Chut absolutně neodpovídá výrobku ani ceně

Reakce obchodu Bonbonbutik.cz

Děkujeme za hodnocení. Je nám líto, že nejste s Vaším výběrem spokojený. Můžeme-li Vám být ve výběru jakkoli nápomocni, neváhejte nás kontaktovat.

• ta kvalita nestojí ani za mák

styděla bych se to někomu nabýdnout ne tak doporuči za ty peníze se můžete stydět a zboží taky no prostě podvod

• Vydoké ceny a nekvalitní zboží

Pastilky jsou ohavné, drahé. Zkrývají se za osvědčenou značku fialek, ale do toho mají daleko.

Reakce obchodu Bonbonbutik.cz

Velmi nás mrzí, že ani naše sladké, roztomilé pastilky nedokázaly rozpustit Vaší špatnou náladu - to se někdy stává i při maximálním úsilí. Pro ty, kteří sledují tyto recenze zbývá jen doplnit, že tato zákaznice chtěla patrně zakoupit fialky - bonbóny, které zná většina dospělých ze svého dětství. Přestože je v nabídce také máme, místo toho však z nejasného důvodu objednala raději pastilky s příchutí fialek, které se v nezměněné podobě vyrábí již od roku 1857, ve světe jsou velmi oblíbené, avšak v našich končinách nejsou příliš známé. I přes to, že fotografie a popis produktů je pro většinu zákazníků dostatečně srozumitelný a k dispozici je i ochotný zákaznický servis, který kdykoliv rád poradí, vysvětlí nebo doporučí to nejlepší zboží, tuto službu zákaznice nevyužila a nejspíše došlo k nedorozumění. Ovšem i přesto každý pochopí, že otevřenou a ujedenou krabičku pastilek není možné vracet a vyměňovat. Řešení našeho zákaznického servisu paní odmítla s tím, že se raději svěří internetu s negativním ohlasem, což je samozřejmě její právo.

Objednávka dorazila včas, ale neúplná, což jsem zjistila až po zaplacení.

Reakce obchodu Bonbonbutik.cz

Vážená paní, přijměte naši omluvu za vzniklou situaci. Druhá část balíčku je již na cestě k Vám. Dodávka byla odeslána ve dvou balíčcích.

Obchod velmi dobře komunikuje a zasílá zboží velmi rychle, ale samotné zboží je z mého pohledu velmi obyčejné a předražené.

• jediné štěstí, že jsem to kupovala za nashromážděné volné body, protože dát za to peníze, byla bych dost naštvaná, je to malé balení !