• Rychlost - internet,
    • spolehlivost,
    • zajímavé ceny
    • Snad žádné

Pokud potřebujete něco ohledně mobilů, určitě tento obchod navštivte!

• hledaný výrobek a levná cena výrobku
    • dostupnost hledaného vyrobku

protože zakoupený výrobek je s cenou i s poštovním a balným je nejlevnější pro mě

rychlé odpověd na vyřízenou objednavku

dobré ceny výrobku

• velke mnozstvi odbernych mist

• Dobré ceny. Rychlost.
    • Na pobočce Dvůr Králové telefon s faxem na jedné lince. Obchod s mobilními telefony by mohl mít jeden na prodejně, aby zákazníci nemuseli poslouchat kvílení faxu.

• Vlídný přístup jak prodavačů na výdejních místech, tak i lidí z webu.

• možnost vyzvednout si zboží osobně na dostupném místě v centru Prahy
    • po deseti dnech mě nikdo nekontaktoval, musela jsem do obchodu volat sama.

• Velmi dobré ceny, rychlá komunikace a především možnost vyzvednutí v kamenné prodejně.
    • Nutnost ověřit si termín dodání zboží na prodejnu, obchod o tom sám neinformuje.

• osobní vyzvednutí
    • vyloženě slabiny nemá, ale všechno je v lidech, to dotažení do perfektna

Jo, dobrý

Sháněl jsem baterku pro mobil Motorola Motofone F3 - výrobce Aligator. Obchod jsem si vybral, protože má výdejní místo v blízkosti bydliště a měli zboží skladem. Toto byly hlavní kritéria. Po objednání jsem dostal informaci, že objednávka byla přijata a že "objednávka byla právě předána na zvolené výdejní místo. Jakmile bude zboží připraveno k odběru, budete informován/a." Toto byla poslední emailová komunikace s obchodem. Žádné informování nebylo. Musel jsem telefonovat na výdejní místo a zjišťovat, zda už si můžu zboží vyzvednout. Sdělili mi, že ano. Baterka funguje myslím dobře. Mimochodem, datum výroby na baterce jsem nenašel. Celkově jsem s obchodem spokojen.

• Levné ceny, osobní odběr zboží.

Nakoupil jsem v tomto obchodě zdůvodu nízké ceny za vyzvednuté zboží a rychlému dodání.

Tento obchod jsem již doporučil svým kamarádům.

• Možnost vlastního odběru.
    • Uvedené zboží inzerované na stránkách skladem ve skutečnosti nebylo.

• osobní odběr v Praze

mohu doporučit

• dobrá cena
    • vyzvednutí v místě bydliště
    • dobrá komunikace
    • příjemná obsluha při výdeji

Objednal jsem ochranou folii na display telefonu. Přišla mě folie na jiný typ telefonu, stačilo napsat email a hned druhý den přišla správná folie. Takže maximální spokojenost. Chyba se stát může.

• Osobní odběr.

• zatím nevím asi nic

ok

• možnost osobního odběru
    • kontrola doručeného zboží
    • nižší cena
    • rychlé dodání ( v SO objednáno,v PO dodáno )

Nakoupila jsem přes bonusmobil hlavně proto, že mi nabízí možnost osobního odběru zboží na prodejně v místě bydliště.S tím souviví i výhoda kontroly dodaného zboží (stav,barva,....) a hlavně,v případě problému vím kde mohu uplatnit reklamaci.

• možnost vyzvednutí osobně
    • není poznat, zda je zboží skladem

Obchod snad bude solidní, ale skoro 2 týdny čekám na dodání zboží a nevím, jak dlouho ještě čekat budu - zboží bylo objednáno jako dárek a ten už se stejně opozdil.
    Ostatní zatím nemůžu hodnotit.

• Ceny, peníze jsou vždycky až na prvním místě...
    • Nci mě nenapadá, odběrový místo mám kousek od práce, takže pro mě ideál.

Jednuduše jsem neměl problém...

• Výhodná cena a žádné platby za dopravu.
    • Minimální reklama. Původně bych si koupil stejný produkt jinde a to o 10 % dráž.

Obchod bych doporučil, přehledná a široká nabídka, nízké ceny, rychlé dodání.