• přehledný obchod
    • velká fotka
    • možnost přeměření nohy na vzor

Obchod je úžasný, vše co potřebujete vědět zde najdete. Ano, protože boty jsou skvělé.

• krasne a funkcni produkty

• Chytre reseni pro zeny, ktere by se rady pres den prezuly.
    • Cena za dopravu, ktera byva u polozek nad 1.000 Kc zdarma.

Prima vec, ktera by mohla byt levnejsi a dopravne by mohlo byt zdarma.

Reakce obchodu BotydoKapsy

bohužel cena za dopravu je určená Českou poštou, tudíž náš eshop nemá na poštovnom žiadny zisk, proto není možné možné poštovné nějak snížit. Cena za dopravu u položek nad 1000 Kč zdarma jak uvádíte je možná u eshopu, kde si do této sumy objednáte více zboží, ale nemůže být u eshopů, kde jedna položka dosahuje tuto cenu, to by jsme v tom případě posílali všechno zboží zdarma. V budoucnu se budeme snažit dělat různé akce, kde se určitě to poštovné sníží. Děkujeme za pochopení

• Pěkné zboží.
    • Zboží,které jsem nikde jinde nesehnala.
    • myslím,že žádné.

Hezké zboží.
    Zkušenost dobrá,určitě znovu nakoupím.
    Ano doporučila.
    Rychlá dodací lhůta,pěkné zboží,pouze poštovné by mohlo být levnější.

• S internetovým nákupom som spokojná , lebo tovar , ktorý si vyhliadnem objednám a nemusín nikam chodiť
    • neriešim

. doporučujem

• Rychlost nákupu
    • Pohodlí nákupu z domova
    • Kvalita zboží
    • Nevím o žádných

Zajímavé a kvalitní zboží,rychlá dodávka zboží, doporučuji.

• Mám velikost č.44 až 45 a v této velikosti se obuv špatně shání.Určitě budete mít více zákazníků, když budete nabízet i nadměrné velikosti.

Vše v pořádku

Milá Kristýnko,
    již brzy bude v našom internetovom obchodě dostupné větší množství balerín nadměrných velikostí. Doufáme, že si u nás vyberete

• osobní odběr
    • příliš vysoká cena

Reakce obchodu BotydoKapsy

cena zboží se odvíjí od exkluzivity nabízeného zboží. Naše zboží je kvalitní, proto i jejich cena se odvíjí od této skutečnosti. Sledujte náš web a určitě si najdete svou akci, kde si budete moct nakoupit zboží za lepší cenu.

• hezké a zajímavé boty, které jiný e-shop nenabízí
    • některé zboží není momentálně na skladě

• zajímavé zboží, originální

• lepší cena než v jiných obchodech
    • rychlá dodací lhůta, druhý den jsem měla boty doma - super !

výběr botů Redfoot je větší než v jiných eshopech

• Má přehledný e-schop
    • Vyhrála jsem poukáz na nákup
    • Líbí se mi, že jsou tyto boty vyrobené tak, aby neničili klenbu, ba naopak.
    • Málo kamených obchodů, ráda boty nakupuji, když si na ně mohu sáhnout...

Vyhrála jsem poukaz na nákup a díky tomu jsem našla webovky a začala jsem se zajímat o botičky.
    Příjemná paní, která komunikuje s objednávajícím slušně, rychle, efektivně.
    Lze se lehce zorientovat na webovkách.
    Ano
    Určitě jsem ho již doporučila a doporučím, až mně uvidí v botičkách :-)

Milá Fridaa,
    naše zboží si můžete osobně vyzkoušet v našom sídle společnosti, stačí si pouze zavolat a dohodnout se na termínu návštevy.

• Velmi hezké, moderní a neokoukané zboží.
    • Je o něco složitější trefit se do velikosti obuvi bez vyzkoušení.

Byla jsem velmi spokojena, zboží je moc hezké a jiné, než v běžné obchodní síti.

Reakce obchodu BotydoKapsy

pro vyřešení této záležitosti je pro Vás na eshope vytvořen PDF dokument, který si stáhnete a podle něj si lehce objednáte svou správnou velikost. V případě, že Vám evlikost nesedne, není problém jej v nepoužitém stavu vyměnit za jinou velikost. Nebo si přijít osobně vyzkoušet na našu adresu.

• Rychlý nákup

Treba vyskúšať, SUPER

• pohodlný nákup přes internet
    • možnost vyzvednutí si zboží osobně
    • originální zboží
    • boty jsem si mohla zkusit během převzetí čili žádné slabiny ani problémy

pohodový, rychlý, milá komunikace

• Pohodlí

• Velký výběr. Obrázky odpovídají skutečnosti. Přehledné stránky.
    • Na žádné jsem zatím nenarazila.

Naprostá spokojenost. Rychlá a příjemná komunikace.

• Nemá konkurenci,nebo o ní nevím.
    • výborná skladnost bot,hlavně na cesty.
    • Malá reklama,dozvěděla jsem se o Vás náhodou.Kdybych o Vás věděla dříve,nakupovala bych už dávno.

určitě bych doporučila,ale myslím si.že by jste se měli víc zviditelnit.

Milá Renata,
    děkujeme za Váš názor, děláme co můžeme, ale spropagovat produkt v dnešní době není vůbec jednoduché a zvlášť pro začínající podnikatele. Budeme rádi, když o nás řeknete svým známým.

• Úspora času
    • Nenašla jsem svoji přesnou velikost obuvy.
    • Pro mě nepochopitelně nabízíte rozmezí obuvy 36-37 a 38-39. Já mám velikost 37-38.
    • Boty od vás se mi velmi líbí, ale musela jsem je darovat. Je možné se dozvědět, jestli budete v budoucnu nabízet všechny velikosti?
    • Děkuji vám za odpověď.

Až na shora uvedenou výhradu (pro dost žen bohužel zásadní), mohu váš obchod co se sortimentu týče doporučit.

Reakce obchodu BotydoKapsy

Mrzí nás, že Vám naše baleríny neseděli, většinou s velikostí nemáme problém. Bohužel neuvažujeme v budoucnu změnit rozmezí velikostí. Jedině Vám můžu doporučit osobně si přijít do sídla společnosti a vyzkoušet si baleríny naživo, baleríny jsou vyráběné každý z jiného mateiálu, a taky každý materiál se různě přizpůsobuje na nohe.

• Kvalitní zboží za rozumnou cenu

Stojí za to