Nakupuju pastilky často a ráda. Možná častěji než bych měla, ale co už, když jsou tak vynikající. Dodání mají rychlé. Opravdu Pastilky Leone mohu doporučit.

Originální pastilky, jinde k nesehnání, rychlé dodání i zákaznický servis. Doporučuji.

Rychlé dodání, vždy došlo naprosto bez problémů přesně to, co jsem objednala. Krásná balení snad ani nemusím zmiňovat.

• Ráda zde nakupuji. Široký výběr, kvalitnísuroviny, pěkná balení a rychlé dodání.

Ráda v Pastilkách Leone nakupuji. Široký výběr, kvalitnísuroviny, pěkná balení a rychlé dodání.

Spolehliví zaměstnanci, poradí, rychlý dodání, bezproblémové vrácení zboží či reklamace

Rychlé dodání, kvalitní suroviny, doporučuji

Vše na jedničku. Nemám co vytknout. Pouze doporučit.

• Spolehlivist a rychlost
    • Zadne

Doporucuji!

• Rychlé dodání, zboží odpovídá popisu.

Rychlé dodání, zboží odpovídá popisu. Chuťově vynikající.

• kvalitní výrobky
    • rychlá komunikace
    • není co vytknout

Vřele doporučuji pro body výše.

• kvalita
    • chuť

Pokud se chcete vrátit do dětství, tak doporučuji. Byl to dárek a měl obrovský úspěch.

• chuť, obal, cena, kvalita

Pastilky Leone kupujeme už dlouho. Jsou kvalitní, chutnají výborně a celá rodina je milujeme.

Miluji jejich chuť i vůni. Krásné krabičky a stále tak kvalitní a luxusní suroviny.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• ta kvalita nestojí ani za mák

styděla bych se to někomu nabýdnout ne tak doporuči za ty peníze se můžete stydět a zboží taky no prostě podvod

• kvalitní suroviny
    • krásné balení
    • chuťově výborné

Obchůdek doporučuji. Rychlé dodání, opravdu z kvalitních surovin a tudíž chuťově vynikající.

• Nabízí nedostatkový a raritní tovar.
    • Vážné "slabiny" nevidím! Snad jen ty šílené poplatky za dopravu tovaru, které občas svou výší překračují hodnotu platby za objednaný Tovar :-( Ale za to Vy zřejmě nemůžete!

Obchod je absolutneě bezproblémový a v pohode, není více co dodat...

• Neobvyklé zboží.

Lákavé.

• Kvalitní pastilky

Jsem ráda, že jsem obchůdek objevila. Pastilky jsem si kupovala v Itálii fialky a lékořice měli velký úspěch.