• Chtel jsem di objednat zbozi pro syna k narozeninam. V objednavce sem vyuzil formular s polozenim dotazu zda zbozi stihnou dorucit do 11.10. Do ted zadna odpoved.

Reakce obchodu Boodyy.cz

Dobrý deň,
    mrzí nás vzniknutá situácia.
    Objednávku sme preverili a bohužiaľ takúto poznámku k objednávke neevidujeme.
    Pravdepodobne nastala počas objednávky nejaká chyba a poznámka sa neuložila.
    Nakoľko ste si zvolili platbu prevodom na účet a objednávka nebola uhradená, objednávku sme Vám z tohto dôvodu nevedeli pripraviť.
    Neevidujeme ani, že by ste sa pokúšali nás kontaktovať inak, napr. priamo na náš e-mail, facebook alebo telefonicky ohľadom problému s objednávkou.
    V budúcnosti nás prosím kontaktujte skôr, aby sme problém vedeli vyriešiť a objednávku Vám doručiť v požadovanom termíne.
    Dúfame, že si z našej ponuky vyberiete nabudúce
    Prajeme príjemný deň

na zboží již čekám 10. dnem, bodyčko jsem potřebovala na oslavu synových narozenin, které jsme již o víkendu oslavili, a boží stále nedorazilo.

Reakce obchodu Boodyy.cz

Dobrý deň,

preverili sme Vašu objednávku a balíček sme Vám zasielali 25.7., teda na druhý deň od vytvorenia objednávky.
    O odoslaní zásielky Vám bol zaslaný aj informačný e-mail so sledovacím číslom balíka.
    Balíček Vám bol doručovaný kuriérom, no zásielka sa nám vrátila s poznámkou, že adresát zásielku neprevzal.

Nakoľko sme od dopravcu dostali takéto vyrozumenie, doručenie sme opätovne neriešili.

Mrzí nás, že ste nás nekontaktovali skôr, aby sme mohli situáciu riešiť skôr.

Bližšie informácie Vám zašleme na Váš e-mail.

Prajeme príjemný deň