Absolutne katastrofalni baleni zbozi. Krabice byla zvolena mensi, nez velikost objednaneho zbozi, takze to tam nekdo proste silou narval, coz zpusobilo poniceni jedne polozky zasilky. Balik byl ledabyle prelepeny jednou paskou, takze vlivem prepravy se samozrejme cely otevrel. Pouzita krabice uz mela to nejlepsi za sebou, prisla s nekolika dirami. Absolutni neucta k zakaznikovi a ke zbozi. Obchod nedoporucuji. Komunikace s obchodem mizerna.

• Rychlost doručení, dobře zabaleno.

Všechno naprosto v pořádku. Děkuji.

• cena zboží
    • špatná komunikace

zboží jsem objednala v domění, že je skladem, na potvrzení objednávky, která přišla mailem bylo uvedeno, že expedice bude následující den, ve sledování objednávky na stránkách booksu jsem v dalších dnech zjistila, že expedice bude o týden později, čekala jsem, že přijde sms s informací o možnosti vyzvednutí - nepřišlo nic, vzhledem k tomu, že se jednalo o učebnici, kontaktovala jsem 2 dny po tomto termínu books s dotazem na dobu dodání a zjistila, že je kniha již připravena k vyzvednutí, tzn. knihu mám, ale bez své iniciativy bych se o ní asi nedověděla / žádnou další informaci o pozdějším dodání ani zprávu o pohybu zboží jsem neobdržela - z toho důvodu nemohu obchod doporučit, byl to můj první nákup zde

• Žádný problém, rychlé doručení

• kniha přišla rozlepena

Diletantství a amatérismus nejvyššího kalibru.

• 100 % sluzby

Zboží přišlo poměrně rychle, bohužel jsem byla informovaná pouze o přijetí mé objednávky. Odeslání ani termín doručení mi nebyl sdělen.

• Krátká lhůty dodání, možnost osobního vyzvednutí bez poplatku.

• Napriek tomu že na stránke boli napísané že knihy sú naskladnené, knihy už vyše mesiaca nedorazili

• Nízké ceny
    • Velký výběr
    • Přehlednost obchodu
    • Nákup z pohodlí domova
    • O žádných nevím

• Dlouhá dodací lhůta
    • Nepravdivé informace o dostupnosti zboží

Vše proběhlo v pořádku.

sympatický chlap co mi předal knihu,znal Plastiky

• Možná cena, ale když vám neposlou ani knihu ani nevrátí ani peníze, výhoda zaniká.
    • Špatná komunikace
    • Neinformuji zákazníka o změně objednávky
    • Pošlou peníze za zrušenou objednávku zpět???

Koupila jsem si knihu v předprodeji, cca 14 dní před vydáním, hned zaplatila. Kniha měla vyjít 28.6. Okolo 14.7 jsem se začala pídit, kde kniha je. Na jejich stránkách, jsem měla uvedeno, že objednavka je ve statusu "nová". Na můj dotaz, kdy kniha dorazí, mi bylo odpovězeno, že kniha již u dodavatelé není a tudíž mou objednávku stornuji a pošlou peníze zpět. Již je to další týden a já peníze zpět nemám. Nikde jinde se mi tohle nestalo, kdybych se nezajímala, tak by mě nikdo neinfomoval?

• Příjemná cena za knihu
    • Dobrá cena za zvolené dopravné

Obchod má dobrou nabídku, velmi zajímavé ceny, ale měl by zlepšit komunikaci. Ta je přeci důležitá, aby zákazník věděl co se děje!
    Jen proto, že jsem si zavolala, proč mi stále neodeslali objednávku, jsem se dozvěděla, že prováděli inventuru a že mi knihu obratem zašlou! Kniha dorazila do jednoho dne, za což jsem byla vděčná neb jsem stihla knihu věnovat (jak jsem původně chtěla).

• první nákup - zboží dorazilo v pořádku, proto neuvádím jako nevýhodu, že komunikace obchodu je poněkud nestandardní (např. opakované odkládání datumu expedice zboží, které je skladem), měla jsem pár dnů dojem, že neuvidím ani knihu, ani peníze.

• Slušná cena

Doporučoval bych pro zboží použít přiměřenou velikost obalu - krabice. V opačném případě vhodným způsobem zajistit použité vzduchové PVC pytlíky tak, aby se zboží v krabici nepohybovalo. V mém případě se jednalo o zbytečně nadměrnou krabici, knihy se v ní volně pohybovaly, u několika listů došlo k přeložení (snad když je zatížím se srovnají).

• dobrá komunikace a skvěle zabaleno
    • delší dodací doba než je uvedeno při objednání.

• Velký výběr míst k vyzvednutí zboží
    • Výhodné ceny

Vše proběhlo v pořádku