• špatná nabídka velikostí

Dobrý den paní Zdeňko,
    děkuji Vám za recenzi, kterou jste nám udělila. Při objednávce zboží se můžete podívat do tabulek velikostí https://www.bonastyl.cz/tabulky-velikosti/. Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, z jakéhokoli důvodu, můžete nám zboží zaslat zpět a rádi Vám je proměníme či vrátíme platbu na Váš účet. Skladové zásoby zástěr budeme mít do 14 dní.

BONASTYL s.r.o.

- zboží nebylo, ale stále bylo na internetu nabízeno

Dobrý den vážený zákazníku,
    je nám líto, že jste nebyl spokojený. Bohužel celá záležitost vznikla systémovou chybou. Vše Vám bylo vysvětleno i s omluvou. Snažili jsme se Vám co nejvíce vyhovět. Bohužel propisování skladu s navázáním na objednávky je někdy krkolomné.
    Ještě jednou se Vám omlouváme.

Bonastyl s.r.o.

• Zboží jsem objednala a dále se nic nedělo. Žádný email k zaplaceni nepřišel a ani zboží.

Reakce obchodu bonastyl.cz

velice nás mrzí Vaše hodnocení. Bohužel jsme Vaši objednávku jsme nemohli vyřídit z důvodů inventur, které na naší firmě v této době probíhají. O této informaci jste jako zákazník informován, na úvodní stránce, ihned po připojení na webovou stránku. Dále uvádíme, že expedice objednávek bude opět probíhat po 17.1.2022, do té doby nelze objednávky vyřizovat. A ani zasílat informace o podkladech k platbě bankovním převodem. Jelikož musíme mít jistotu o skladu zboží, aby jste obdržela vše v objednávce a nedošlo k pochybení.
    BONASTYL s.r.o.

• zboží doteď neodeslali a na emaily nereagují

BONASTYL s.r.o.

• ani po pěti dnech od objednávky se neozvali, až šestý den. při objednávce ani nebyla možnost úhrady předem, v podstatě bylo třeba čekat téměř týden na výzvu k zaplacení.

Reakce obchodu bonastyl.cz

Dobrý den, velice nás mrzí, že jste s našimi službami nebyla spokojená. Nicméně Vaše objednávka obsahovala punčochové kalhoty, u kterých bylo jasně uvedeno, že nejsou skladem a dodací doba je do 10 dnů. Neměli jsme Vám tedy možnost poslat podklady k platbě, dokud jsme zakázku nezkompletovali. O tomto jsme Vás také informovali v emailové komunikace dne 9. 12. 2021. Zboží jsme naskladnili v řádné lhůtě, kterou na e-shopu uvádíme, nicméně o zboží jste pak už neměla zájem. Na základě Vašich pokynů jsme tedy objednávku stornovali.

Každopádně děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám pěkný den.

• Platba převodem, až pošlou fakturu, ale tu neposlali.
    • Nevěnují se zákazníkům, kteří objednají a chtějí zaplatit převodem z účtu.
    • Neozvali se, a proto o zboží už nemám zájem.

Reakce obchodu bonastyl.cz

Vaše objednávka byla uskutečněna v týdnu celozávodní dovolené, o čemž jsme zřetelně informovali na našem e-shopu s tím, že objednávky přijaté v tomto období budou vyřizovány po 9. 8. 2021.

Super ochod. Kvatita zboží, rychlost dodání.

Reakce obchodu bonastyl.cz

děkujeme za pozitivní textové ohodnocení, jen nás mrzí, že i přes to náš obchod nedoporučujete.

Každopádně přejeme pěkný den.

• nevím
    • prodávají a nevědí co.

Zboží bylo naprosto k ničemu. Pokud něco prodávají, měli by o tom něco vědět