• rychla komunikace, super rychle dodani, levna cena v akci
    • super jednani

Objednával jsem v neděli a ještě ten den mi přišel email od člověka že budou v pondělí odesílat.

• Spolehlivy
    • Rychlost Expedice

Vhodný pro všechny nákupy

• Rychle dodání, komunikace, řešení výměny

Doporučuji, výborné služby

• rychlost , dobrá komunikace

• Zboží dorazilo v pořádku a v požadované case

• Bohužel žádnou jsem nenašel
    • Mínusů je opravdu hodně

Nezlobte se, ale opravdu hrozné! Objednám si produkt který je na e-shopu jasně označený přijde mi úplně něco jiného - dobře jsme lidi poplést objednávky to se stát může. Reklamuji, přístup dobrý produkt pošlou a zpětnou dopravou vyzvednou to co poslali předtím. NO JO! oni zase poslali něco jiného tentokrát již komunikace mizivá ze zoufalství jsem využil 14 denní lhůtu (poštovné na vrácení jsem platil já). Že by mě někdo informoval o tom že balík obdrželi a že tedy peníze pošlou? Nic. Dalších několik e-mailů a nakonec že jsem ji neposlal číslo účtu kam mi mají poslat peníze. To pravda není ale nemám to jak dokázat tak dobře znovu jsem poslal odstoupení od smlouvy peníze už mám! Je to víc jak měsíc věc kterou jsem si objednal jsem si nakonec musel vyrobit protože jsem to měl na práci ne na vystavení v regálu. Argumentem že jsem neposlal číslo účtu mě tak ..... i kdyby to byla pravda tam by jim nepřišel celý papír s odstoupením od smlouvy a to jako co? Jim přijde balík dobře vědí co to je a od koho a nic informace hele chybí průvodní dokument dopošli nic. Jen lží. Dali mi takovou školu že jestli někdy ještě něco budu vracet tak si to podchytím podstatně lépe. Prej Boschcentrum :D nikdy nikdy nikdy víc a to obchodují nejméně na dvou e-shopech.

Reakce obchodu Bosch centrum

Dobrý den p. Hakl, děkujeme za Vaší reakci. Bohužel došlo pouze k tomu že výrobce omylem označil Vámi objednané příslušenství jiným kodem. Nic víc nic míň. :-) pokud nám přijde balík tak je většinou polepený od dopravce a opravdu nevíme od koho je jelikož vidíme poze čárový kod. Jakmuile jsme od Vás dostali číslo účtu obratem jsme Vám částku vrátili. To že jste nepřiložil průvodní dopis za to opravdu nemůžeme. Tolik k Vaší reakci. Za naše služby hovoří recenze zákazníků a hodnocení 97%. což je více než dobré. A ano provozujeme dva eshopy. Oficiálně zastupujeme mnoho firem a www.Boschcentrum.com je autorizovaný jednobrandový eshop pro značku Bosch. Na www.profinaradi.com nabízíme všechny ostaní značky bylo by nevhodné nabízet pod značkou Bosch jiné značky.

spokojenost

• Velký výběr náhradních dílů.

• Bezproblemove vyrizeni me objednavky

• Rychlé doručení

• Perfektní komunikace
    • Seriózní jednání
    • Zboží velmi dobře zabaleno

Bohužel jsem nedostal fakturu

• Originální díly Bosch

Nic

Přehledné nakupování, extrémně rychlá dodávka.
    Bohužel, potvrzení nákupu je spojeno s jakýmsi katalogem.

• Nakupoval přes mou adresu soused

• Vše ok

• Rychlost dodání, kvalita zboží.

• Rychle a spolehlivě

• Rychlé vyřízení