• Špatně zabaleno

Objednala jsem si poznámkový blok, došel ve velké krabici podestlany fólií zespod a zeshora nebyl nijak chráněný a na doraz daný k vrchnímu víku krabice. I přes opatrné rozbalování je přední strana bloku proříznuta. Nedoporucuji! Byl to dárek musím koupit znovu tudíž vyhozené penize.

Reakce obchodu bonstella.cz

moc nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Vždy je co zlepšovat, takže i my si z toho vezmeme ponaučení, a budeme apelovat na sklad, aby se nic podobného v budoucnu neopakovalo. Skutečnost, že se taková nepříjemnost stala poprvé Vás zřejmě neutěší, stejně jako nezacelí díru v poznámkovém bloku, ale snad bychom Vám mohli alespoň trochu zpříjemnit den nabídkou bezplatné dopravy na blok nový.
    Ještě jednou se tak jménem celého našeho teamu omlouvám za vzniklé nepříjemnosti a děkuji za zpětnou vazbu. Byť ne zrovna lichotivou. Ale jak se říká, chybami se člověk učí.

Jakub

Vše OK

Reakce obchodu bonstella.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení!
    Za bonstella.cz tým Jakub

• Dobre ceny "outlet veci"
    • Zasilkovna
    • jen dva zpusoby doruceni
    • cena postovneho

Dobra komunikace a hlavne prehledne stranky pokud budou mit neco dobreho v akci za vyhodnou cenu urcite se vratim. Jinak bohuzel drazsi nez konkurence u hodne veci

Reakce obchodu bonstella.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu!

• Perfektní komunikace

Reakce obchodu bonstella.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení!

Za bonstella.cz tým Jakub

Skvělé vyřízení, naprostá ochota a profesionálnost.
    Mínusy žádné.

Reakce obchodu bonstella.cz

Děkujeme za pochvalu a sdílení Vašeho zážitku.

• Skvele ceny aj akcie

Ziadne

Za bonstella.cz tým Jakub

nikam nemusím chodit, takže bezva

Reakce obchodu bonstella.cz

Děkujeme za sdílení Vašeho zážitku při nakupování u nás. Užijte si své oblíbené filmy.
    Za bonstella.cz tým Michal

• Ptal jsem se zda by byl dostupný aspoň jeden kus celé DVD série COMEBACK (Moc nadějí jsem tomu nedával, protože to bylo v prodeji 2016 a už to skončilo.). A ochotný provozní E-shopu mi odpověděl, že se zeptá distributora a za pár dní mi oznámil, že jeden kus získal, takže jsem to objednal a už si můžu v pohodě vychutnat DVD.
    • shrnutí: VELKÁ ochota provozního

Reakce obchodu bonstella.cz

Děkujeme, Honzo, za sdílení Vašeho zážitku při nakupování u nás. Těší nás, že jsme Vám udělali radost. Užívejte si svůj oblíbený seriál. Za bonstella.cz tým Michal

• některé ceny UHD nižší oproti konkurenci

rychlost a cena

Reakce obchodu bonstella.cz

Děkujeme za sdílení Vašeho zážitku při nakupování u nás. Užijte si své oblíbené filmy v té nejlepší kvalitě obrazu a zvuku.
    Za bonstella.cz tým Michal

• rychlost dodání, přehlednost v in. stránkách

Za bonstella.cz tým Michal

• Solidnost, rychlost, perfektně zabalé proti poškození.

Za bonstella.cz tým Michal

• Došlo to co jsem objednal.
    • Více přírodo pisnych filmu v 4K.

Reakce obchodu bonstella.cz

Děkujeme za sdílení Vašeho zážitku při nakupování u nás. Vynasnažíme se do budoucna získat více naučných filmů v té nejlepší kvalitě.
    Za bonstella.cz tým Michal

Bylo to rychle a bez problémů

• rychlá komunikace
    • dobré ceny
    • snadný rychlý nákup
    • nenašel jsem

běžný obchod s filmy, semtam akční cena, zajímavý filmový předměty jako hrnky, čepice

• Dobré ceny v akci

Normální eshop. Bez problémů

Reakce obchodu bonstella.cz

Dobrý den, Miloši, děkujeme za sdílení Vašeho zážitku při nakupování u nás. Užijte si své oblíbené filmy.

• uplne na h..

Obchod som našiel náhodne na Heureka.cz Tovar som objednal 30.6.18 aj som ho uhradil predom na účet všetko bolo skladom asi 3x ma zavadzali že tovar je v zásielkovni a posielali falošne smerovacie čísla stále že to je poslane a podobne dovolať sa tam nedá absolútne komunikacia 0 . dna 16.7.2018 som dostal odpoveď že do piatka 21.7.2018 dostanem sumu cca 90e naspet je piatok a nič takže budem musieť isť a stornovať platbu v banke čo ma okráda o čas kedže problém nenastal s mojej straní obchod nedoporučujem a vonkoncom nie úhradu predom v komentáre vás budem informovať ako to dopadlo

Reakce obchodu bonstella.cz

Dobrý den, Peter, děkujeme za sdílení Vašeho zážitku při nakupování u nás. A ještě jednou se upřímně omlouváme za celou situaci. Bohužel, se v době Vašeho nákupu nepohodly systémy naše a Zásilkovny a tím celé doručení selhalo. Tento problém je již vyřešený a odstraněný. Pokud máte stále zájem o kompenzaci, neváhejte nám napsat na [email protected]

• rýchlosť dodania
    • zaujímavý výber filmových edícií aj filmového merchandise
    • tovar dodaný v poriadku, zatiaľ spokojnosť
    • možno trochu neprehľadný e-shop, dizajnovo dobre ladený ale uvítal by som hľadanie produktov aj podľa tvorcov - režisérov, hercov.. Bolo by lepšie pridať ešte trochu viac informácií o jednotlivých filmových edíciach, bol som nútený ísť na inú stránku, aby som sa dozvedel , čo som potreboval..

Môj prvý nákup, kupoval som filmový merchandise ako darček. Bolo mi doručené v priebehu pár dní na Zásielkovňu, tovar bol v poriadku a bol dodaný podľa očakávania. Plánujem aj v budúcnosti prípadný nákup na tomto e-shope

Reakce obchodu bonstella.cz

Děkujeme za sdílení Vašeho zážitku při nakupování u nás. Již pracujeme na pohodlnějším vyhledávači na našem webu a doplňujeme více informací.
    Za bonstella.cz tým Michal

Spokojená se správným vyřízením a s rychlostí dodávky zboží.