji tam ta noha mrská mezi pedály ..bůh s námi:) .
    • Slečnu jsem max. překvapil a potěšil (a nejenom tím že jsem si vzpomně na Valentýna) nemůže si je vynachválit a já jsem pro ní ten nejlepší kluk a dokonce se i těší že mě může vozit z mejdnů:) ....zatím.
    • David
    • Jediné co bych napsal proti... je to ,že je teď chce i moje ségra k narozeninám.....

je to bomba nápad ...škoda že ty pánské jsou mimo mojí cenovou relaci:(

Reakce obchodu BotydoKapsy

Milý Davide,
    děkujeme za Vaší recenzi. A to že je chce taky Vaše ségra k narozeninám není Vaše proti, ale Vaše výhra, že se již nemusíte trápit jaký dárek jí pořídit. Koneckonců jí můžete zakoupit poukázku, aby si případně baleríny vybrala sama podle vlastního vkusu.

• produkt jako takový je těžko sehnatelný
    • velká škála barev balerín
    • rychlost, do 24h dodání
    • mohlo by být více barev, mít od každé barvy klasickou variantu semišových bot s mašličkou na špičce

super

Reakce obchodu BotydoKapsy

Děkujeme za Vaší recenzi, mohla bych se zeptat, kde vidíte problém v přehlednosti eshopu a jaké změny by jste navrhovala? Co se týče Vaších navrhovaných balerínek, tak mám pro Vás dobrou zprávu a to, že klasická varianta s mašličkou bude brzo dostupná v dalších barevných variantách.
    Milá Petro, jak jsme slíbily, tak v průběhu tří týdnů budou dostupné klasické balerínky, které si můžeš prohlédnout zde:
    Doufám, že se ti budou líbit, jsou z pravé jehněčí kůže a zevnitř je saténová podrážka, která lahodí každé nožce.

• Patent na skládací systém
    • Všechny produkty skladem
    • Dámská i pánská obuv
    • Dodání do 2 dnů
    • V ceně dárkové balení

Dcera měla zlomenou nohu a tři dny po sundání měla školní ples. Tak jsme potřebovali sehnat takovou obuv, aby v ní vydržela celou noc. Jedna známá mi doporučila tento eshop. Objednali jsme si botičky, které se nám hodily k šatům a dorazili nám bez problémů do 2 dnů domů.
    Obě jsme byly jsme moc nadšené, a jěšte větší radost měla dcera, když se vrátila z plesu a nebolela jí noha.
    Určitě chci tento eshop doporučit všem ženám. Mají různé velikosti, nádherný výběr a jsou jedinečné tím že se zmestí do kabelky.

• Výborný skládací baleríny, už nikdy mě nebudou bolet nohy z vysokých podpatků
    • zatím žádné proti neschlédávám

Jsou to úžasné protismykové skládací balerínky, mají spoustu stylů, také kolekce Sex ve městě, s dodáním není problém do druhého dne od objednání přes eshop jsem měla botičky doma, dávají dárky k nákupu. No prostě paráda !!