• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

zboží objednané 1.12. dne 13.12. stále nedodané.

Děkujeme za hodnocení.
    Je tomu skutečně tak. U zboží s termínem doručení 14 dní je opravdu nutné počítat s doručením za 14 dní. Proto tuto informaci uvádíme u produktu a v košíku před samotným objednáním. Víc pro to udělat bohužel neumíme.

Objednal sem si kávu namletou pro přípravu esspresa a poté co jsem ji nasypal do páky a udusal tak mi kava ihned protekla do hrnku v podobě lehce nahnědle obarvené vody. Po přemletí na menší hrubosti už byla káva perfektní a moc dobrá

Reakce obchodu BotaCoffee

Dobrý den, moc děkujeme za upřímné hodnocení.

Velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s hrubostí kávy na espresso.

Namlet kávu na espresso předem, aby za 25-30 s vyteklo 25-30 ml je technicky nemožné. Záleží na konkrétním kávovaru, vlhkosti kávy (která se mění postupem času) a spoustě dalších věcí.
    Samotná hrubost by měla sedět na Gaggia Classic, na kterém jsme ji testovali, ale vzhledem k výše zmíněnému to fungovat nemusí ani na stejném stroji.
    Na espresso doporučujeme vždy vlastní mlýnek, v kavárnách se na espresso mlýncích mění hrubost i několikrát denně. Takže mletí předem na espresso je vždy o velmi velkém kompromisu. A mnohdy se jedná spíše o utopii.

Pokud máte ještě nějaké neotevřené balení kávy, tak nám napište a vyměníme Vám ji za zrnkovou.

Ještě jednou děkujeme za hodnocení a krásný den přeji.

Jiří Prášek

• V porovnání s ostatními internetovými obchody neposkytuje žádné výhody.
    • U dopravy kurýrem udávají dodací dobu 24 hodin, reálná doba doručení byla 52 hodin.

Průměrný obchod s dlouhou dodací dobou.

Dobrý den paní Veroniko,
    mnohokrát děkujeme za hodnocení. Mám pro Vás skvělé zprávy.
    Poslední dobou jsme evidovali zásilky posílané přes našeho již minulého přepravce (inTime) a občas se stávalo, že zásilky nedoručil do 24 hodin. Problém jsme s ním řešili, ale bohužel se opakoval. I díky Vaší nespokojenosti s dopravou jsme včerejším dnem přešli na nového dopravce DPD.
    Za zpoždění Vaší objednávky se Vám omlouvám, ale z naší strany jsme udělali vše pro její včasné doručení. Vaši objednávku jsme vyřídili ve stejný den, kdy nám přišla a předali přepravci. Ten ji doručil za 45 hodin a 32 minut. Tedy 52 hodin od Vaší objednávky.

Rád Vám také představím některé z našich výhod:
    Mezi ně patří zejména to, že jsme přímo výrobci (pražírna kávy).
    Díky tomu, že jsme výrobci, můžeme si pohlídat celý výrobní proces a kvalitu námi dovážené kávy.
    Kávu pražíme až po Vaší objednávce a ihned odesíláme, takže se k Vám káva dostane opravdu čerstvá.
    Pro stálé zákazníky máme věrnostní program, díky němuž můžete získat stálou slevu až do výše 10%.
    Minulý týden jsme spustili moderní verzi e-shopu, který je přehlednější, a uživatelsky příjemnější.
    Více informací a výhod pro naše zákazníky najdete přímo na naše e-shopu zde: www.botacoffee.cz/o-nas/

Přeji Vám pěkný den.