Ani na jeden z několika dotazů nezareagovali!!!

• Dle fota měla přijít sada v originál krabici, vše přišlo volně

• Inzerují zboží, které nemají. Po objednání mi po několika dnech napsali, ze požadované zboží nemají skladem, avšak stále jej na webu nabízeli .

• Po týdnu od objednání dorazila zpráva přepravce DPD, že byl poškozen obal. Možná měli na mysli, že obsah byl vypit. Po několika dnech dotazů , mi bylo sděleno, že pošlou zásilku znovu. Uvidíme, zda tentokrát dorazí .
    • A nevypitá

Obtížnější komunikace, zboží nedodáno.

• Při možnosti gravírování je hned vidět návrh

Bohužel nebylo zřetelně označeno, že při gravírování se podstatně prodlužuje dodací lhůta ze 3 na 11 dnů, což nám významně nabouralo plány..

K uvedenému produktu jsou panáky PLASTOVÉ u produktu to není napsáno. Velmi mě to zklamalo, je to klamání zákazníka.

• Nezájem o stav zakázky

Od přepravce jsem održel zprávu o poškození (asi rozbití) zásilky a o údajné reklamaci - ani po 26 dnech žádná zásilka ani další zpráva. Moje štěstí bylo, že jsem si nechal poslat zboží na dobírku - tedy jsem nic neprodělal.

• Ceny

Objednávka mi nedorazila, obchodník to neřeší, na moje urgence mě odkázal na email do skladu. Chybu na straně prodejce nebo dopravce bych neměl řešit já.

K flasce dáváte plastové panáky katastrofa. A má bejt k tomu hra ale uš nepište že ke hře není hráčů dneska takže sem nespokojen

• nulová komunikace při reklamaci nedodání objednaného zboží

• rychla expedice
    • vyber

Lahve luxusnich konaku byly naprosto spatne / nevhodne zabaleny a nejdrazsi xo konak krabice znicena. Je stesti, ze se lahve o sebe nerozbily.

Posílá dotazník i přes to, že jsem zaškrtnul nehodnotit. Jako u kktů...

Zásilka nepřišla.

• Nedostatečná komunikace.

Dne 30.10.2023 zboží objednáno a zaplaceno, a do dnešního dne zboží nedorazilo! Vše bylo v době objednávky skladem. Údajně nějaké problémy s dopravcem. Obchod nedostatečně nekomunikuje a do dnešního dne nemám informace, kdy zboží dostanu.

• Dobré ceny produktů.
    • Na eshopu inzerují dárek k nákupu nad určitou částku. Dárek nešel zaškrtnout, během nákupu nikde nic. Nákup jsem přizpůsobila zčásti tomu, abych na dárek měla nárok. Zkoušela jsem tedy pro jistotu napsat, eshop ale nereagoval na mail, takže to, že mi dárek nepřišel, jsem zjistila, až při převzetí objednávky. Po dalších dvou emailech a telefonátu se mi konečně někdo ozval, že se vyčerpala kapacita akce s danou lahví, proto to nešlo zaškrtnout, takže mám smůlu. Ačkoliv měli mít dvě akce, na které jsem dosáhla a měla bych si tedy moct vybrat, eshop mi při nákupu nenabídl žádnou možnost... Zajímavé je, že lahev, co měla být dárkem, je dle eshopu skladem. Nikde nebylo uvedeno, že je akce kapacitně omezena a že pokud nejde dárek vybrat, tak není... Dle mého názoru to je prostě podraz a pak zkouší, jestli to lidi naštve natolik, že nákup vrátí, nebo si ho nechají. A nebo je jejich systém a komunikace jen krapet na palici, pak ale ať podobné akce radši nedělají, akorát nutí lidi utrácet víc a ve výsledku pro nic.

• Zbozi nebylo zabaleno pořádně a při přepravě bylo rozbito

• There were a very good promotion, so I decided to try buying from this store with a different combination of drinks than what I originally wanted to buy

First, the order wasn't processed or communicated for several days.
    Second, after a while they reached out and said an item is no longer in stock and said they will replace it with a more valuable item as a compensation. When I received my order this compensation did not happen, I still got the item that they say were out of stock. So clearly a deceitful and empty promise to prevent initial bad review
    Third, the other 2 bottle arrived with their decorative packaging completely torn at the middle! These are for gifts so it's unusable right now for me. I'm communicating with them hoping for a fast resolution because I need them for an occasion

Přehlédl jsem, že musím zaškrtnout, že chci dárek na který mám nárok. Obchod mi jej odmítl zaslat dodatečně.

žádná komunikace

Zasilku ani penize nemam.Zasilkovna pise,ze je poskozena a odeslana zpet do obchodu.Obchod problem neresi protoze je teprv 8.30,vcera byl svatek..reste to ze zasilkovnou..napiste e-mail k nam do skladu stejne se vam nikdo neozve.