• Nepřijatelné platební podmínky

Hezké produkty, obstojné ceny, ale veškerá rizika přenesena na zákazníka. 50 % platba dopředu, neurčitý rtermín dodávky a zbytek hotově při dodávce. Není prostor na ověření kvaliy zboží a tedy pro případnou reklamaci je zákazník ve velmi nevýhodné pozici. Dohodu na vyváženější a obvyklý režim platby dodavatel zamítl - objednávku za cca 62 tis jsem tedy stornoval. Devadesátá léta již skončila..

Reakce obchodu www.boheviadomky.cz

Vážený pane Jiří, práce s lidmi, je jedna z nejtěžších možných cest, po které jsem se v životě rozhodla jít. Nikdy se člověk nezavděčí všem. Vzhledem k tomu, že nehodnotíte naše produkty, ale naše obchodní podmínky, neberu si Vaše hodnocení osobně. Nevidím nic špatného na tom, že nejsem ochotna licitovat o obchodních podmínkách, které jsou na našem e-shopu řádně uvedeny. Takže ano, nejsme v devadesátkách, ale zatím také ne v Egyptě na tržišti. Mějte hezký den Barbora Šleze

super jednání, rychlost dodání včetně montáže, montážní skupina super

• Dodávka včetně zhotovení patek a montáže domku proběhla během tří dnů od zaplacení zálohy.
    • Maximální vstřícnost dodavatele
    • Rychlé jednání
    • Kvalitní výrobek

Firmu Bohevia vřele doporučuji pro osobní přístup, rychlost a solidnost.

• Super komunikace a perfektní pánové při montaži domku

Vše OK od objednání až po montáž. Férová firma, která to umí.

individuální přístup, zpracování nestandardních požadavků obratem. Velmi příjemní řemeslníci, kontakt bez problémů. Nestandardně vyhověno v rychlosti dodání - od objednávky do postavení vč. ukotvení to nebyl ani týden. Stavba byla na klíč.

Designově velmi hezké domky nejen v katalogu, ale zejména v reálu. Všechno perfektně zpracované. Jak během tvorby objednávky (požadoval jsem atyp), tak během montáže výborný přístup, kdy dokázali poradit a doporučit. Za mě jen kladné hodnocení.